Superman

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Superman (německy Übermensch) je podbytost, která je ve skutečnosti alterEgo Chucka Norrise. Protože chápe, že jeho kvalit nikdy dosáhnout nemůže, skrývá se před ním za pomocí masek, ze kterých jsou nejznámější Ošklivka Betty, Harry Potter a Odula. Protože Chuck Norris nemá žádnou slabinu, je Supermanův život velice těžký. K zamaskování své pravé identity používá brýle, což žádný padouch nemá šanci prohlédnout.

Kříženec Supermana a Batmana

Mládí[edit | edit source]

Fotografie z raného mládí, kdy Superman svou krásou pobláznil nejednu chovankyni ústavu, ve kterém pobýval

Narodil se jako nemanželské dítě Angelině Jolie a Bradu Pittovi. Po castingu na novorozeně se však oba rodiče shodli na tom, že není dostatečně emo a poslali ho na planetu Krakatit, kde ho později vyzvedl Karel Čapek. S touto bolestnou vzpomínkou se Superman nikdy nevyrovnal a rozhodl se raději být jako Chuck Norris.

Protože již od dětství měl výrazné těžkosti se obléknout, zejména co se týče pořadí svršků, udělal z toho přednost a od té doby nosí slipy přes legíny. Svým zjevem poté veřejnost natolik ohromil, že se z něj stal módní diktátor a proto většina padouchů se snaží oblékat do přílehavého. Namátkou jmenujme například Batmana, spolek negramotů podepisujících se pouze křížkem - X-many a Doktora zkázu. Ten nejlepší to komentoval slovy, že stejně vypadá jako buzna.

Dospíváni[edit | edit source]

Krátce poté, co ho kontaktoval Aštar Šeran, mladý Superman raději konvertoval na Satanismus, což je na jeho pracovních šatech patrné dodneška.

Rozhodl se proto založit hnutí Hippies, kde by jeho výstřední oblek nebyl tak vidět. Naneštěstí si jeho snahu přeložili ostatní jako první pokus o Hip-hop (podle jeho slov Hop-Hop a letím), čím ze stal historicky prvním vykopnutým umělcem v dějinách hudby.

Současnost[edit | edit source]

Stále se ukrývá před Chuckem Norrisem ve své dokonalé masce, Chuck Norris ho díky dokonalému maskování prozatím nebyl schopen najít, ale to je pouze otázka času. Protože bez práce nejsou koláče a i Superman je koneckonců je jen člověk, na chléb svůj ve zdejší si vydělává psaním článků do renomovaných titulů, jakožto zejména Blesk, Aha a Hrom. Je málo známým faktem, že vede rubriku Milá Sally v časopise Květy, kde zodpovídá dotazy zejména ohledně akné, hemeroidů a potíží s létáním.

Budoucnost

Sebevražda kvuli vyhazovu z marvelu...


Supersatan.jpg editovat   xyManové

BarmanHermannCimrmanKomančiMegalomanMethod ManMan DelinkaRomanSupermanŤamanTatrmanZemanZeman