Anders Behring Breivik

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Andrejs Bahnoš Blejvik.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Andrej Babiš.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Anders Behring Breivik fanart.png

Anders Behring Arnold Judas Ronald Reuel Klaus Adolf Muammar Lenin Usama Muhammad Hérostratós Caligula Trygve Gulbranssen Henrik Ibsen Edvard Hallerup Grieg Munch Breivik, vlastním (doslova) jménem Fňdolf Hitler (někdy se uvádí Fňdolf Manson) je největší konkurent plukovníka Muammara Kaddáfího o titul módní ikony roku 2011. Dosud byl zcela neznámý, avšak 22. července 2011 oslnil svět na módních přehlídkách v Norsku v Oslu a na ostrově Utøya. Je členem Řádu svobodných zedníků, Řádu Božích bojovníků, Řádu Templářů, Řádu Arnolda Rimmera, Řádu Zlatého houna (tehdy ve východních Čechách), Řádu Ódinova osasu a dalších. Mohl se stát druhým členem Svobodného odporu, ale mistr si to vzápětí rozmyslel, když zjistil, že mu Breivik odmítá psát v jazyce českém. Je nositelem nejvyšších státních vyznamenání, například od Václava Klause dostal Řád Bílého krtka a od Vladimira Putina Velkokříž carevny Kateřiny a Fučíkův odznak. Aby mohl všechna tato vyznamenání nosit, musel si navrhnout a ušít zvláštní uniformu.

V roce 2009 navštívil Prahu, (psali to v Lidových novinách, tak to musí být pravda) aby se setkal s Václavem Klausem, nakoupil od Miroslava Kalouska nějaké zbraně a studoval metody mírumilovného odsunu Sudetských Němců a přísunu Romů na jejich místo, což by podle jeho názoru mělo Norsko napodobit (i když je otázka, kde vezme tolik Sudetských Němců).

Je autorem Evropské deklarace nezávislosti[1], v níž navrhuje, aby se Evropa, dosud jen asijský poloostrov, oddělila od Asie třistakilometrovým průlivem. Z tohoto úmyslu převzal tři ze svých mnoha jmen: Anderes Bering (Brei-)Vík znamená doslova Další Beringovu (Širší-) Úžinu. To a údajná proevropská orientace vedla některé představitele hradních kruhů k vyslovení hypotézy, že Beringův průliv je jen mediální fikce.

Provozoval také biofarmu, v níž propagoval možnosti zemědělství zcela bez umělého hnojení. Proto se mu umělá hnojiva hromadila ve sklepě, což nemohl již snést. Po vzoru všech zemědělců vinil z těchto problémů vládu a proto se rozhodl vyvézt hnojivo před vládní budovu, čímž se stal slavným.

Poté navštívil táborníky na ostrově Utøya, ti ho ale velmi naštvali, neboť nikdo z nich neměl parádní uniformu, ba dokonce ani bílé rukavičky.


Exploze bomb.jpg
Terorismus
Al-GebraAl-KáidaAl-LidlEtaHamasIslámský státIslámský stát v TeplicíchMOAOSAANOTálibánUsámova říšeUsama bin LadinKarel LobotómJásir ArafatAnders BreivikEliášův oheňJánošíkVojislav KalašnjikovJesuis CharlieRovnost, volnost, brněnstvíKOPRAN.Š.L.Camper-StrikeSASZákon o terorismu