Jaromír Jágr

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
První Jaromírův dres, který byl po utkání zmačkaný. Číslo 68 označuje věk, ve kterém Jaromír Jágr přestane s vrcholovým hokejem a odejde do důchodu.
První dres, jenž se objevil dvakrát.
Dres, ve kterém ukazoval turistce Suzie, že ke Karlovu mostu má jít směrem doprava.
Dres, na který je Jaromír obzvláště hrdý.

„Z české země je borců všech král Jarda Jágr“

- Lehkej Pokondr

Sexy Jaromír Jágr s číslem 69 je behvětší frejer na evropské zemi a je to i známí porno herec (anglicky Jagger, rusky Ягр, německy Jägermeister) je jedním z nejznámějších sběratelů svých hokejových dresů v ČR. Sbírá zejména ty dresy ve kterých nenastřílel hattrick, protože to není sexy. Jarda si velice zakládá na tom, že je sexy. 3kráth vyhrál Hardcore trophy udělovanou pro nejužitečnějšího spáče a stal se tak prvním hokejistou v historii, který tato 3 ocenění získal v roce 1999, 2002 a 2003. Poté byl Jaromír Jágr dlouho podezírán, že je kanadským hokejistou. Po několika letech zkoumání došli vědci k závěru, že není, protože je až moc sexy na to, aby byl Kanaďan.

Svůj první dres do sbírky získal, když hrál pro Policii v na Kladně (Poldi Kladno). Jeho kariéra nabrala strmý směr ihned poté co mu jeho otec Jágr (taky sběratel) vyřízl bruslí mateřské znaméno ve tvaru brusle. Ve své první sezóně mezi dospělými skóroval 34 krát, na žádný gól nepřihrál. Po rozhovoru s trenérem se v další sezóně jeho statistiky zastavily na 56 přihrávkách a žádném gólu. Až ve své třetí sezoně Jaromír všechno pochopil a tak si konečně otočil dres číslem dozadu.

Do slovutné NHL nakoukl až ve 24 letech a ihned ve svém prvním utkání nastoupil již od začátku. Do konce utkání tehdy zbývalo 18 vteřin, když Jaromír vystřídal. Ihned poté jeho mužstvo skórovalo a dosáhlo tak alespoň na remízu. Přibyl mu další dres do sbírky.

Po přímluvě od Robbieho Williamse se rozhodl v klubu pučmelounů zůstat. Hrál na levém okraji zálohy, dokud NHL nezrušilo pravidlo postavení mimo kluziště na červené čáře. Jeho věrným parťákem byl méně známý hrdina Mário Tlemijů, který se stal jeho bodyguardem na ledě. Občas mu i přihrál a tak vstřelil ve své sezoně 95/96 62 gólů (Mário jich ve stejné sezoně vstřelil 69). Trenéři Jaromíra často kritizovali pro zakázaná uvolnění na které Jaromír trpěl. Nejednou si tím pošpinil i svůj dres. Při jedné z takových výluk se na rok vrátil do české extraligy, aby se ocitl v ruském Omsku. Po zdařilé ruské anabázi se vrátil zpět letem do New Yorku, kde již zůstal natrvalo. Hrál zde hokej na čtvercové zahradě pana Madisona. Poté vystřídal hafo dalších klubů enejčel a nakonec odešel z5 do Kladna, kde má funkci vrchního zahřívače střídačky.

Největší úspěchy[edit | edit source]

Sexy Jaromírova sbírka svých sexy dresů již zajímá Otu Guinesse. Má sexy dres, v němž hrál proti sexy Atlantě, což je považováno za největší úspěch v historii dresifronie. Sexy Jaromír vyhrál několikrát soutěž v kanadském bodování, bohužel v tom americkém bodování se nevešel ani do první desítky. Jeho plat je většinou ekvivalentem výše českého hrubého domácího produktu.

Jako jednomu z prvních hokejistů v české historii se mu podařilo docílit tzv. zlatého hattricku, což obnáší umístit se dobře v NHL, neudělat ostudu na MS a porazit sexy Rusáky v 7 ráno středoevropského času na olympiádě.

Bučení sexy Jardovi velmi dobře pomáhá[edit | edit source]

Může koukat kolem sebe, a přesně ví, jestli má kotouč stále na holi.

Další výhodou bučení je to, že mu to pomáhá orientovat se v prostoru a sluchem zjišťuje jako netopýr, kde jsou hráči díky porušení zvukové vlnoplochy - bučení je na rozdíl od skandování ve velmi malém rozmezí frekvence. Koumák Jarda si to nechal proměřit - nejsilněji pittsburgští fanoušci bučí na frekvenci 268 Hz.

