Tatrman

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
<youtube width="250" height="200">VU7rtxLzASs</youtube> Tatrman
Loprais ve Vyškově.jpg

Tatrman je řidič vozu značky Tatra. Desetiletími řízení Tatrofek se u nich projevují jisté mutace. Díky tomu, že jsou jiní než všechno ostatní, co může (ale nemusí) žít se z nich vyvinul nový poddruh člověka. Všichni jim říkají tatrmani ale oni sami sebe nazývají Tatr-Trotl-Uhaha což svědčí o jejich silně rozvinuté inteligenci.

Vzhled[edit]

Tatrmani vypadají ošklivě, někteří až ohyzdně. Nemají ušní boltce, neb celoživotní poslouchání řevu motoru nabušené Tatrovky by jistojistě nevydrželi. Nos je zakrnělý, plochý, téměř opičí, neb výfukové plyny jsou jedovaté. Mají velké zuby, aby mohli lépe kousat chleba se salámem. Jejich srst je na temeni řídká, naopak na obličeji hustá. Nahé je nikdo nikdy neviděl. A jestli ano, tak se potom zastřelil.

Chování[edit]

Йог.jpg

Tatrmani jsou, co se týká duševní stránky věci, velice individuální. Velké % tatrmanů je agresívní, hladové a smradlavé. Téměř všichni tatrmani si neustále něco huhňají pod vousy (např. poslední hit velkého Karla).

Nikdo normální ani abnormální se s nimi nikdy nesetkal tak, aby mohl o jejich chování něco podstatného říct. Když byla osoba ve společnosti tatrmana moc krátce, nestihla nic zjistit. Naopak pokud byla v blízkosti tohoto tvora moc dlouho, dostala buď infarkt nebo aspoň šok tak velký, že nemohla komunikovat s nikým, nevyjímaje naše skvělé vědce. Ve vzácných případech se dané osobě ani tatrmanovi nic nestalo. Toto nastane, pouze pokud je tato osoba buď idiot už předtím, nebo pokud je to Chuck Norris, který nám ovšem o tatrmanech nechce nic povědět. A my to z něho asi nevymlátíme ...

Kultura[edit]

Tatrmani se sdružují nejvíce v restauracích a na dálničních odpočívadlech. Ač nemají nám srozumitelnou řeč, komunikují mezi sebou. Jejich tlumočník nám sdělil, že požadují samostatný stát. Tento stát by měl ležet. Hlavním městem by měla být Kopřivnice. O názvu se zatím debatuje, údajně se rozhodují mezi dvěma a to: Tatr-Trotl-Uhahastán, či Repůblíka du TaTrA

Supersatan.jpg editovat   xyManové

BarmanHermannCimrmanKomančiMegalomanMethod ManMan DelinkaRomanSupermanŤamanTatrmanZeman

Povolání
Ryze mužské Ryze mužská

BodyguardBůhDiktátorHasičHorníkKnězKovbojPapežPirátTatrman

Ryze ženské Ryze ženská

AndulaDominaHajzlbábaPaníčitelkaProstitutka

Levná síla Levná pracovní síla

BarmanBezdomovecDítěKulakPotřebný

Drahá síla Drahá pracovní síla

FrikulínMagistrPodnikatelVědec Necyklopedie

Politika Politici

KlaunPolitikPrezidentŘeditel zeměkoule

Státní zaměstnanci Ostatní státní zaměstnanci

AgentAktivistaDůchodceMeteorologNovinářOdborníkPapírový policistaPedagogPolicistaSmrtkaUčitelÚředník

Dělnická třída Dělnická třída

KloboučníkKominíkLékařOpilecRobotSkýrníkStarý pecařVodič mulyZedníkZemědělec

Zbytečná Zbytečná povolání

AstrologBakchalářBc.EkoteroristaFilosofInženýrNadpisářStudentŠéfVědecWC kreativec