PSSD

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Pahýl Tento článek je příliš krátký na to, abyste se z něj alespoň něco málo dozvěděli.

PSSD (Pravěká Strana Sociálně Demokratická) byla pravěká strana působící zhruba od roku 40 000 př.n.l do roku 2010, kdy se sloučila s ČSSD.

Historie[edit | edit source]

Jako její zakladatel je považován kronikář FuFu Veliký III., který jako první ve své kronice popsal strach s genitálního bubáka a násednou neplodnost. Ve své kronice se také zmínil o volbě předsedy Ústředního Výboru PSSD. Strana měla stálou rivalitu s PSBK aneb Pravěkou Stranou Bolševicejch Komoušů, což jí ve volbách do Keltské Rady vždy velmi oslabovalo až téměř vyřazovalo ze seznamu stran, které dostaly státní příspěvek. Znatelné úspěchy začala zaznamenávat až po roce 0, kdy konečně získala 51 % ve volbách do KR. Popularitu však rychle ztratila, když do funkce Keltského Předsedy jmenovala Jiřího Opici Paroubka.

V následných volbách se strana do KR sice dostala znovu ale s pouhými 5,000000000000000000000000000000000000000000000000001%. V příštích volbách strana z KR vypadla kvůli vzrůstající konkurenci Pravěkých Lidovců 10. Jiří Opice Paroubek rozhodl založit si vlastní stranu a to Pravěcí socialisté – Leváci 1. století. Strana se neúspěšně snažila dostat do KR až do roku 850, kdy se předseda ÚV PSSD Bohuslav Pondělí zasadil o misie a získal si tak vysoké body u papeže, který jí v příštích volbách zaplatil kampaň. Když se ale do nově vzniklé Přemyslovské Rady nedostala a nebyla schopna splácet papežský úvěr, byla na ni uvalena exekuce a všechen majetek jí byl zabaven ve jménu božím.

Příští tisíciletí kandidátku zpravidla nepostavila s vyjímkou roku 1500, kdy poskytl papež po splacení dluhu nový úvěr na kampaň, ale strana se do Habsburské Rady opět nedostala. V roce 1948 nastala pro stranu noční můra. Ta nejhorší noční můre ze všech možných nočních můr byla sloučena se svým odvěkým rivalem PSBK, kterou záhy potkal stejný osud a byla sloučena s KSČ. V roce 2009 se strana pokusila obnovit svojí existenci ale nastal jeden závažný problém. Neměla žádného člena. Tak jí roku 2010 ústavní soud spojil s ČSSD.

Czech flag 2.PNG Politické strany České republiky Czech flag 2.PNG

Ach anoČSSDČSSSDČeská alkoholicko revoluční stranaDělnická stranaHipíci za zelené jistotyKoruna ČeskáKSČMLev21MDU-ČSLNE 2011Novojičtí černoprdelníciODSPirátiPSSDSPDSPOZKSTANSMER-ČSSDStrana svobodných občanůTOP 09Úsvit – Národní KoaliceStrana zelených
zaniklé: Mumie svobodyNárodní stranaVěci veřejné