Českej fotbalovej tým

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Česká fotbalová reprezentace.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Českej fotbal je nový druh sportu, který vznikl díky naším skvělým komikům : Michalu deBílkovi (Žloutkovi) a Milanu Barošovi (Manekýnovi).

Českej kapitán přebítá hlavní cenu vítěze o největšího alkoholika

Českej fotbal je populární svými hráči, kteří jsou často vídět v hospodách, v nočních klubech a někdy dokonce na ulici, jak žebrají o kus chleba. Do zahraničí se náš fotbal dostal díky našemu prvnímu šaškovi Ivanu Haškovi, který se rozhodl jednoho dne v utajení odletět vesmírnou lodí do daleké země za devatero Hospodami do Spojených Arabskejsch Hospod.

V roce 2011 se Českej tým probojoval na ME ve Chlastání 2012. Díky tomuhle úspěchu byli naší fotbalisti ocenění samotným prezidentem ČSR Santou Klausem.

Hráči[edit | edit source]

Po zápasu s Německem to asi pro Martina byla zábava

Čeští fotbalisté jsou známí po celém světě např : Milan Baroš (v Turecku je považován za druhého Muhammeda), Petr Čech (v Anglie má svůj vlastní pořad, kde radí lidem o čepicích) a Martin Fenin (V Německu je známý alkoholik).


Petr Čech[edit | edit source]

Je českej, fotbalový tankista, který hraje za afgáncký tým Čelzý. Jeho největším úspěchem byla výhra s jeho týmem na prestižním turnaji Daúlát Israíl.

Zase jsme předvedli skvělý výkon v pití

—Petr Čech

Milan Baroš[edit | edit source]

Je fotbalista o jehož původu není známo (říká se, že přiletěl na zem s vesmíru), hraje v Tureckém týmu Slavia 07. Jeho největším úspěchem bylo, když se 20.5.2011 dostal na titulní stránku prestižního časopisu Playboy. Údajně prý na něj spadl balon z vesmíru když šel venčit svoje dvě obludy a od té doby nosí na hlavě teleskop.

Ahoj Děti nechcete lízátka a já vás svezu domů

—Milan Baroš

Tomáš Rosický[edit | edit source]

Je slezský fotbalista hrající za indiánský kmen US Army. Jeho největším úspěchem bylo, když rozsříleli (doslova) španělský kmen Real Fuck Me. Dále si pan Rosický také otevřel svojí kliniku pro fotbalisty se zraněním, ale byla to jen zástěrka aby nemuseli hrát a dostávat peníze. Tak za pár piv jim to potvrzení Rosický rád napíše a pak když na to přijde asociace tak dělá Rosický že o ničem neví a takhle to jde už asi 10 let... mám to potvrzený ale prej je to tajný a nemám to nikomu řikat no co se dá dělat tak sem to sem musel napsat.

Došly nám náboje, a proto jsme prohráli

—Tomáš Rosický

Trenéři[edit | edit source]

Michal deBílek[edit | edit source]

Ten, co říká týmu, kolik můžou vychlastat. Dokonce se s nima dostal na ME ve chlastání 2012.

Úspěchy[edit | edit source]

Českej fotbalový tým má no kontě mnoho skvělých úspěchů, jako například : 14 místo na Kurin Cupě 1998, 15 místo na mistroství světa zvířat 2007 a tak dále.

Rok Úspěch
14.místo 15.místo 16.místo
1997 Konfederační pohár FIFALA 1997
1998 Kurin Cup 1998
2000 Vesmírné války 2000 Mistrovství Evropy ve fotbale hráčů od 57 let, Mistrovství Evropy ve fotbale hráčů do 8 let 2000
Mistrovství Evropy ve fotbale hráčů od 84 let, Mistrovství Evropy ve fotbale hráčů do 21 let 2000
2001 Mistrovství Evropy ve fotbale hráčů do 47 let 2001
2002 Mistrovství Evropy ve fotbale hráčů do nestřízliva 2002
2004 Mistrovství Evropy ve futsale 2004
2006 Mistrovství Evropy ve fotbale hráčů do 100 let 2006
2007 Mistrovství světa ve fotbale zvířat 2007
2008 1 litr piva 2 litry piva 8 litrů piva + kořalka
2009 sud piva 2 sudy piva 4 sudy piva + 2 sudy vína
2010 nic nic nic
2011 2012 litrů piva od GAMBRINUSU Mistrovství Evropy ve fotbale pro slepé 2011 Mistrovství Evropy ve fotbale na Sibiři 2011
Sport
Mistr světa ve vodní levitaci Disciplíny AlkoholismusAtletikaBahenní souboj s tygremBanžo žumpingBowlingBěhBaseballBasketbalBiatlonBojový styl RockyBrusleníBungee jumpingCurlingCyklistikaČavolDOSBoxExtrémní sportyFormule 1GauchingGeocachingGolfHázenáHod granátem na plechovkuHod kilemHod hovnemHokejJezdectvíKašnobalKolováKopanáKulturistikaLukostřelbaObžerstvíParkourPokyho trojbojRagbyRallyŘitní alpinismusSchodySkoky do hloubky na časSkoky do vodySnowboardingSvátostný sedmibojSvlečhokejŠachyŠermTenisTour de FranceVeslováníVodáctvíVodní turistikaVolejbal
Sportovci Milan BarošMona BarthelováPavel BémBoryšTomáš DošekRadek DudaWayne GretzkyDominik HašekZlatan IbrahimovićNeymarInriJaromír JágrMarek KuličLionel MessiKarel PoborskýTomáš RosickýChris FroomeRoger FedererNovak DjokovičDjoković NovákVlastimil Vlášek
Bafuňáři Jaroslav HřebíkVlastimil KošťálFilip PešánStanislav Šulc
Týmy AC Sparta PrahaSlavia 071 FC SlopáckoTJ Baník Vysoká PecTJ OsvětimanyČeská fotbalová reprezentaceČeskej fotbalovej týmKlausubova jedenáctka (2014) • Zemanova jedenáctka (2018) • Kapří ligaArsenalČelzýReal MadridHC Sparteşcu RomâniaHC Brno BystrcHC Jestřábi ProstějovFC BarcelonaTottenham Spurs
Olympiády LOH 2008 PekingZimní olympiáda v PrazeLetní olympijské hry 2020