Gauching

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Gauching je hooodně fér hustomegakrutopřísný sport, spadající do kategorie aktivit, které jsou tzv. dost wo pohodě. Tato nářezová sportovní disciplína, vyhledávaná především skupinkami zevlujících teenagerů, je skutečný brutální masakr.

V Gauchingu hraje jedno družstvo po čtyřech hráčích na obdélníkovém ultra Gauchi. Cílem je dosáhnout co nejhustších vymazlených jumpů a tyto pak následně elitně natočit a nastřelit na web asociace UFIMGRAH.

Hry se účastní jeden tým - Gauching Gang, tvořený sehranou partou 3 týpků a jedné slečny, kteří si ujíždějí v saltech a jumpech na staré semetrice.

SuperGesto

Průběh a pravidla hry[edit | edit source]

Mega brutálně pohodově bombičkově fakt férově vymazlenej gauch
Rebelsky :resp3ktově nářezovej gauch na pohodu
Dost luxusně luxusní cool high-end gauch

Hrací plocha[edit | edit source]

Hrací plocha - jinak také "kingdom forever" (dále jen "KF") - je tvořena starou vymazlenou pohovkou o rozměrech , která úplně mega péruje a případně jedním nebo více additional křeslem.

Hráči[edit | edit source]

Gauching hrají vždy 4 hráči: 3 suproví týpci + 1 úplně nejvíc roštěnka.

  • Hráč č. 1 - "skiller" má skillz jako nikdo a do hry jde vždy po hlavě.
  • Hráč č. 2 - "řízek" - má natural talent, s jehož pomocí dává uplně všechno.
  • Hráč č. 3 - "guma" - nebo také Gauching Gangsta - jeden z nejdůležitějších hráčů, bez něhož nelze hrát.
  • Hráčka č. 4 - musí umět to co ostatní a nebo i něco navíc, třeba tancovat.

Zahájení[edit | edit source]

Hra začíná, když rodiče hráčů odjedou na dovolenou. Nářez. Hru odstartuje hráč, který jako první ukáže ostatním SuperGesto (viz. foto - SuperGesto). Bez SuperGesta nelze dát ani ránu. Prostě soda.

Průběh[edit | edit source]

Hra probíhá tak, že všichni hustec hráči provádějí ultimate akrobatic vychytávky zahrnující high jumpy, mega wostrý přemety a nabouchaná :respect-salta na KF. Každá vychytávka je zaznamenána do videjka/photky a nastřelenea na web pro zhodnocení rozhodčími. Ti musejí každou cool parádičku zhodnotit podle několika fucktorů a součtem mezisoučtů logaritmu odmocniny celkového dojmu děleného nulou zhodnotit celkovou performance.

Doba hry[edit | edit source]

Utkání gauchingu se playuje na jeden poločas o minutách. Mezi every poločasem je hodinová pauzička pro kumulaci pohodový náladičky. Hrací time může každý z týmu sehraných týpků a slečny libovolně prodloužit některým fakt náserově pohodovým soda pokřikem a ultra uber gestem + SuperGestem.

Konec hry[edit | edit source]

Hra končí ve chvíli, kdy hráči vyčerpají své mighty skillz nebo vyprší pohodovej zevling a hráči hoděj společný mega jump do KF, a ukáží ukončující SuperGesto. Fakt mazeček.

Asociace[edit | edit source]

Gauching spravuje mezinárodní gauchingová federace UFIMGRAH (Ultimate Fédération Internationale de Mega Gauching Respect Association Hustokrutesses). UFIMGRAH pod sebou má další regionální konfederace:

  • Evropa: UEGA (Union of European Gauching Association)
  • Severní a střední Amerika a Karibik: CNCACAG (Confederation of North, Central American and Caribbean Association Gauching)
  • Asie: AGC (Asian Gauching Confederation)
  • Afrika: CAG (Confederation of African Gauching)

V jednotlivých státech gauching spravují příslušné národní asociace; v Česku je tímto málo hustým orgánem Českomoravistánský gauchingový svaz (ČMGS). Samotná vymazleně kvérová pravidla gauchingu neudržuje přímo UFIMGRAH, ale special mezinárodní hodně fér komise IMCGAB (International Mighty Cool Gauching Association Board)

Další varianty[edit | edit source]

  • Long-time gauching - pozměněná varianta, kde se neprovádí triky a jde pouze o co nejdelší setrvání na gauchi. Podle dostupných informací je rekordmanem Arnošt Ležák s časem 42(povšimněme si, že se nejedná o prvočíslo) dní, 3 hodiny, 17 minut a 22 sekund, který tvrdí, že by to dokázal i déle, ale přerušení dodávek tekutin mu způsobilo závažnou zdravotní újmu. Po svém výkonu rekordman strávil týden na lůžkovém oddělení.

Externí odkazy[edit | edit source]


Přímé ukázky průběhu hry v podání zástupců mezinárodní gauchingové federace UFIMGRAHSport
Mistr světa ve vodní levitaci Disciplíny AlkoholismusAtletikaBahenní souboj s tygremBanžo žumpingBowlingBěhBaseballBasketbalBiatlonBojový styl RockyBrusleníBungee jumpingCurlingCyklistikaČavolDOSBoxExtrémní sportyFormule 1GauchingGeocachingGolfHázenáHod granátem na plechovkuHod kilemHod hovnemHokejJezdectvíKašnobalKolováKopanáKulturistikaLukostřelbaObžerstvíParkourPokyho trojbojRagbyRallyŘitní alpinismusSchodySkoky do hloubky na časSkoky do vodySnowboardingSvátostný sedmibojSvlečhokejŠachyŠermTenisTour de FranceVeslováníVodáctvíVodní turistikaVolejbal
Sportovci Milan BarošMona BarthelováPavel BémBoryšTomáš DošekRadek DudaWayne GretzkyDominik HašekZlatan IbrahimovićNeymarInriJaromír JágrMarek KuličLionel MessiKarel PoborskýTomáš RosickýChris FroomeRoger FedererNovak DjokovičDjoković NovákVlastimil Vlášek
Bafuňáři Jaroslav HřebíkVlastimil KošťálFilip PešánStanislav Šulc
Týmy AC Sparta PrahaSlavia 071 FC SlopáckoTJ Baník Vysoká PecTJ OsvětimanyČeská fotbalová reprezentaceČeskej fotbalovej týmKlausubova jedenáctka (2014) • Zemanova jedenáctka (2018) • Kapří ligaArsenalČelzýReal MadridHC Sparteşcu RomâniaHC Brno BystrcHC Jestřábi ProstějovFC BarcelonaTottenham Spurs
Olympiády LOH 2008 PekingZimní olympiáda v PrazeLetní olympijské hry 2020