Zemanova jedenáctka 2018

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Klausubova jedenáctka.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Konečná nominace.
Google uncyc.jpg Zemanova jedenáctka 2018 na googleTohle je nejlepší článek na téma „Zemanova jedenáctka 2018“ na celým internetu.

Klausubova jedenáctka je NEJreprezentativnější výběr, který pomůže České republice probojovat se na mistrovství světa 2022 v Kataru. Nahradí skomírající českou fotbalovou reprezentaci. Kdo jiný, než ti nejlepší z nejlepších — kandidáti na prezidenta — nám pomohou vykopat šampionát. Před čtyřmi lety se tým osvědčil, hlavní tahoun byl nepochybně Miloš Zeman, zároveň jsme skončili relativně dobře.

Tým nyní koučuje táta Klausuba, nicméně o změně kouče se uvažuje také, variantou je například táta Putisuba.

O kapitánskou pásku se budou přít Miloš Zeman, dosavadní kapitán, a Jiří Drahoš, který už kapitánem byl, ale v jiném týmu.

Výběrové řízení[edit | edit source]

Jak již bylo napsáno, hlavní složka týmu a zároveň kapitán bude Miloš Zeman. Ostatní kandidáti se v Brazílii vůbec neosvědčili, výjimkou je však Karel Schwarzenberg (všechno prospal), ten chytal opravdu špičkově, ale ten nemůže jet do Ruska, je tedy třeba doplnit sestavu. Bylo tedy vypsáno výběrové řízení. Není ještě jasné, kdo bude na jakém postu.

Seznam již přihlášených[edit | edit source]

 • Miloš Zeman – Opravdová opora našeho týmu, bude kapitán a jednoznačně bude na útočném hrotu, tedy jako v Brazílii. Ve světě je velmi znám. Například chtěl zabít novináře, který ho během zápasu natáčel [1], což také posléze udělal. Jeho hlavním cílem je dosáhnout státního pohřbu.
 • Mirek Topolánek – S Milošem si opravdu rozumí, jedině oni dva jsou "profesionálové" ve svém oboru. To například potvrzuje fakt, že jak on, tak i Miloš Zeman mají cukrovku. Povšimněme si také toho, že si nechal narůst vousy. Je tedy zcela zřejmé, že jeho velmi velká inspirace je Messi. Jeho 4% úspěšnost střelby jej ale pasuje spíše na Cristiana Ronalda.
 • Michal Horáček – Umělci se vždy hodí, například když budete v opilosti zpívat státní hymnu.
 • Marek Hilšer – Lékaři jsou k nezaplacení, co kdyby měl někdo virózu, nebo by dostal cukrovku a během soboty by mu ta cukrovka odešla.
 • Jiří Drahoš – Vědci také nejsou k zahození, budeme vypadat mnohem chytřejší a můžeme zkusit aplikovat vědecké metody při tvorbě taktických rozestavení. (28. 3. 2017 byl přijat na základě rozhodnutí svého města. — zdroj zde) Na svou roli se připravuje nejdůkladněji, svou vizáží se stylizuje do podoby G. Husáka a vystupováním ve stylu T. G. Masaryka (jen ta jízda na koni zatím chybí). Největšími fanoušky tohoto hráče jsou Tomáš Marný, Tomáš Marný junior a Tomáš Marný nejmladší.
 • Vratilav Kulhánek – Milovník českých automobilů a motorsportu obecně, dříve byl hokejistou, tenistou a řítním alpinistou v německé Bundeslize.
 • Jiří Hynek – Rozumí zbraním a je Realista
 • Petr Hannig – Náhradník za Miloše Zemana
 • Pavel Fischer – Eso mančaftu s dobrou hlavou i zkušenostmi v diplomacii, zná prý dokonce tajný vchod do Hradu. Jeho LGBTQ názory znamenaly vlastní gól.
 • Tonda Blaník – přestože není příliš vidět, na kandidaturu rozhodně nekadí a hlavně má dobré kontakty na funkcionáře fotbalového svazu

