Hippies

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Když Ringo Čechovi došly špinavé americké peníze, obrátil se na východ. Jenže tam místo hippies založil komsomol
Po přenesení hippies do Ameriky, z toho Ringo Čech bezostyšně vytřískal kapitál
Americká odnož hippies

Hippies je hnutí, které vzniklo v roce 1965 v Československu.

Šlo o organizované hnutí, které vycházelo z generace milovníků skupiny Olympič. Hippies vlastně vzniklo na protest, proti vyhození Františka Ringo Čecha ze skupiny. Protože Franta Ringo byl dvojnásobný Čech, národnostní třenice začaly být výbušné. Česko, Moravstán a Slovensko komunistické orgány ještě zvládly. Jenže když se vlna hippies přelila přes Německo do USA, Nebylo cesty zpět.

Když se předchůdci dnešní MOA zamíchali do války ve Vietnamu, bylo všem jasné, že Amerika tuto válku nemůže nikdy vyhrát. Masově se šířila hesla, jako: dělej lásku na ocásku atd.

Hippies nakonec vyšumělo do ztracena. USA se vypoklonkovaly z Vietnamu, Petr Jandák z Olympiču je bossem OSY a Franta Ringo Čech se nechal zvolit za ČSSD do parlamentu a po letech dostal od kamaráda prezidenta metál zasloužilého umělce.

Podrobnější údaje naleznete v článku Hipíci za zelené jistoty.

Nové nebezpečí[edit]

Hippies rozhlašovali heslo: "Mír, lásku a hromadný sex všem". Poslední studie dokazují, že to mělo za následek rozšíření viru AIDS, který se projevuje u psů, konkrétně tak, že štěkají nikoliv klasicky "Haf, haf..." , ale "HIV, HIV...". V případě zpozorování takto nakaženého zvířete, jej prosím okamžitě zastřelte, udupejte, ubijte nebo se jej jakkoliv jinak zbavte. To samé platí i pro všechny členy Hippies, neb jsou potenciálními nosiči viru.

Slavnosti hippies[edit]

Počáteční okolnosti: Za městem je louka, a na ní plus mínus dvě stě hipíků i s nádobíčkem. Mohou nastat následující události:

1. Verze
Dvě stě hipíků přijde, zkouří se jak koně a odejde.
2. Verze
Dvě stě hipíků přijde, dá si svačinu a odejde.
3. Verze
Dvě stě hipíků přijde, vytáhne kytary, začnou zpívat o trávě, houbičkách, sexu a alkoholu, a nakonec to všechno vyzkouší najednou.
4. Verze
Dvě stě hipíků přijde, zkouří se jak koně, a pak vytvoří nejepičtější swingers party všech dob.
5. Verze
Dvě stě hipíků přijde, zkouří se jak koně, pak vytáhnou transparenty, a začnou kritizovat Američany
6. Verze
Dvě stě hipíků přijde, zkouří se jak koně, vytáhnou transparenty, a protože Amíky už kritizovali minule, začnou kritizovat jejich války.
7. Verze
Dvě stě hipíků přijde, vytáhnou transparenty, zjistí, že nemají s kým nesouhlasit, a tak se míst toho zkouří jak koně.
8. Verze
Dvě stě hipíků přijde, dá si svačinu, a pak se půl hodiny baví o těch pestrých, velmi pestrých barvách
9. Verze
Dvě stě hipíků přijde, najde probíhající Woodstock, poslechne si pár písniček o válce, barvičkách, a míru, a nakonec se zkouří jak koně