Imbecilit

From Necyklopedie
(Redirected from Imbecil)
Jump to navigation Jump to search

Imbecilit, značka Im, je další z prvků Meresjevovy soustavy (kov-nekov). Za normálních podmínek se jedná o modroufialovou, velice viskózní kapalinu, asi 42 000 krát viskóznější než voda. Taje při -3 až 14°C (v závislosti na čistotě, čistější taje při nižší a vře při vyšší teplotě a je viskóznější). Vře při 165200°C.

Účinky[edit]

Imbecilit má podobné účinky jako debilit nebo noobium, jsou ovšem mnohem silnější, asi 61krát více než u debilitu a asi 73krát více něž u noobia (je skoro zázrak, že obojí jsou prvočísla).
Kromě tohoto však také způsobuje poškození celé nervové soustavy doprovázené sníženou, v extrémních případech dokonce žádnou pohyblivostí.
Dalším jeho účinkem je to, že některé sloučeniny tohoto prvku katalyzují rozklad enzymů a dalších životně důležitých látek a vznikají přitom další molekuly těchto látek a tak ke smrtelné otravě stačí jediná molekula, která vnikne do těla.

Sloučeniny[edit]

Nejdůležitější sloučeninou imbecilitu je H18Db9WoIm11O3Bu2. Poškozuje nervovou soustavu a je velmi jedovatá/ý/é (tato sloučenina nemá žádný mezinárodně uznaný název) (smrtelná dávka je asi 50 pg/kg).

Výskyt[edit]

Největší výskyt imbecilitu a jeho sloučenin je u politiků TOP09, SPD, ANO, SZ, ČSSD, VV, KSČM a Úsvitu, geograficky pak v Čechistánu, Rusku, USA a v Číně, kde je kvůli tomu největší procento dementních retardovaných pitomců na světě.

Nevýskyt[edit]

Naopak v Moravstánu, Slovensku, Japonsku a Austrálii jej najde jenom Chuck Norris, protože zde není, jeho deficit však vyrovnává zvýšený výskyt debilitu. Celková světová hladina všeobecné blbosti tak zůstává neměnná.

Chemistry.png Prvky
bolševikum
Bo
tannwaldium
Ta
hliník
Al
arogantin
An
zlato
Au
bursík
Bs
uhlík
C
měď
Cu
debilit
Db
mocacium
Mo
drtík
Dq
gentellur
Gn
vodík
H
hoaxium
Hx
chrastík
Chk
paroubkium
Pk
polonium
Po
prdík
Fu
prudík
smrdík
Sd
stalinium
St
tvrdík
Tu
vakuum
Va
womanium
Wo
noobium
No
potěmkinium
Pn
imbecilit
Im
dusík
N
kyslík
O
selen
Se
rozvodík
ROH
zemanium
Ze
transprdan
Tp
světlan
Lm
Bortlium
B
Ununpolium
Uup
Euran
Eu
Random
Rn
Praseodym-Hafnium
Pr-Hf
Úchylík
Bdsm
Olovo
Pb
Pneumonium
Pneu
Smajlík
:)
Uran
U
Plutonium
Pu
Lithium
Li
Éter
Ae
Arsen
Ass