Stanislav Šulc

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Stanislav "Che" Šulc.

RSDr. Stanislav "Huspenina" Šulc je jedním z nejznámějších šéfů organizovaného zločinu působících na území ČR. A to nechvalně proslulé odnože sicilské Cosa nostry známé u nás pod obávanou zkratkou APK (Amatérismus, Podvody, Korupce).

Dětství[edit | edit source]

Datum vzniku organické hmoty známé jako Stanislav Šulc není bezpečně známo. Ví se už ovšem to, že se soudruh Stanislav Šulc (dále jen sSŠ), nenarodil běžným způsobem, ale patrně se vyvinul za nějaký čas z organického materiálu, známého u nás jako huspenina, čili sulc.

Mládí a studia[edit | edit source]

SSŠ se v mládí věnoval zejména pečlivému studiu marxismu-leninismu. A to na vyhlášené Pičurinově univerzitě, kde také studium řádně dokončil se ziskem titulu RSDr. (rozhodnutím strany doktor). Své velké znalosti marxismu potvrdil i ve svém prvním díle považovaném za základ nového politicko-ekonomicko-kriminálního proudu marxismu, tzv. marxismu-sulcismu.

Počátky kariéry[edit | edit source]

Po Velké listopadové sametové revoluci se rozhodl, že nový, jím tolik nenáviděný, kapitalistický řád zničí pomocí nové teroristické organizace APK, která se shodou okolností stala řídícím orgánem hokejové extraligy.

O tom, proč se APK zaměřila při likvidaci kapitalismu v ČR právě na hokej, se stále vedou vášnivé debaty. Většina odborníků se ovšem přiklání k názoru, že se APK velmi záludně rozhodla zevnitř rozložit to poslední, co v naší zemi ještě v celku úspěšně fungovalo.

Diverzní činnost[edit | edit source]

Po té, co se úspěšně usadil ve funkci kmotra hokejové extraligy, začal plánovitě provádět diverzní činnost vedoucí k oslabení pozice českého hokeje ve světě a tím i celkový morální úpadek české společnosti vedoucí nutně k politické a ekonomické destabilizaci země, kterou chtěl posléze využít k uskutečnění svých revolučních ideálů ve jménu marxismu-sulcismu.

Mistr práva outrpného[edit | edit source]

Prvním jeho cílem bylo provádění záškodnické činnosti z pozice Mistra práva outrpného (známého též pod nepřesným označením předseda Disciplinární komise). V této pozice se snažil i s pomocí svých katových pacholků, odívajících se do rituálních černobíle pruhovaných rouch, soustavně narušovat regulérnost nejvyšší hokejové soutěže.

To se mu dlouhé roky úspěšně dařilo, až do chvíle, kdy se mu léta Páně 2010 postavil udatný rek bez bázně a hany Dominik Hašek, známý též pod přezdívkou Strýček Skrblík. Ten se totiž od kouzelné babičky, se kterou se velkoryse podělil o kus tvrdého perníku, který ten den nalezl na chodníku, dozvěděl, jaká je jediná slabina sSŠ. Tou je kupodivu to, že je sSŠ stižen chorobným strachem z ložního prádla (známém jako duchnofobie). Dominik neváhal a veřejně přislíbil, že sSŠ daruje deku. To sSŠ tak poděsilo, že odstoupil z funkce Mistra práva outrpného.

Tento incident měl pro APK jeden neblahý důsledek. Čeští hokejisté, kteří se po dlouhé době mohli zhluboka svobodně nadechnout, okamžitě získali na MS v ledním hokeji zlaté medaile. Několik let pracně budované podhoubí pro změnu společensko-ekonomického systému pomocí oslabení českého hokeje se mu zhroutilo jako domeček z karet.

Impérium APK vrací úder[edit | edit source]

K novému úderu na český hokej tak mělo dojít mnohem rafinovanější metodou. SSŠ se rozhodl, že k rozložení českého hokeje využije nejmodernější zbraň hromadného ničení, v České republice jinak velmi běžně zneužívanou – razítko.

