Ředitel zeměkoule

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec, který SPRASÍ tento článek?


Ředitel zeměkoule titulovaný Kradousek

Ředitel zeměkoule je člověk, který si o sobě myslí, že má právo do všeho kecat a vše musí být podle něj. Sám ruku k dílu přiloží málo kdy, ale rozkazovačných keců má vždy nadbytek.

Šéf[edit | edit source]

Nejobvyklejším příkladem je šéf v práci, který toho udělá zpravidla tolik, jako když knížepán vařil polévku pro chudá pakáž. Přitom ale sebe dává za vzor a svými čerstvými silami ukazuje zdrchaným zaměstnancům, kteří na rozdíl od něj musí vražedné pracovní tempo zachovávat od začátku až do konce pracovní doby, jak se to má správně dělat. Po zbytek dne však jen vysedává v kanceláři s nohama na stole obskakován pohlednou sekretářkou v minisukni a nebo se prochází po pracovišti, naparuje se jako kohout na dvoře a spílá zaměstnancům, že makají pomalu a špatně.

Učitel tělocviku[edit | edit source]

Podrobnější údaje naleznete v článku Typy učitelů.
Dalším exemplářem ředitele zeměkoule je autoritativní učitel tělocviku. Nejlépe takový, který ještě nepochopil, že už dávno není na vojně a polovojenský styl komandování uplatňuje i ve škole. Píšťalka je zpravidla jeho nejlepší kamarád. S její pomocí staví všechny žáky do latě. Neváhá napařit žákovi, kterému příroda do vínku mnoho pohybového nadání nedala, do žákovské pětku jen proto, že prostě nedokáže udělat stoj na hlavě ani kdyby se na hlavu stavěl.

Fotr[edit | edit source]

Když se fotr chová jako despota a ředitel zeměkoule, má to asi takový dopad, jako že pořád doma slyšíš, že nic neděláš, jenom se válíš (co na tom, že v hromadách učení), zatímco nebohej táta na tebe od rána do noci vydělává. K tomu skoro nic nesmíš, vlastně ani se učit, co na tom, že se na tebe valí písemky horem dolem, důležitější je napřed vygruntovat a až potom teprve všechno ostatní. Nejdřív práce, potom zábava. Učení nás baví!

Politik[edit | edit source]

Úplně nejhorším ředitelem zeměkoule je však arogantní nadutý politik, který nepokrytě dává občanům najevo, že se o ně zajímá jen těsně před volbami. Jinak ho zajímá jen to, aby si pokud možno pořádně nakradl a aby neodstupoval ani když jeho přičiněním zkrachuje celá ČR.

Povolání
Ryze mužské Ryze mužská

BodyguardBůhDiktátorHasičHorníkKnězKovbojPapežPirátTatrman

Ryze ženské Ryze ženská

AndulaDominaHajzlbábaPaníčitelkaProstitutka

Levná síla Levná pracovní síla

BarmanBezdomovecDítěKulakPotřebný

Drahá síla Drahá pracovní síla

FrikulínMagistrPodnikatelVědec Necyklopedie

Politika Politici

KlaunPolitikPrezidentŘeditel zeměkoule

Státní zaměstnanci Ostatní státní zaměstnanci

AgentAktivistaDůchodceMeteorologNovinářOdborníkPapírový policistaPedagogPolicistaSmrtkaUčitelÚředník

Dělnická třída Dělnická třída

KloboučníkKominíkLékařOpilecRobotSkýrníkStarý pecařVodič mulyZedníkZemědělec

Zbytečná Zbytečná povolání

AstrologBakchalářBc.EkoteroristaFilosofInženýrNadpisářStudentŠéfVědecWC kreativec