Tito potvrdili svůj zájem[edit | edit source]

Zeman chce být kapitánem a žádnou konkurenci nesnese (existuje teorie, že v tom notebooku je dětské porno).
 • Jan Berwid-Buquoy – Na Necyklopedii již znám, soupeře by mohla odradit, anebo naopak upoutat pozornost jeho tvorba.
 • Jana Yngland Hrušková – Manželka našeho oblíbeného kuchaře Ládi Hrušky, svými rasistickými názory by mohla naštvat protivníky.
 • Milan Kohout – V září 2016 řekl, že by chtěl kandidovat na prezidenta Čechie (všimněme si, že na Moravstán absolutně kašle).
 • Zdeněk Škromach – Možná, že si ho někdo splete se Zemanem. V rozhovoru řekl, že to vždy byl jeho životní sen (se stát členem týmu, ne to že si ho někdo splete se Zemanem).
 • Josef Toman – v USA vystudovaný konspirační teoretik s doktorátem měl také vážný zájem, ilumináti mu však porouchali auto, takže podpisové archy nemohl odvézt osobně a musel je tedy poslat poštou, načež po cestě kdosi všechny (až na tři z nich s celkem 11, slovy jedenácti podpisy.. obě čísla jsou navíc prvočísla, a to už nemůže být náhoda) vyměnil za naprosto prázdné papíry.

Více o týmu[edit | edit source]

Koncem června reprezentaci posílil Vratislav „Luboš“ Kulhánek, který hraje, podobně jako jeho synovci Milan Škoda a Michal Škoda, na pozici útočníka. Protože ale česká reprezentace hraje jen na jednoho forvarda, jímž je stále ještě Miloš Zeman, není jisté, kdo z nich bude úspěšný a kdo nikoliv.

Zajímavosti[edit | edit source]

Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Klausubova jedenáctka na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png
 • Klausubova jedenáctka se zúčastní Memoriálu Václava Havla
  • Václav Havel, dnes již legendární obránce, proslul též kouřením Sparty a netřeba dodávat, že tento zlozvyk — ono kouření — jej postupem času dostalo do kolen
Sport
Mistr světa ve vodní levitaci Disciplíny AlkoholismusAtletikaBahenní souboj s tygremBanžo žumpingBowlingBěhBaseballBasketbalBiatlonBojový styl RockyBrusleníBungee jumpingCurlingCyklistikaČavolDOSBoxExtrémní sportyFormule 1GauchingGeocachingGolfHázenáHod granátem na plechovkuHod kilemHod hovnemHokejJezdectvíKašnobalKolováKopanáKulturistikaLukostřelbaObžerstvíParkourPokyho trojbojRagbyRallyŘitní alpinismusSchodySkoky do hloubky na časSkoky do vodySnowboardingSvátostný sedmibojSvlečhokejŠachyŠermTenisTour de FranceVeslováníVodáctvíVodní turistikaVolejbal
Sportovci Milan BarošMona BarthelováPavel BémBoryšTomáš DošekRadek DudaWayne GretzkyDominik HašekZlatan IbrahimovićNeymarInriJaromír JágrMarek KuličLionel MessiKarel PoborskýTomáš RosickýChris FroomeRoger FedererNovak DjokovičDjoković NovákVlastimil Vlášek
Bafuňáři Jaroslav HřebíkVlastimil KošťálFilip PešánStanislav Šulc
Týmy AC Sparta PrahaSlavia 071 FC SlopáckoTJ Baník Vysoká PecTJ OsvětimanyČeská fotbalová reprezentaceČeskej fotbalovej týmKlausubova jedenáctka (2014) • Zemanova jedenáctka (2018) • Kapří ligaArsenalČelzýReal MadridHC Sparteşcu RomâniaHC Brno BystrcHC Jestřábi ProstějovFC BarcelonaTottenham Spurs
Olympiády LOH 2008 PekingZimní olympiáda v PrazeLetní olympijské hry 2020