Takže do tréninku zařadil pohyb na ledě se zavázanýma očima, kdy do amplionů na stadionu pouštěli tuto frekvenci.

Po několika dnech mu to vcelku šlo, tak tam rozestavěl i figuríny, aby zjistil, jak se projevuje dopplerovský posun při pohybu kolem nich a věděl nejen kde se nachází ale jestli míří na něj či od něj.

Bohužel, bučení v tomto zápase oproti očekávání nebylo tak silné, takže sexy Jarda doufá, že v příštím zápase se pittsburgští fanoušci polepší, a on bude moci naplno využít to, co po nocích tajně na stadionu trénoval.

Soukromý život[edit | edit source]

Má dceru, ale to nikdo neví. Už dlouhou dobu drží v tajnosti nekrofilní milenecký vztah s trenérem Ivanem Hlinkou.

Sexy Jaromír a škola[edit | edit source]

Jaromír chodil v Kladýnku do jeslí, do mateřské školy i do školy základní. Všechny zmíněné školy vystudoval bez problémů. Neměl rád fyziku ani slečnu Horáčkovou (učitelka fyziky). Ve třetí třídě si při pracovní nauce ušil svůj první dres. Ovšem Horáčková mu tento dres zabavila (zrovna suplovala jejich hodinu). Jaromír nebyl členem žádného kroužku. Neměl příliš kamarádů, protože byl na ně až moc sexy. Ty si našel až o pár let později, když přestupoval do Pittsburgu.

Jaromír a sexy módní trendy[edit | edit source]

Kromě sběratelských a sportovních úspěchů se Jaromír také proslavil výjimečným a především praktickým sexy účesem, který nosil minimálně jednu dekádu svého působení v zámořské NHL a též v době svého působení v JZD Kroměříž. Podlé svého nejslavnejšího nositele tento účes dostal odpovedající název Jágrova Sexy dečka (anglicky Jagr Sexy Deck). Vlasy jsou po celém temeni ostříhané nakrátko, na zátylku je ponechaná dlouhá poměrně řídká řada vlasů, nejlépe přirozeně kudrnatých. Jedincům, kteří mají vlasy rovné jak dráty, se jako poslední úprava doporučuje trvalá ondulace. Tento sexy účes má nepochybně mnoho výhod a hlavně kvůli jednoduchosti údržby je velmi rozšířený mezi třetiligovými fotbalisty a kolchozníky na obou březích řeky Berounky, která teče všude po celém světe, kromě města Berouna.

Jagr.jpg Jagr2.jpg

Sport
Mistr světa ve vodní levitaci Disciplíny AlkoholismusAtletikaBahenní souboj s tygremBanžo žumpingBowlingBěhBaseballBasketbalBiatlonBojový styl RockyBrusleníBungee jumpingCurlingCyklistikaČavolDOSBoxExtrémní sportyFormule 1GauchingGeocachingGolfHázenáHod granátem na plechovkuHod kilemHod hovnemHokejJezdectvíKašnobalKolováKopanáKulturistikaLukostřelbaObžerstvíParkourPokyho trojbojRagbyRallyŘitní alpinismusSchodySkoky do hloubky na časSkoky do vodySnowboardingSvátostný sedmibojSvlečhokejŠachyŠermTenisTour de FranceVeslováníVodáctvíVodní turistikaVolejbal
Sportovci Milan BarošMona BarthelováPavel BémBoryšTomáš DošekRadek DudaWayne GretzkyDominik HašekZlatan IbrahimovićNeymarInriJaromír JágrMarek KuličLionel MessiKarel PoborskýTomáš RosickýChris FroomeRoger FedererNovak DjokovičDjoković NovákVlastimil Vlášek
Bafuňáři Jaroslav HřebíkVlastimil KošťálFilip PešánStanislav Šulc
Týmy AC Sparta PrahaSlavia 071 FC SlopáckoTJ Baník Vysoká PecTJ OsvětimanyČeská fotbalová reprezentaceČeskej fotbalovej týmKlausubova jedenáctka (2014) • Zemanova jedenáctka (2018) • Kapří ligaArsenalČelzýReal MadridHC Sparteşcu RomâniaHC Brno BystrcHC Jestřábi ProstějovFC BarcelonaTottenham Spurs
Olympiády LOH 2008 PekingZimní olympiáda v PrazeLetní olympijské hry 2020