Erós

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Erós - (latinsky Amor nebo Cupido, řecky Ἔρως) - bůh lásky a sama láska; syn boha války Area a bohyně lásky a krásy Afrodíty, uctívaný též také jako božstvo úrody. Jeho římským ekvivalentem byl Amor.

Mládí[edit]

Malý Amorek byl čiperný klučina. Měl talent na řadu sportů, avšak nejlépe mu šla lukostřelba. Když střílel do terčů, bylo vše v pohodě. Na 50 metrů trefil přesný střed pevného i pohyblivého terče, ať už střílel ve stoje, vsedě, vleže, či v tom nejdivočejším letu. Jedinou bytostí, která se mu snad ve střelbě alespoň trochu vyrovnala, byl Chuck Norris.

Mládí přímo božsky nadaného lukostřelce

Jednou však někde vyštrachal začarované šípy, které u zasažených vyvolávají divokou erupci nezvladatelného sexuálního puzení, a nastalo boží dopuštění. Ten klučina rošťácký, jen co zjistil, jak se věci mají, se s potutelnou radostí trefoval do nic netušících lidí, dokonce nešetřil ani své boží kolegy i kolegyně, a to i v nejnevhodnějších chvílích. Šípem způsobená náhlá až nezvladatelná erekce, či u zasažených žen stejně náhlá vlhkost a neodbytné svrbění, byla tématem mnoha veselých historek, někdy však i trapných chvil. Zvláště když střelené bohyně i nebohyně byly zachváceny neodolatelným, přímo nymfomanickým erotickým puzením a chovaly se fakt jako střelené. Být to v dobách dnešních, rozhodně by to bylo kvalifikováno jako sexuální harašení. A nezůstalo to pro onoho klučinu čiperného bez následků.

Zasvětily si ho do tajů milování

Napřed ho zasvětily do tajů lásky efebofilní bohyně, neodolatelně přitahovány jeho nevinným vzhledem.

I sama Afrodíté si užívala jeho jemných, leč šikovných ruček.

Později, když už byl plně vyškolen, vzal iniciativu do svých rukou (i dalších orgánů) a nebylo snad pak alespoň trochu přijatelně vyhlížející bohyně i nebohyně, které by nadzemskou rozkoší neobohatil její roztoužené snění.

Co se v mládí naučíš, tím můžeš později splácet

Problémy s životosprávou[edit]

Současnost

Závist nepřejícníků se však nevyhýbá ani sídlu bohů. Za své výstřely i výstřelky byl Erós často trestán. Někdy jej dokonce zavírali do kutlochu (Boží Loch) a občas na něj, v kutlochu uvězněného, jaksi trochu pozapomněli. Tak se také stalo, že neměl pravidelný přísun ambrozie, pokrmu řeckých bohů dávajícího nesmrtelnost a věčné mládí. Navíc když si na něj vzpomněli a propustili jej z kutlochu, oddával se orgiím obžerství. V McDonaldu strávil často týden v kuse. Není divu, že se to podepsalo na jeho figuře.

Směr Peking[edit]

Budoucnost

Když Amor ztratil poslední zbytky čakry, náhle se k němu štěstí obrátilo čelem. Těsně před podáním žaloby na McDonald, potkal syna člověka, Parsifala Imanuela. Ten jej obrátil na pravou víru a dal mu motivaci k životu. To vše jen za 1 tunu wolframu. Na Letních olympijských hrách 2008 v Pekingu bral samé zlato, do Londýna 2012 jej však už nepustila antidopingová komise. Ambra prý obsahuje stopy šňupajnu.

Po drastické odtučňovací kúře dopadl chudák Eros takto
Náboženství
GBfifthteen.jpg
Křesťanství
Rabbi.png
Judaismus
Zz.jpg
Materialismus
Dirndl.gif
Alkoholismus
Happysatan.jpg
Satanismus
Boboburka.jpg
Islám
Dalajláma a vejce.jpg
Buddhismus
Chuck Mohammed.png
Chuckmaismus
Home.goodies.png
Mikrobismus
Kabanos oral.png
Kabanosovci
Celt Arthur.png
Novopohanství
Kršna.png
Hinduismus
Semen Suds.jpg
Erotismus
1114041222495.jpg
Jediismus
Pan Tao.png
Taoismus
Pastafariánství ikona.jpg
Pastafariánství
Sport
Mistr světa ve vodní levitaci Disciplíny AlkoholismusAtletikaBahenní souboj s tygremBanžo žumpingBěhBaseballBasketbalBiatlonBojový styl RockyBrusleníBungee jumpingCurlingCyklistikaČavolDOSBoxExtrémní sportyFormule 1GauchingGeocachingGolfHázenáHod granátem na plechovkuHod kilemHod hovnemHokejJezdectvíKašnobalKolováKopanáKulturistikaLukostřelbaObžerstvíParkourPokyho trojbojRagbyRallyŘitní alpinismusSchodySkoky do hloubky na časSkoky do vodySnowboardingSvátostný sedmibojŠachyŠermTenisTour de FranceVeslováníVodáctvíVodní turistikaVolejbal
Sportovci Milan BarošMona BarthelováPavel BémBoryšTomáš DošekRadek DudaWayne GretzkyDominik HašekZlatan IbrahimovićNeymarInriJaromír JágrMarek KuličLionel MessiKarel PoborskýTomáš RosickýChris FroomeRoger FedererNovak DjokovičDjoković NovákVlastimil Vlášek
Bafuňáři Jaroslav HřebíkVlastimil KošťálStanislav Šulc
Týmy AC Sparta PrahaSlavia 071 FC SlopáckoTJ Baník Vysoká PecTJ OsvětimanyČeská fotbalová reprezentaceČeskej fotbalovej týmKlausubova jedenáctka (2014) • Zemanova jedenáctka (2018) • Kapří ligaArsenalČelzýReal MadridHC Sparteşcu RomâniaHC Brno BystrcHC Jestřábi ProstějovFC Barcelona
Olympiády LOH 2008 PekingZimní olympiáda v PrazeLetní olympijské hry 2020