Atomová bomba podomácku

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Atomové bomby na velryby.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Jaderná serenáda.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Všichni, kdo spatřili opravdový atomový výbuch, se shodují, že je to nejúžasnější výjev, který zažili. Žádný ohňostroj v Den vítězství, Nezávislosti, Osvobození či Revoluce se mu nemůže ani přiblížit, natož vyrovnat.

Protože se v poslední době pokusy s explozemi jaderných zbraní příliš nedělají, a když ano, tak kdesi hluboko pod zemí, vyrobíte si atomovou bombu podomácku, odpálíte ji a pokocháte se pohledem na nefalšovaný atomový výbuch.

Atomovou bombu vyvíjí kdekdo

Předpoklady[edit | edit source]

Pro zdárné provedení vašeho pokusu potřebujete vyřešit pouze tři základní problémy:

  1. Sehnat dostatečné množství štěpného materiálu
  2. Zvolit vhodnou lokalitu pro provedení vašeho experimentu
  3. Zajistit, aby se vaše zájmová osoba dostavila na rande naslepo shodou okolností přesně na místo vašeho experimentu a shodou okolností přesně v dobu jeho provedení

Materiál[edit | edit source]

Nemá smysl materiál shánět přes teroristické, překupnické, pašerácké a jiné sítě. Je to velmi drahé a značně nebezpečné, mohli byste opustit tento svět a nespatřit divadlo, spojené s jaderným výbuchem, o kterém jste dosud jenom četli nebo jste ho viděli na videu. Štěpného materiálu je dost přímo v našem okolí, jen ho získat. Větší množství je uskladněno např. v Temelíně a hlídá ho tam ochranka. Nepoužívejte násilné metody k jeho získání. Všechny ochranky na světě jsou složeny z velmi ostrých hochů, kteří se dívají v pracovní době na Profesionály z CI5, po práci na Supermana a chtějí se jim vyrovnat. Mají silné svaly a dobře udržované nabité zbraně. Rozumu však mnoho nepobrali a studium na Západočeské univerzitě jim přineslo poznatky vzdálené praktickým problémům. Ochranku musíte zkrátka oblafnout, což pro zdatného uživatele Necyklopedie není žádný problém. Přijeďte si dvěma auty (důležité!!!) pro štěpný materiál nejlépe chvíli po obědě, kdy jsou těla ochranky zaměstnána štěpením tuků, bílkovin a uhlohydrátů a na problémy se štěpením uranu už jim nezbývá mozková kapacita. Řekněte, že pan Veselý z Dukovan vás posílá pro tááámhlety tyče. To ochrance nebude podezřelé. Na pracovní i kamarádské návštěvy z Dukovan jsou v Temelíně zvyklí a jméno pana Veselého jim bude připadat povědomé. K tyčím vás sami doprovodí a pomohou vám je naložit, čímž si posílí pocit vlastní důležitosti. Opakuji, že je životně důležité naložit potřebné množství do dvou aut.

Lokalita[edit | edit source]

Krkonoše opravdu nejsou vhodnou lokalitou pro domácí atomový výbuch.

Materiál tedy máte a nyní si vyberete vhodnou lokalitu k uskutečnění výbuchu. Volba lokality není obtížná, prakticky kdekoliv na světě bude z uskutečnění exploze podezřelý někdo jiný, než přátelé Necyklopedie. Zvolíte-li Maďarsko, budou podezřelí slovenští nacionalisté, výbuch v okolí Žiliny způsobí opačné podezření. Nebudete vybírat hustě osídlené lokality, nechcete přece dělat masakry. Bohužel, obětem se nevyhnete, exploze v pusté lokalitě by sváděla k podezření, že si někdo jen tak hraje pro své potěšení a že nemá politické cíle. Naneštěstí dojde i ke značným materiálním ztrátám, z tohoto důvodu uskutečněte experiment v cizině, abyste neuvedli české pojišťovny do platební neschopnosti, která by se nám všem mohla vymstít např. při drobné dopravní nehodě.

Konstrukce bomby[edit | edit source]

Není nic snazšího než vyrobit atomovou bombu!
Posuďte sami - není to krása?

Nyní přistupte k vlastnímu sestavení atomové bomby. To je naprosto jednoduchá záležitost, která je uspokojivě popsána v každé středoškolské učebnici. Zásadně nepoužívejte vysokoškolská skripta (Špáňa ví svoje), ta se tváří příliš vědecky. Vysokoškolské skriptum vás bude nutit spočítat nadkritické množství štěpného materiálu. Případná chyba, která je v prostředí Windows Vista téměř jistá, může vést k předčasné explozi materiálu cestou na zvolenou lokalitu, což jistě nechcete. Naproti tomu ve středoškolské učebnici jsou hotové výsledky, na které se můžete spolehnout.

Pokud však chcete být přesní a bydlíte spolu s poblbanými Američany, jsou zde možnosti koupit si ověřené vládní plány.[1]

Jistě si kladete otázku, proč byly kolem jaderné zbraně různé špiónské aféry a popravy, když se jedná o učebnicově jednoduchou záležitost. Je to takto: starý problém jaderných velmocí není bombu pouze vyrobit, ale udělat to tak, aby vybouchla jinde, než byla vyrobena. Takový „domácí“ výbuch by byl z hlediska vojenské strategie kontraproduktivní, něco jako vlastní gól ve fotbale.

Finále[edit | edit source]

Tím se však po zrušení hraničních kontrol nemusíte zabývat, bombu jednoduše sestavíte ve vámi předem vytipované lokalitě. Při sestavování bomby buďte maximálně soustředění a svědomití, opět hrozí nebezpečí předčasného výbuchu. Důležitá věc: nezapomeňte na systém vzdálené aktivace, jinak neuvidíte opravdu nic.

Google uncyc.jpg Atomová bomba podomácku na googleTohle je nejlepší článek na téma „Atomová bomba podomácku“ na celým internetu.

Externí odkazy[edit | edit source]