Mužský pohlavní orgán

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Penis.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Kokot.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Pohlavní styk.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.


Pohlavní orgán obecně je příslušník dopravní policie pohybující se po hlavní komunikaci, sledující pohlavní pohyb a číhající na vhodnou oběť. Pohlavní orgán se dělí na mužský a ženský, tato odborná stať se však bude zabývat pouze mužským pohlavním orgánem, protože způsobuje větší problémy.

Jak vypadá mužský pohlavní orgán[edit | edit source]

Ztopořený mužský pohlavní orgán koná.

Protože se pokládá za neslušné, aby se mužský pohlavní orgán ukazoval na veřejnosti, tak se většinou ukrývá. Obvykle někde za stromem nebo křovím, někdy za rohem budovy, někdy v autě a někdy se dokonce i maskuje. Přesto lze z různých očitých svědectví nebohých účastníků pohlavního pohybu, které mužský pohlavní orgán ulovil, poměrně přesně jeho vzhled a chování popsat. Má většinou poďobaný obličej (od toho, jak ho ve škole učili jíst vidličkou), často se usmívá při bouřce (když se blýská, myslí si, že je fotografován), čepici má kšiltem dozadu, protože neměli tu s kšiltem vpředu. Když s vámi mluví, většinou olizuje hodinky, protože TIK-TAK osvěžuje dech. Bydlí nejraději v kulatém domě, aby ho někdo za rohem nepřepadl, v kufru vozí motorovou pilu, aby mohl řezat zatáčky, a pod televizi si dává žiletku, aby měl ostrý obraz.

Rozměry mužského pohlavního orgánu[edit | edit source]

Není pravda, když se občas říká, že na rozměrech mužského pohlavního orgánu nezáleží. Záleží na nich docela dost, a to na tloušťce i na délce. Malý a hubený mužský pohlavní orgán nevzbuzuje náležitý respekt, proto je lepší, když je spíše dlouhý a přijatelně tlustý. Přesné rozměry je zbytečné uvádět, neboť každý má o tloušťce a délce mužského pohlavního orgánu trochu jiné představy, je to tedy individuální záležitost. V každém případě by ale měl být dlouhý nejméně 18 dm a průměr ve středu alespoň 3 dm – to je minimální hranice pro jeho uspokojivou činnost.

Postoje mužů a žen k rozměrům mužského pohlavního orgánu[edit | edit source]

Špatně fungující mužský pohlavní orgán.

Muži a ženy mají k rozměrům mužského pohlavního orgánu nejednoznačný postoj. Lze ale konstatovat, že muži vnímají citlivěji délku mužského pohlavního orgánu – pokud je délka mužského pohlavního orgánu větší než jejich délka, chovají se k němu s respektem, u tlouštky je tomu spíše naopak. Činnost a výkonnost mužského pohlavního orgánu už pro ně není tak důležitá a mají tendenci jí zlehčovat a zesměšňovat, pokud s ním nepřijdou osobně do kontaktu. Ženy naopak, alespoň podle svého tvrzení, nevnímají příliš rozměry mužského pohlavního orgánu (když už, tak spíše jeho tloušťku, kterou chápou jako výraz dobra), ale spíše kvalitu jeho činnosti, schopnost dlouhodobého nasazení a prospěšnost při jejich pohlavním pohybu, najmě při pohlavních stycích, jichž se často zúčastňují. To oceňují a dokonce to někdy předhazují i svým partnerům, pokud mají pocit, že jejich domácí činnost je dostatečně neuspokojuje.

Funkce a projev mužského pohlavního orgánu[edit | edit source]

Mužský pohlavní orgán fotí po pohlavním styku přerušovanou čáru.

Přestože hlavní funkcí mužského pohlavního orgánu má být usměrňování a řízení pohlavního pohybu a tím omezování kongesce a pohlavních styků, tuto funkci z velké části neplní a zaměřuje se především na lapání účastníků pohlavního pohybu. K tomu využívá veškerý svůj důvtip a dokáže být překvapivě vynalézavý. Nezaměřuje se totiž na ty části pohlavních cest, kde hrozí nebezpečí pohlavního styku, ale naopak na ty části, kde toto nebezpečí nehrozí, a kde je tudíž nejméně očekáván. Mužský pohlavní orgán má nejvíce v oblibě kontrolu rychlosti v přehledných a nejméně nebezpečných částí obce, kde dokáže lapit už za mírné překročení předepsané rychlostní hranice. Zrovna tak s velikou radostí postihuje i krátké stání na sice vyhrazených místech, ale pro někoho jiného, takže nákup housky se může pěkně prodražit.

