SPD

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Možná hledáte německou stranu SPD (Sociálnědemokratická strana Německa) Martina Schulze. Ta na Necyklopedii naštěstí není.


Svobodná a přímá demagogie (zkr. SPD) je severokorejský obchodní projekt, oficiálně krytý jako české politické pohnutí, který nechal založit Tomio Okamura – její zakladatel, předseda, generální ředitel, investor, marketingový vedoucí, expert na vše, mluvčí, guvernér strany, manažer, pokladník, volební lídr a hlavní mediální tvář. Tato mladá parlamentní strana stojí na troskách původní Tomiovy strany Úsvit, která nesla též názvy Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury, Úsvit přímé demokracie, Národní zájmy, Bártovy zájmy, Fadžr al-edžemchératej al-embašár anebo Úsvit – Národní Koalice. Předseda Úsvitu Marek Černoch a jeho spolupracovníci tvrdí, že Okamura stranu vytuneloval. Okamura naopak tvrdí, že ne.

Logo strany SPD, vytvořené v programu Malování ve Windows 89, tvoří bezpatkovým modrým písmem stylizovaná zkratka SPD (byl použit font Comic sans MS), aby bylo zjevné, že jde o logo SPD, a dále státní vlajku Česka, aby bylo zjevné, že údajně hájí národní zájmy české, nikoli ruské, japonské či korejské.

SPD má teď 22 poslanců a do poslanecké sněmovny ji vynesla hlavně témata migrace atd. Jako zajímavé osobnosti tohoto hnutí se jeví exODSák Radim Fiala, krásná Tereza Hyťhová, neméně krásná Lucie Šafránková, už méně krásná Jana Levová, umírněný lichvář Jiří Kohoutek, bývalý správce autokempu a pochopitelně nelze opomenout ani Miloslava Roznera. Strana šla do voleb s kampaní ve velkém stylu. Peníze na kampaň nedal nikdo jiný než George Soros. S tím se však strana nechlubí. Alternativním názvem strany je Spolek palic dutých. Anály strany popisují jako jediný možný zánik tohoto obchodního projektu odchod zakladatele, předsedy, generálního ředitele (...) Tomia Okamury do věčných lovišť a nenalezení podobného, či stejného exota pro jeho další vedení.

Poslanci SPD jsou kultivovaní a vzdělaní. Někteří z těch, kteří to dotáhli až do čela parlamentních výborů, pravděpodobně z vrozené skromnosti neuvádějí svůj titul.

Czech flag 2.PNG Politické strany České republiky Czech flag 2.PNG

Ach anoČSSDČSSSDČeská alkoholicko revoluční stranaDělnická stranaHipíci za zelené jistotyKoruna ČeskáKSČMLev21MDU-ČSLNE 2011Novojičtí černoprdelníciODSPirátiPSSDSPDSPOZKSTANSMER-ČSSDStrana svobodných občanůTOP 09Úsvit – Národní KoaliceStrana zelených
zaniklé: Mumie svobodyNárodní stranaVěci veřejné

Pahýl Tento článek je příliš krátký na to, abyste se z něho něco dozvěděli. Pokud se chcete podívat na podobné zvratky, navštivte slovenskou Wikipedii.