Al-Gebra

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Fleur.JPG
Znak sekty, který má každý člen vytetován na předloktí, ve velikosti mexického dolaru
Šifra sekty Al-gebraistů. Dodnes zůstává nerozluštěna, přestože se o její rozluštění snaží nejlepší lidé v oboru.
Nová dobravní značka ,která v nejbližší době vstoupí v platnost.

Al-Gebra je údajně tajná společnost a náboženská sekta usilující o ovládnutí světa. Její členové používají ke komunikaci tajný kód skládající se z písmen, dalších podivných značek a vzácně i čísel:
Základní filozofie náboženství[edit]

Její členové uctívají především vysoce abstraktní pojmy jako vektorový prostor, vektor a matice a vymýšlí nová, zajímavá, leč nepotřebná slova jako nilpotentní, kofaktor, adjugovaný atd. Podle některých teorií jde pouze o kódové označení různých věcí. Například podle jedné z mnoha definic existují degenerované matice, tedy pojem matice by mohl být kódovým označením pro nevěřícího člověka, neboť jak je všeobecně známo, lidská blbost je nekonečná.

Nauka je vysoce strukturovaná do definic, lemat a vět. Lemata a věty jsou podepřeny důkazy. Sebemenší odchýlení od této struktury se trestá smrtí a pravděpodobně proto existuje tak málo vyznavačů této sekty.


Al-Gebraický otčenáš[edit]

Všichni členové jsou povinni se modlit tzv. Al-Gebraický otčenáš:

Drápale náš, jenž jsi na Karlíně,
liftuj se ideále tvůj,
přijď struktura tvá,
buď vůle tvých konjugací
na podgrupách i na permutacích.
Lemma naše vezdejší dejž nám dnes
a odpusť nám naše chybné metody,
jakož i my nehledáme slabiny ve tvých důkazech.
A neuveď nás do sporu s axiomy,
neboť tvůj je postup řešení
i cykličnost a indukce
pro všechna přirozená čísla
Q.E.D.


Vztah ke společnosti[edit]

Tato sekta zaujímá ke společnosti nepřátelský postoj, a snaží se ji ovládnout prostřednictvím tzv. vědy. Členové Al-Gebry tajně pronikají do mnoha oblastí společenského, ba i politického života, a nevynechají jedinou příležitost ovlivňovat světové dění, hospodářství, školství a dokonce i kulturu. Ke své nekalé činnosti používá řadu nebezpečných výmyslů a strojů např.: dalekohled, počítač, statistiku a další.

Al-Gebra neuznává staré a osvědčené tradice a její členové proti nim nezřídka vystupují. Jsou známy jejich teroristické útoky proti proutkařům, vykladačkám karet, senzibilům, léčitelům, ba i proti autorům příruček pro šťastnější život nebo obráncům národních tradic. Typickým příkladem je třebas zmaření Konce světa, které známý brněnský senzibil Pařislav Potroubek Nohejl předpověděl na 32. 13. 2003. Zlotřilí příslušníci Al-Gebry však svým lobbingem dosáhli toho, že toto datum bylo vyškrtnuto z kalendáře a tak Vesmír, i když nerad a neochotně, existuje dodnes.

Dosud odhalení členové:


Exploze bomb.jpg
Terorismus
Al-GebraAl-KáidaAl-LidlEtaHamasIslámský státIslámský stát v TeplicíchMOAOSATálibánUsámova říšeUsama bin LadinKarel LobotómJásir ArafatAnders BreivikEliášův oheňJánošíkVojislav KalašnjikovJesuis CharlieRovnost, volnost, brněnstvíKOPRAN.Š.L.Camper-StrikeSASZákon o terorismu
Meditace s priserou.JPG
Sekty

Al-GebraCírkev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovekHnědá magieJehovistéJihočeské matkyKabanosovciKult Ampérmetru (lidově anarchismus)Kult Marty GottwaldovéKult popelnice (Českopedie)Mostecká uhelná společnostMenstruaceOdhranolkovávači Osmé HodinyParsifalPastafarianismusPohlreichův kultSektSektaSvědkové jeho nohyTaxiTeletubbiesVáclav