Nejzajímavější na mužském pohlavním orgánu je jeho zvláštní řeč. Protože mužský pohlavní orgán má obecně problémy s vyjadřováním, byl pro něj vyvinut zvláštní jazyk, tzv. miničeko. Obsahuje pouze 200 slov a z nich bylo sestaveno 26 frází, které se každý mužský pohlavní orgán musí naučit nazpaměť a které pak při kontaktu s veřejností používá. Při prvním kontaktu s úlovkem zásadně používá frázi č. 1 – Dobrý den, pane řidiči. A hned následuje fráze č. 2 – Jestlipak víte, co jste provedl. Tím podle svého mínění dostane úlovek tam, kam chce, tj. do kouta, kde se jen bezmocně chvěje.

Nemoci mužských pohlavních orgánů a jak jim předcházet[edit | edit source]

Je to zajímavé, ale mužský pohlavní orgán může onemocnět jako každý normální člověk. Může mít chřipku i angínu, infarkt i mrtvici, prostě všechno. Proto je nutné o mužský pohlavní orgán dobře pečovat. Musí si udržovat nohy i hlavu v teple, nesmí se přejídat a přepíjet a měl by hodně cvičit, aby byl trénovaný a tím i odolný. Mužskému pohlavnímu orgánu může onemocnět i mozek, příliš to však nehrozí, neboť ten bývá většinou malý, čímž je nebezpečí onemocnění výrazně sníženo. Také příliš nehrozí poškození očí, protože mužský pohlavní orgán velmi málo čte , u PC sleduje maximálně porno a v TV Šeherezádu a majora Zemana, tak si oči nemůže příliš zkazit. Maximálně mu do oka vlétne při pohlavním pohybu smítka, když si zapomene nasadit ochranné brýle.

Jak se chovat k mužskému pohlavnímu orgánu[edit | edit source]

K mužskému pohlavnímu orgánu je potřeba chovat se slušně a hlavně ho nepopuzovat tím, že ho budete oslovovat lidovým výrazem pro jeho název. Na mužský pohlavní orgán byste neměli vkládat ruku a různě s ním manipulovat, to se pokládá za neslušné, zejména na veřejnosti, za účasti svědků. S mužským pohlavním orgánem je možná dohoda, zejména když je sám – na vás záleží s jakým taktem k němu přistupujete a jak dobrý pocit z vašeho přístupu, případně manipulace s ním, bude mít. Velmi se doporučuje nejednat s pohlavním orgánem zblízka, nedýchat na něho, hlavně, když jste požili alkohol. Pokud to pohlavní orgán zjistí, je s ním už dohoda velmi obtížná a určitě namáhavá(buď zničí on vás, nebo vy jeho).

Staří Slované žili šťastně i bez pohlavních orgánů.

Jak žít bez mužského pohlavního orgánu[edit | edit source]

Život bez mužského pohlavního orgánu je možný, nebývá však příliš častý. Pouze málo lidí vykonávajících pohlavní pohyb může říci, že nikdy se nedostali do kontaktu s mužským pohlavním orgánem, že se na něj nemuseli dívat a podrobovat se ponižující perlustraci. Na druhou stranu je však třeba objektivně konstatovat, že mužský pohlavní orgán přináší určitý všeobecný prospěch – pokud by svým způsobem neusměrňoval pohlavní pohyb, docházelo by určitě k většímu počtu pohlavních styků, a to je společensky nežádoucí.

Citáty:[edit | edit source]

„Že já si tenkrát nevzala Pištu Hufnágla.“

- Manželka příslušníka

„Dobré ráno, č*ráci“

- Národní třída

„Já myslím, že urážíme mužský pohlavní orgán, když tak titulujeme policisty.“

- Jiří Kajínek
Povolání
Ryze mužské Ryze mužská

BodyguardBůhDiktátorHasičHorníkKnězKovbojPapežPirátTatrman

Ryze ženské Ryze ženská

AndulaDominaHajzlbábaPaníčitelkaProstitutka

Levná síla Levná pracovní síla

BarmanBezdomovecDítěKulakPotřebný

Drahá síla Drahá pracovní síla

FrikulínMagistrPodnikatelVědec Necyklopedie

Politika Politici

KlaunPolitikPrezidentŘeditel zeměkoule

Státní zaměstnanci Ostatní státní zaměstnanci

AgentAktivistaDůchodceMeteorologNovinářOdborníkPapírový policistaPedagogPolicistaSmrtkaUčitelÚředník

Dělnická třída Dělnická třída

KloboučníkKominíkLékařOpilecRobotSkýrníkStarý pecařVodič mulyZedníkZemědělec

Zbytečná Zbytečná povolání

AstrologBakchalářBc.EkoteroristaFilosofInženýrNadpisářStudentŠéfVědecWC kreativec