Mamynka

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Trapná slátanina, která ani trochu nepopisuje význam slova "mamynka". Tohle psal psychický narušený člověk.

Metla.png

Tento článek je potřeba pěkně dojebat a upravit.

Potřebné úpravy: málo vtipné


Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Matka.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Správné nekontaktní krmení ploda

Mamynka (latinsky Mater debilis) je biologický nebo sociální samičí rodič dokonalého ploda. Nerozmazluje, odmítá nesmyslné výmysly matek jako je porodní plán, bonding, kojení, nošení a vůbec chápe, že mezi mamynkou a plodem má být zdravý a hygienický odstup.

Jakékoliv heslo na téma Mamynka byste na české Wikipedii hledali marně.
Nehopsající Wikipedie.png

Definice[edit | edit source]

U živorodých savců, mezi něž patří i mamynky, mamynka vynosí mládě (zvané z počátku - než se stane živočichem - embryo, pak již navždy plod) v děloze od oplodnění po dosažení téměř porodní velikosti, jelikož je vhodné plod včas vypudit nebo vyříznout. Po porodu prsa či jiné mléčné žlázy matky produkují mléko, laktaci je důležité brzy zastavit a podávat plodu Nutrilon, aby plod netrpěl řídkým mlékem, které vyplavuje z těla škodliviny.

Výchova plodů[edit | edit source]

Se nazývá zdravá tradiční výchova. Nepoužívají se při ní fyzické tresty a jediným tělesným kontaktem je pochování v polovysypané peřince, plácání přes ručičky a zadek, výjimečně je potřeba plod seřezat, ale až po desátém měsíci věku, kdy se již plod měl odnaučit manipulování s rodičem. Produkty výchovy jsou poslušní plodi, kteří rádi vzpomínají na pořádnou výchovu. Bez známek rozmazlení. Nutné je začít separovat již u porodu, než si plod zvykne a začne si kontakt vyřvávat. Mamynka ráda předvádí svého ploda na sociálních sítích.Nejlépe nahého,po opuštění vagíny i špinavého.A tak to pokračuje až do 18 let.

Pokud chce být mamynka frikulín, da se na nošení plodů, protože nošení je free, cool a in! Navlékne ploda na tatýnka, protože chlapi s plody jsou na fotkách sexy! Nosí se zásadně čelem ploda ven, aby nebyl plod senzoricky deprivován a aby se mu rovnala správně páteř a nebyla zmáčknutá jako v děloze. K tomuto rovnání defektu s názvem lordóza a kyfóza využívá též chodítka.

Správné nošení ploda tatýnky

Výživa plodů[edit | edit source]

Plod mamynky konzumuje všechno od imunologického okénka ve 4 měsících života po dospělost. Je třeba řadit do stravy i nezdravá jídla včetně barviv syntetizovaných z dehtu, glutamátů a ztužených tuků, rafinovaných cukrů aby plod neprodělal šok a nemoce po přechodu od kojenecké na dospělou stravu, musí si zavčas zvykat - viz imunologické okénko.

Správná výživa

Základní výbavička[edit | edit source]

Do porodnice: Patero oblečků na domů, mastička na hojení nástřihu, pantofle, gumové nazouváky do sprchy, Savo, těhotenské noční košilky dvě na dobu než zabere vyvolávačka, stahovací pás, desinfekční ubrousky na ruce, tři kojící podprsenky, sedací kruh, kojící polštář, chrániče na bradavky, vložky do podprsenky, Bepanthen v 300 ml tubě, vložky, župánek, kojící košilky tři, dobíječka, externí wifi, notebook, tablet, empétrojka, foťák, kamera, selfietyč - ale ideálně selfie-dron, dudlíky 20 ks, držící korálky na dudlík, krém na pleť, makeup taštičku a kufřík, lepidlo na gelovky, jelení lůj, autosedačka, stahovací punčocháče, těhotenské kalhotky, popoprodní jednorázové kalhotky, micelární voda, plavky, kdybyste chtěly trávit 1. dobu porodní ve sprše, toaletní papír, ubrousky, čípky proti kvasinkám, příbor, kapesníčky a vlhčené ubrousky a doklady dle požadavků porodnice.

Na domů: Sedátko pro kojence (viz foto), obal na vlhčené ubrousky designový, držák na lahvičku, lahvičky, savičky, Nutrilon, žertovné dudlíky, odsávačku (kterou bohužel nevyužijete), kojící náramek, kde si nastavíte čas a prs kojení - na první dny, kdy jetě budete částečně kojit, rukavičky, cintáčky, sada na odlitky nožiček, přebalovací podložky, vibrační lehátko s melodií, kolotoč nad postýlku promítací na strop s melodií, tabletek xxl, kojenecká voda, čípky, rektální trubičky tří velikostí a kapičky na prdíky, čistící prstík na zoubky (čistíme od 1. měsíce po každém nočním kojení), látkové plenky na ublinkávání, monitor dechu na plínu, sterilizátor, koš na plínky a deodorant do koše na plínky, plenky Pampers Premium Care, teploměr, zimní kočárek, designový kočárek a nosítko Chicco/Babybjorn, cestovní postýlka, rychlozavinovačky, zavinovačky, elektronická videochůvička a polovysypaná peřinka!!!!

Kosmetika: Dětský šampon, mycí emulze na dobré spaní s levandulí, pěna do koupele, dětské mýdlo, krémík před koupáním a po koupání, olejíček po koupání (správné složení: parafinum liquidum, parfum), na zadeček Bepanthen, na horší opruzeniny Sudocrem, fialka vodička na pusinku, na obličejíček když se vysype, ampulky na vypadávání vlasů, opalovací krém faktor 50, panthenolový krémík po opalování, líh na puíček, mast Pupíček na prdíky, parfém s vůní miminka, mořská voda ve spreji, borová voda a oční kapičky Omisan Baby, desinfekční ubrousky Chicco, tamponky na obličejík, krém do mrazu, micelární voda na obličejík, olejíček do vlásků na lupy.

Koupání Vanička, protiskluzka do vaničky, osušky, žínky, látková plena, teploměr do vody, vatové tyčinky, líh, pěna do koupele noční a denní, šamponek, kartáček a hřebínek, olejíček Nivea nebo Johnson na dobré spaní, borová voda na očička, vodička fialka na pusinku, nůžtičky, parfémík s miminkovou vůní. Krémíky viz výše.

Nutná výbavička

Do postýlek (jedna v mimipokoji o patro výše, druhá v obýváku): polštářky, mantinely, nebesíka, matrace kokosová, závěsný kapsář, rychlozavinovačka, polohovací mantinel - dvouválec, spací pytel, kolotoč s projektorem, závěsné hračky, plyšáčci, monitor dechu. Na stěnu namalujeme obrázek medvídků a napíšeme veliký nápis se jménem ploda, kdybychom zapomněli, jak se jmenuje.

Oblečení: poraďte se s Vaším módním poradcem.


Fat Martini Woman.jpg
Ženské věci
BlondýnaDámskoDominaHarfaHidžábJihočeské matkyKosmetikaMenstruaceMrchaPannaPrsPříležitostSeznam hereček a osobností s velkým poprsímStará pannaStydké pyskyTeorie ženské mysliTěhotenstvíTchýněVaginaVřetánkoWomaniumŽena obecnáŽena všeobecnáŽenská logikaŽenské hormonyŽenský orgasmusŽenský postargumentační dovětekŽenština
Rodina sticker.jpg
AlimentBůhDítěMafieManželstvíMužSouložSvatbaTchýněŽenaOtecMatkaRodičBabičkaPra...babička