STAN

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Stán.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Stan.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

„Co se starosti serou do politiky!“

- Důchodce obecný
Výraznou osobnost strany představuje Petr Gazdík

STAN je politické hnutí, založené zaměstnanci Decathlonu. Hlavní bod jejího politickém programu je právo na stan pro každého [1] a dotace pro firmy vyrábějící stany. Je zde podezření, že se nejedná o snahu zajistit občanům přístřeší, nýbrž pouze o lobbing. Ať je jejich motivace jakákoli, bezdomovcům se tento návrh velmi líbil a tak se STAN v roce 2017 (všimněte si – jedná se o prvočíslo) dostal do Posranecké sněmovny. STAN lze proto označit za populisty. Dokonce i Wikipedie s tím souhlasí [2].

Název STAN je potřeba psát přesně v této podobě, tak jak byla na ministerstvu vnitra zaregistrována, když zakladatelům v nevytopeném zatopeném stanu zatuhly v notebooku některé klávesy včetně Shiftu či Caps Locku.

Historie[edit | edit source]

Hnutí STAN bylo založeno v roce 2009. Výzkumníci Necyklopedie zjistili některé podezřelé okolnosti:

Tyto okolnosti nasvědčují tomu, že toto hnutí vzniklo za účelem zisku. Proto vrchní pohlaváři STAN sehnali ze Slovenska gazdovského mládence Petra, který vytvořil okolo STAN mýtus hodných starostů a sedláků.

Současnost[edit | edit source]

Po volbách roku 2017 (všimněte si – jedná se o prvočíslo) se Andrej Babiš netají záměrem přeměnit Českou republiku na Babišstán [3]. Výzkumníci Necyklopedie odhalili, že tento záměr možná STAN podpoří. STAN tvrdí, že Babiš nemůže jednat v zájmu občanů České republiky, o Babišstánu nic neříkají. [4].

Czech flag 2.PNG Politické strany České republiky Czech flag 2.PNG

Ach anoČSSDČSSSDČeská alkoholicko revoluční stranaDělnická stranaHipíci za zelené jistotyKoruna ČeskáKSČMLev21MDU-ČSLNE 2011Novojičtí černoprdelníciODSPirátiPSSDSPDSPOZKSTANSMER-ČSSDStrana svobodných občanůTOP 09Úsvit – Národní KoaliceStrana zelených
zaniklé: Mumie svobodyNárodní stranaVěci veřejné