Láska

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Láska je narkotická, psychotropní, vysoce nebezpečná a toxická chemická látka, která agresivně útočí na mozek a snaží se ho ovládnout. Vyvolává nemoc jménem Zamilování. Láska je specifická tím, že výrazně omezuje schopnost racionálního uvažování oběti. Mysl běžného člověka je široce zaměřená a dotyčný člověk o všem přemýšlí a vše zvažuje a uvědomuje si důsledky svého jednání. Jakmile ale do mozku člověka vnikne tato nebezpečná látka, člověk neustále myslí jen na jednu konkrétní osobu, na níž myslet mu tato chemická látka panovačně přinutí. Láska již způsobila mnoho sebevražd, bezdomovectví a trestných činů.

Válka mezi racionální myslí a láskou[edit | edit source]

Láska napadne člověka a ničí jeho neurony, díky kterým člověk racionálně uvažuje. Přeživší neurony s láskou usilovně bojují a díky nim je zachován například pud sebezáchovy nebo sexuální pud. Krom toho je částečně zachována i racionální mysl a schopnost uvažovat nad důsledky svého jednání, ovšem tato schopnost je výrazně ztížená a omezená. Navíc do mysli člověka se neustále snaží láska dostat osobu, kterou své oběti láska nařídí milovat. Oběť má problém myslet na jiné věci a soustředit se, jelikož se mu stále do myslí vtírá osoba, kterou mu láska nařídí. Člověk se nedovede soustředit a tudíž má horší známky ve škole a výsledky v práci.

Po určité době, může to být pod dvou měsících nebo po deseti letech je většinou nemocný sám vyléčen.

Projevy nemoci[edit | edit source]

Mnoho lidí kvůli této zákeřné chorobě nezvládlo maturitu nebo jiné důležité zkoušky, jelikož jim lásku do mysli neustále dávala osobu, do které byli zamilovaní. Neschopnost se soustředit způsobuje také dopravní nehody a ty mohou skončit i smrtí. Nemocný láskou má daleko vyšší pravděpodobnost, že ho srazí auto či sám autem nabourá. Láska je tudíž nemoc nebezpečná i pro okolí postiženého.

Dalším projevem lásky je to, že postižený je posedlý tím, mít svou lásku na očích, komunikovat s ní, chovat se k ní nepřirozeně a divně mile a dotýkat se jí. Obdobně hrůzné projevy má láska tehdy, pokud postižený osobu, do níž je zamilovaný, delší dobu nevidí nebo ho dotyčný osoba nemá ráda. Pak nastává smutek, neštěstí, pocit prázdnoty, což mnohdy vede k depresím a může to vést až k sebepoškozování nebo dokonce k sebevraždě. Na lásku se tudíž může i umřít.

Další problematický symptom je to, že se postižený k osobě, od níž je zamilovaný, chová vlezle a snaží se neustále vyhledávat její přítomnost. Většinou je to té osobě nepříjemné a přestane se s ním bavit.

Snad ještě větší problém je, že postižený udělá takřka cokoliv, co osoba, do níž je zamilovaný po něm chce. Velmi často toho různé fúrie zneužívají, když se do nich zamiluje nějaký muž a pod různými záminkami z něj tahají stále více a více peněz. Takové jednání mnohdy ani není nezákonné, ale naopak je příčinnou chudoby, rozpadu rodin a bezdomovectví. Takové fúrie si z muže může udělat totálního otroka, který pro ní musí vařit, prát, nakupovat, zatímco se sama válí u televize. Dokonce se i může stát, že mu kompletně rozhoduje o každém jeho pohybu, zakazuje mu kamarády atd. Muž může být i pětkrát fyzicky silnější, ale toto vážné onemocnění jménem lásku mu prostě nedovolí tu fúrii neposlouchat.

Láska je také nepřítel rodiny, když se osoba v manželství zamiluje do jiné osoby. Jedná se o běžnou příčinu rozvodu, na který doplatí vždy zejména děti.