Kabanosovci

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Google uncyc.jpg Kabanosovci na googleTohle je nejlepší článek na téma „Kabanosovci“ na celým internetu.
Jakékoliv heslo na téma Kabanosovci byste na české Wikipedii hledali marně.
Nehopsající Wikipedie.png


První Kabanosovci rozjímají po jídle
Dobře vyuzený kabanos
Kabanos vyznávají dnes i ženy

Kabanosovci jsou stoupenci koha, je to náboženství založené na kabanosu. Pro přijetí je nutnost být pokabanosován. Kabanos vznikl v česku. Věří v kabanos a členové se mezi sebou zdraví imaginárním kabanosem. Momentálně má 8 členů. Uctívači salámu[1] a podobných sajrajtů opovrhují.

Kable[edit]

Zde je začátek z kable.

I byl jeden Kabanos který poručil lidem. ,,jíst kabanos budeš!" I člověk jménem Kakrik snědl kabanos a pravil kohu,,kabanosu pojím a budu dále šířit kabanosovství, budu bojovat statečně proti klobásám i jitrnicím" I jak Kakrik řekl tak se stalo. Pokabanosil kmaba jménem Kišarda ve třídě bezkabanosovců. I došli jsme na pokoj 51 kde jsme pokabanosovali další kmaby,-Karomíra,Kana a Konyho. Pak vrátili jsme se to do třídy bezvěrců a pokabanosovali jsme i Kakuba.

Těžké začátky[edit]

V poledních hodinách v bezvěrecké třídě PO1 za námi přišla učitelka nesprávné víry a vzala nás násilím do vestibulu kde jsme museli pět ,, těšíme se na vás". Nikdo z nás nevěděl na koho voláme ač chvíle to byla krutá, my jsme volali a vydrželi jsme. ZA KABANOS! Pak zeptal se Kakrik Kíši jestli oni přijdou. Načež odpověděl ,,nevím, proč?"

Jinověrci[edit]

V některých zemích sice také uctívají Kabanos, ale ne ten pravý, myslí si že jediná pravá víra je ta jejich a jiné vyznavače by nejraději opékali na ohni pekelném. Nejhorší situace je Polsku, kde se snaží svou víru protlačit i s pomocí Bruselu. My se však nedáme, "Za Kabanos!!!".

Jiné kabanosy[edit]

Náboženství
GBfifthteen.jpg
Křesťanství
Rabbi.png
Judaismus
Zz.jpg
Materialismus
Dirndl.gif
Alkoholismus
Happysatan.jpg
Satanismus
Boboburka.jpg
Islám
Dalajláma a vejce.jpg
Buddhismus
Chuck Mohammed.png
Chuckmaismus
Home.goodies.png
Mikrobismus
Kabanos oral.png
Kabanosovci
Celt Arthur.png
Novopohanství
Kršna.png
Hinduismus
Semen Suds.jpg
Erotismus
1114041222495.jpg
Jediismus
Pan Tao.png
Taoismus
Pastafariánství ikona.jpg
Pastafariánství
Meditace s priserou.JPG
Sekty

Al-GebraCírkev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovekHnědá magieJehovistéJihočeské matkyKabanosovciKult Ampérmetru (lidově anarchismus)Kult Marty GottwaldovéKult popelnice (Českopedie)Mostecká uhelná společnostMenstruaceOdhranolkovávači Osmé HodinyParsifalPastafarianismusPohlreichův kultSektSektaSvědkové jeho nohyTaxiTeletubbiesVáclav