Aby si pojistil, že bude v oblasti paragrafů veřejností přijat jako odborník na slovo vzatý, rozhodl se přeměnit zastaralý titul RSDr. v mnohem módnější JUDr. Chtěl k tomuto účelu využít plzeňské Samoobslužné prodejny titulů ZČU. Když se o přípravách této lsti dozvěděl statečný bojovník za práva na práva JUDr. Martin Straka, rozhodl se, že sSŠ v získání titulu zamezí. To se mu nakonec s pomocí náčelníka indiánského kmene Onankokotů Rychlého Péra podařilo. Jako projev vděčnosti pak plzeňští hokejisté přijali do znaku onankokotského bojovníka.

O první oběti nové ofenzivy tak bylo rozhodnuta. A když už se sSŠ jednou nascensored!!! na Škodovku, tak jako dalšího obětního beránka vybral Mladou Bolehlav.

Indianky.JPG

Konečné zúčtování[edit | edit source]

Trvalo však ještě bezmála půl roku, než se sSŠ podařilo objevit to správné lejstro. A tím bylo potvrzení o registraci hráče. De facto se jedná o naprostou zbytečnost, ovšem tato zbytečnost byla opatřena mocnou zbraní – razítkem. Právě absence tohoto otisku předpřipraveného vzorku nedozírné moci způsobila, že mohl sSŠ prožít nejšťastnější den svého života, v jeho případě spíše vegetace.

Za absenci tohoto nejdůležitější artefaktu na světě (alespoň podle názorů byrokraticko-technokratických pologramotů) navrhl kontumaci všech v tomto ročníku získaných bodů dotčených klubů (plus Kladna, ale kde nic není, ani smrt nebere). Tímto by se sSŠ konečně podařilo definitivně zničit extraligu, naštvat všechny fanoušky a poslat český hokej na úroveň Mongolska. Jeho sen o velké revoluci se tím velmi přiblížil.

Proti Huspenině Šulcovi se zvedl odpor zejména mezi mladými indiánkami.

O konečném verdiktu se zatím nerozhodlo, ale budeme vás průběžně informovat.

Výhledy do budoucna[edit | edit source]

Zle, matičko, zle!


Sport
Mistr světa ve vodní levitaci Disciplíny AlkoholismusAtletikaBahenní souboj s tygremBanžo žumpingBowlingBěhBaseballBasketbalBiatlonBojový styl RockyBrusleníBungee jumpingCurlingCyklistikaČavolDOSBoxExtrémní sportyFormule 1GauchingGeocachingGolfHázenáHod granátem na plechovkuHod kilemHod hovnemHokejJezdectvíKašnobalKolováKopanáKulturistikaLukostřelbaObžerstvíParkourPokyho trojbojRagbyRallyŘitní alpinismusSchodySkoky do hloubky na časSkoky do vodySnowboardingSvátostný sedmibojSvlečhokejŠachyŠermTenisTour de FranceVeslováníVodáctvíVodní turistikaVolejbal
Sportovci Milan BarošMona BarthelováPavel BémBoryšTomáš DošekRadek DudaWayne GretzkyDominik HašekZlatan IbrahimovićNeymarInriJaromír JágrMarek KuličLionel MessiKarel PoborskýTomáš RosickýChris FroomeRoger FedererNovak DjokovičDjoković NovákVlastimil Vlášek
Bafuňáři Jaroslav HřebíkVlastimil KošťálFilip PešánStanislav Šulc
Týmy AC Sparta PrahaSlavia 071 FC SlopáckoTJ Baník Vysoká PecTJ OsvětimanyČeská fotbalová reprezentaceČeskej fotbalovej týmKlausubova jedenáctka (2014) • Zemanova jedenáctka (2018) • Kapří ligaArsenalČelzýReal MadridHC Sparteşcu RomâniaHC Brno BystrcHC Jestřábi ProstějovFC BarcelonaTottenham Spurs
Olympiády LOH 2008 PekingZimní olympiáda v PrazeLetní olympijské hry 2020