TOP 09

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Palec.png

Tento článek může obsahovat výsledky vlastního výzkumu!

To je ale moc dobře, protože vlastní výzkum zaručuje faktickou správnost, kterou často nespolehlivé nebo lživé zdroje neposkytují.

TOP 09, také TOP 0666 nebo Top 0👿😈😈,známá firma proslavena výrobou gulášů
Působení TOPky v politice nedá voličům spát. A nejen jim.
Ach ano. Božský Kája.

TOP 09 je česká pravicová konzervativní strana s liberálně levicovým programem založená roku 2009 (všimněte si, že je to prvočíslo). Strana s těžištěm v Práglu je řízena hlavní postavou šedou eminencí strany Miroslavem Kalouskem. Mediální tvář jí však stle ještě propůjčuje především vévoda Karel Schwarzenberg a zbytek těla předsedkyně Markéta Pekarová Adamová. Uprchlík Dominik Feri byl po extempore s neposlušným hadem odsunut na vedlejší kolej a není po něm ani vidu ani slechu.

Strana se profiluje jako prodemokratická, proevropská a proukrajinská. Blízké jsou jí proudy globalismu a jánabráchismu. Hlásí se k odkazu Václava Havla a Zdeňka Bakaly. Straníci se nejradši scházejí v knihovně či kavárně.

Po parlamentních volbách 2017 si strana musí zvolit nového předsedu. Favority byli modrý přeběhlík Jiří Pospíšil a černý uprchlík Abdulláh Feri (Dominikův bratr), ten ale zahynul ve Středozemním moři, takže to zjevně vyhrál pan Jiří.

Etymologie[edit | edit source]

Původní zkratka znamenala cosi ve smyslu „TO Poserem“ s přidáním roku založení (tedy 2009 (není prvočíslem)). Po volbách v roce 2017 znamená dosud totožná zkratka cosi ve smyslu „Teď OPoziční

Polská varianta (dá se říci odnož) strany nese název TRP 09 – „Trediszn Rysponzibility Prasperyty“. Tato strana však v Polsku není vůbec populární a její proevropský přístup jí voliči omlátili o kebuli.

Volby do poslanecké sněmovny 2017[edit | edit source]

Tady to bylo vo Feriho fous. Strana dosáhla na pouhopouhých sedm křesel v dolní komoře, především díky podpoře Pražáků, Žižkováků, eurohujerů, přistěhovalců a Pánaboha, jehož vláda křesťanských demokratů poněkud zklamala. Protože se stala druhou nejslabší opoziční silou (nejslabší jsou STAN) a Andrej Babiš jimi pohrdá a oni jím, na posty ve vládě mohou znovu zapomenout a čeká je čtyřleté období (čtyřletku neplést s pětiletkou) opoziční práce v poslanecké jídelně.

Neurčitou roli sehráli též piráti, Babišova špinavá kampaň v Libovkách, KDU-ČSL, pirátští hackeři, ruští hackeři, starostliví hackeři… pro TOP 09 však „neúspěch“ ve volbách není zklamáním, je totiž morálním vítězstvím.

Prezidentské volby 2018[edit | edit source]

Podrobnější údaje naleznete v článku Klausubova jedenáctka 2018.

V nelítostné válce s Milošem Zemanem a dalšími ruskými agenty povolala Topka nejpovolanějšího z nejpovolanějších. Nová aliance – osa Kalousek-Schwarzenberg-Topolánek – je dnes veřejným tajemstvím.

Osobnosti[edit | edit source]

Jarda Drábků. Vzpomínáme.
Dominika Feriho voliči vykroužkovali až do PS.
předseda
poslanci
ostatní


Převod na čísla[edit | edit source]

Když TOP09 převedeme na čísla, vyjde nám následující kombinace: 19, 14, 15, 52, 61

(povšimněte si jedničky na konci)

převedeme-li to do binárního kódu:

010011 001110 001111 110100 111101

což je ovšem problém, neboť:

0100 1100
1110 0011
1111 0100
1111 01

kde už je jasně vidět, že TOP09 je ve zkutečnosti ...01, což je první objev.

Dále je zjevné, že z této šifry nevytřískáme víc, než tři písmena. Zajímavé ovšem je, že to je prvočíslo, zatímco přebývající arogantinový půlbajt 1111 prvočíslem není v žádné soustavě. Abychom si usnadnili práci, použijeme k tomu některý z dekodérů base64 dostupných na internetu a vypadne nám z toho:

Lãô

To vypadá velmi vietnamsky. Když Lãô proženeme překladačem Googlu, tak hned druhý alternativní překlad do češtiny je stárnoucí - a zde vidíme, že jsme již na správné stopě.

Nemůže být náhoda, že se všechny znaky toho slova vyskytují v celkem uspořádaném clusteru:

- AC -
I - NO
SR TU -

na klávesnici mobilního telefonu.

Přeloženo do mobilního kódu, dává nám to číslo 782 766 824.

Dalším logickým krokem v bádání po záhadě by bylo na toto číslo zavolat. A když se nedovoláte, tak zkusit čísla různě proházet a obvolat všechny kombinace. Kdo se k tomu odváží? Pravda je tam někde venku!

Telefonistické doplnění[edit | edit source]

Koncentrace Pravdy a Lásky v ČR je tristní, místy až nulová.

Po měsíci prohazování, obvolávání, poslouchání výhružek a sprostých nadávek se vlídně a mečivým hlasem ozval pan Miroslav(sic!) Trop(ahá!) a jak jsme tak klábosili, svěřil se Necyklopedii, že je hrob(ejhle!)níkem v Plzni. Na otázku kde je tedy pravda odpověděl, že Pravda je na hřbitově. Po chvilkovém mlžení dodal, že tam leží i Láska. Protože jsme teprve v polovině kombinací, můžete čekat ještě další relevantní zprávy. Souřadnice v síti hrobů jsou: P [11, 3] L [13, 8]

Czech flag 2.PNG Politické strany České republiky Czech flag 2.PNG

Ach anoČSSDČSSSDČeská alkoholicko revoluční stranaDělnická stranaHipíci za zelené jistotyKoruna ČeskáKSČMLev21MDU-ČSLNE 2011Novojičtí černoprdelníciODSPirátiPSSDSPDSPOZKSTANSMER-ČSSDStrana svobodných občanůTOP 09Úsvit – Národní KoaliceStrana zelených
zaniklé: Mumie svobodyNárodní stranaVěci veřejné