Čelzý

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Čelzý FC je Anglickej čutálistickej klub, kterej je tak chudej, že místo na stadioně musí hrát na mostě. Ale o tom až pozdějc.

Jedinej, kdo tady smrdí, jsi ty!

Stadion[edit | edit source]

Jak už bylo řečený v úvodě, klub nemá žádný plonkovní peníze, protože veškerý co měl, vyhodil za zgarby typu Lam-prd nebo Alenka. Ale o těch taky až pozdějc. V informacích o klubu sice stojí, že hrají na Stamfordským mostě, ale Stamford je město nedaleko Ňů Jorku, a tam rozhodně nehrají. Dle tajných informací proto hrají pokaždý na jiným mostě, protože tím blokují dopravu a tak převezou policisty, protože jakmile se začne hrát, už se nemůže zápas přerušit.

Hráči[edit | edit source]

Brána[edit | edit source]

Pojď si hrát Chodí pešek okolo!

V bráně stojí starej českej ocas Čech (v hantecu Pitris Cajzl), který je zapřísáhlým antimoravistáncem, a to už svým jménem. Taky na to doplatil, když ho skosil Hunt, kterej podporuje Moravistánskou nezávislost. Od té doby Čechovi úplně hráblo a myslí si, že je sexy cyklistka a proto nosí cyklistickou helmu. Z brány ho chce vystrnadit jakejsi Ty Vole Kurvois z jistý země pivařský země na západě euvropy.

Třetím v bráně je naprosto bezejmenný Turnbull, o kterým nikdo nic neví, protože si eště nezachytal, jelikož je asi ještě větší lama než naše cyklistka.

Obrana[edit | edit source]

Hlavním článkem obrany je děvkař a potencionální pornoherec John Terry. Jeho excentrický chování už došlo tak daleko, že dostal i nabídku od Hitchcockova syna.

Nesmím zapomenout ani na počelzýjánce, což je něco jako počestěněc, Ashleyeho Cola, který naprosto bezpáteřně opustil svůj mateřský klub Arsenal, aby mohl častěji hrát na mostě.

Záloha[edit | edit source]

Záložní řada je neméně zajímavá jako ostatní lajny. Za všechny stojí za to zmínit zejména hráče jménem Lam-prd. Narodil se totiž na lamí farmě a po narození smrděl jako lamí prd, a proto ho pojmenovali Lam-prd. Není vyloučené, že tak smrdí dodnes.

Útok[edit | edit source]

Hlavním útočníkem, vlastně útočnicí je Nikola Alenka, jediná žena, která hraje v mužským fotbalovým klubu, ale aby se na to nepřišlo, tak si za jméno přidala S, ale stejně jí nikdo neřekne jinak než Nikola. Navíc je to asi jediná žena na světě, která má dvě křestní jména a žádné příjmení – a k čemu taky? Nikola Alenka je jenom jedna. A prý se perfektně doplňuje s Drogbou. Hlavně mimo hřiště.

Minulost[edit | edit source]

V roce 2019 vyřadili ve štvrtfinále Ojropcký lygy Slavii, neboť byli potporováňi klubem AC/DC Sparta Praha.

Budoucnost[edit | edit source]

Výhra všech vyhratelných trofejí.

Sport
Mistr světa ve vodní levitaci Disciplíny AlkoholismusAtletikaBahenní souboj s tygremBanžo žumpingBowlingBěhBaseballBasketbalBiatlonBojový styl RockyBrusleníBungee jumpingCurlingCyklistikaČavolDOSBoxExtrémní sportyFormule 1GauchingGeocachingGolfHázenáHod granátem na plechovkuHod kilemHod hovnemHokejJezdectvíKašnobalKolováKopanáKulturistikaLukostřelbaObžerstvíParkourPokyho trojbojRagbyRallyŘitní alpinismusSchodySkoky do hloubky na časSkoky do vodySnowboardingSvátostný sedmibojSvlečhokejŠachyŠermTenisTour de FranceVeslováníVodáctvíVodní turistikaVolejbal
Sportovci Milan BarošMona BarthelováPavel BémBoryšTomáš DošekRadek DudaWayne GretzkyDominik HašekZlatan IbrahimovićNeymarInriJaromír JágrMarek KuličLionel MessiKarel PoborskýTomáš RosickýChris FroomeRoger FedererNovak DjokovičDjoković NovákVlastimil Vlášek
Bafuňáři Jaroslav HřebíkVlastimil KošťálFilip PešánStanislav Šulc
Týmy AC Sparta PrahaSlavia 071 FC SlopáckoTJ Baník Vysoká PecTJ OsvětimanyČeská fotbalová reprezentaceČeskej fotbalovej týmKlausubova jedenáctka (2014) • Zemanova jedenáctka (2018) • Kapří ligaArsenalČelzýReal MadridHC Sparteşcu RomâniaHC Brno BystrcHC Jestřábi ProstějovFC BarcelonaTottenham Spurs
Olympiády LOH 2008 PekingZimní olympiáda v PrazeLetní olympijské hry 2020