Samuraj Flek

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Samuraj Flek.jpg
Da Samuraj.png

Samuraj Flek (anglicky Samurai Splash) je ukončený televizní seriál od ruského animátora s americkými kořeny jménem Genndy Borisovič Tartakovsky (* 17. ledna 197; rusky Геннадий Борисович Тартаковский). Studio Cartoon Network, zaměřené na dětské pořady, vysílalo seriál od roku 2001 do roku 2004. Bratrské studio Adult Swim pak vysílalo poslední 5. řadu v roce 2017. Celkový počet epizod dosáhl neprvočísla 62. Původní návrh měl obsahovat 69 epizod. To nakonec hlavouni z Adult Swimu zatrhli s dodatkem, že by číslo závěrečné epizody bylo příliš velkým spoilerem.

Samuraj Flek (anglicky Samurai Splash) je zároveň hlavní postavou celé ságy. Mezi fanoušky ságy se mu také říká Samuraj Jack (anglicky Samurai Jack). Jeho typickými rysy jsou mocný meč a výmluvnost.

V roce 2003 byl Samuraj Flek zfilmován režisérem Edwardem Zwickem s názvem Poslední samuraj a s Tomem Cruisem v hlavní roli jakožto Jack Reacher.

Příběh[edit | edit source]

Příběh Samuraje začíná v Japonsku, když si Jack při obědu přivodí flek na saku. Když jeho umýváním zjistí, že tento flek smýt nelze, zjistí také, že flek není jen prostým flekem, jako spíš značka na jeho róbě od démona Aku. Aku jej teleportuje v čase až do daleké budoucnosti, kde je Aku vládcem i zákonem, dřív než Jack stihne zařvat „hentai“.

Putování světem v daleké budoucnosti, kde samurajovi mnohdy skříží cestu sám Aku, Jacka seznámí s mnoha různými lidmi a bytostmi včetně démonovy galerie nohsledů jako v epizodě ve vlaku. Spřátelil se se skotským válečníkem, pomohl gangsterům „získat“ (ukrást) artefakt s mocí ovládat vodní živel, při útěku z velkoměsta měl vznášedlo plné úhořů. Na poražení Akua je samuraj „Flek“ samotný. Powerpuff Girls totiž padly již v dávných dobách.


Ha ha ha ha ha ha!!

—Aku

Zajímavost[edit | edit source]

  • jedna epizoda ukazuje dopady zla démona Aku se zničeným postapokalyptickým městem Brno
  • Samuraj Jack byl v mládí údajně příznivcem televizního seriálu Gilmorova děvčata
  • v rámci politické a sociální korektnosti byl samuraj Jack během 4. řady černochem (ovšem bez fleku), po více než 10 letech se svrchované studio Warner Bros Tartakovskymu omluvilo a dovolilo seriál 5. řadou uzavřít, přičemž si Jack zpět vyslouží svou typickou bílou asijskou barvu
  • Aku je jen výplodem Jackovy fantazie, nikdy totiž necestoval do budoucnosti, ale jen na psychiatrickou léčebnu v Colorado Springs


Ts4333.jpg

Seriály:

30 případů Miloše ZemanaAkta XBatman: GothamDoktor HnůjDvě minuty nenávistiKriminálka Las VegasKrok za krokemLéčebna pro alergiky v růžové zahraděMickeyho klubíkNecyklopediansNemocnice na kraji městaPat a MatPerníkový tátaSamurai JackSex na vesniciSimpsonoviŠmoulovéThe Walking DeadTřicet případů Miloše ZemanaÚčetnické humoreskyVálka volůVčelka MájaZtraceniŽenatý... pod pantoflem

Večerníčky:

Für Volk, Rasse und HönigMotýl Onanuel a maková panenka

Reality show:

VykaleníBig BrothelProstřevo

Další důležité pořady:

Chcete být miliardářem?Česko Slovensko nemá talentPošta pro tebeTati, ožer mě