Mickeyho klubík

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Mickeyho klubík
Mickeyho klubík
základní data
styl romantická komedie
stát Rusko
rok 2006
délka 20 - 25 min
formát 4D
produkce Vladimir Putin
námět Walt Disney
scénář Mikki Maus
režie Minnie
hrají Mikki Maus, Minnie, Kačer Donald, Daisy, Pluto, Goofy, Pit...

Mickeyho klubík je komediálně romantický seriál pro dospělé. Jeho účelem je pobavit, a zároveň i něco užitečného přiučit.

Děj[edit | edit source]

Každá epizoda začíná jako vždy, přijde Mickey, zařve heslo: „HOVNO, PRDEL, SRAČKA“ a objeví se jeho klubík, což je velmi členitá budova, ve tvaru kadícího Mickeho, přičemž, přední část znázorňuje jeho zadek. Dále si ukážeme jak vypadá typický den Mickeho a jeho přátel, toto je samozřejmě jen příklad, každý díl je totiž o něčem jiném, né jako jsme zvyklí např. u Prátel.

Dále Mickey objasní, co se bude tentokrát dít, např.: „Kamarádi, dneska budeme hledat moje kalhoty, protože jak vidíte, kouká mi pindík.“

Ještě než se však začne s tímto dobrodružstvím, Mickey zajde k stroji, který mu vygeneruje všechny věci, které bude potřebovat ke splnění mise. Spravidla jde o 4 věci, z nichž je jedna tajná, např.: sekyra, hasičák a vodní pumpu, další věc je tajná.

Poté se jde splnit mise, a Mickey má po celou dobu po ruce pomocníka, jménem Padručnyj (eng. Toodles), který s sebou nese všechny potřebné věci, a pomáhá mu, např. podržet hřebík, když v jedné ruce má lžici, a vé druhé šroubovák.

A jde se do mise, nejdřívé se hledá po celém klubě, a pak Mikiho napadne podívat se do sklepa, kam se jede po skluzavce, Miki se teda rozhodne sjet, ale v tu ránu zařve „Hoří mi prdel!“, Goofy nečeká, zavolá Padručnoho, vybere hasíčák a Mikiho postříká hasičákem a pak Miki začne vysvětlovat: Mezi skluzavkou a mojí prdelí došlo k silnému tření, což způsobilo zvýšení teploty a tudíž, jsem si o skluzavky spálil prdel, ted jsem ale vlhký, a tím pádem bude tření nižší“ A Mikki se sklouzne v pohodě až dolů, kde najde kredenc, jenže neví, kde jsou klíče od ní, a tak povolá opět Područnoho, vybere sekyru, a kredenc roztříská. Třískama se mu nechce přehrabovat, tak kredenc polije benzínem a zapálí. Vyleze ze sklepa a pak si všimne, že ze sklepa se valí hustý dým a rozeběhne se teda do garáže, gde je zaparkovaná jeho spasatělnaja mašina, vyjede z garáže, zamíří si to před klubík a do dveři natáhne hadici a pustí a za chvílí je celý sklep vyplavený a uhašený. Jenže dole je voda, a potřebuje jí opět nějak dostatz ven a tako opět zavolá Padručnoho a vybere vodní pumpa, když je všechna voda odčerpaná a klubík uklizen, Mikki si sedne do křesla a smutně řiká, že ted se mu budou všichni smát, jak ho má malýho. Minnie si ale vzpomene, že ještě zbyl jeden maustrument a tak opět zavolá Padručnoho a vybere sekretnyj maustrument, a hle, jsou to pleny s jeho vlastním obrázkem, Miki neváhá a hned si je obleče a chválí si jak mu skvělé sedí a sluší. Mikki si pak zajde si pro koláč do lednice a tam najde svoje kalhoty, a všichni se začnou smát, nakonec si všichni zatanči Hot dog dance, ale tím to nekončí, protože Mikki si těsně před závěrečnýma titalkuma vzpoměl, že při vstupu do klubíku nezapnul kamery, a tak se tento díl bude muset natočit znova.

Kritika[edit | edit source]

Mickeyho klubík patří jednoznačně k nejzáporněji hodnoceným seriálům. Lucie Bílá to vystihla stručně: „blbý, sprostý, nechutný, debilní, zbytečný, ježiš, ten mě nasral!“[1]

Postavy[edit | edit source]

 • Mickey - Hlavní postava, má vedoucí roli, a je to sprostý exhibicionista, protože chodí bez podprsenky.
 • Minnie - Kamarádka Mickeyho, velice romantická, družná, a nejen jeho.
 • Donald - Nosí námořní oblek a hlavně, neumí mluvit, protože hulí jedno cigáro za druhym, a hlasivky z toho má už natolik vyuzené, že už jsou nefunkční.
 • Daisy - Kamarádka Donalda, nosící elegantní fialoví ohoz, a náramek, na kterém je drobným písmem: Daisy, rodné číslo: neznámé, oddělení: 27, Psychiatrická léčebna Bohnice.
 • Goofy - Ňouma, který sám přiznal, že to co má vpředu na hlavě, je prdel.[2]
 • Pluto - Mickeyho pes, se zalíbou, ve žraní hoven.[3]
 • Pete - Zloděj, vydřiduch, podvodník, proto ho mají tak rádi a druží se s ním.

Česká verze[edit | edit source]

Traduje se, že česká jazyková verze je ta nejhorší na světě, ještě horší než ta anglická nebo slovenská. Česká verze obsahuje ohromné množství citoslovců, a tak typická Mickeyho věta vypadá asi takto: Vítám vás v Mikkiho klubíku, dneska pojedeme vláčkem na několik nádražíček, kde vyzvednete naše kamarády, pak se jukneme po okolí a sejdeme se tady a spapáme obídek. Když Mikki sám uslyšel, jak ho v TV Nova nadabovali, málem si urval uši a televizi Nova okamžitě zakázal vysílat svůj seriál. Krom toho, diváci si často stěžovali, že dabing je tak strašný, že se nedá poslouchat. Na to TV Nova tím že si zareagovala tím, že si koupila už nadabované díly od televize Pоссия 1, pár diváků z Prahy sice namítalo, že je to až moc Ostravsky, ale jiní si naopak chválili, že nové díly zní víc česky jak ty předchozí.

Jazykové verze[edit | edit source]

Toto je shrnutí hodnocení dabingu od českých kritiků.

 • Ruský dabing - kritici se tak zakoukali, že zapoměli že jsou kritici a pouze chválili, jak skvěle to zní, a chválili si: My češi jsme v dabingu prostě nejlepší.
 • Ukrajinský dabing - Jako když hodíš češtinu, polštinu, slovenštinu a ruštinu do mixéru, ale zní to dobře, hlavně že tam nejsou ty pitomý citoslovce!
 • Polský dabing - Ani dobrý, ani špatný.
 • Slovenský dabing - První kritici si začali zacpávat uši, mlátit hlavou o zeď a křičet šílenstvím, uklidnilo je jen to, že ta hrůza pochází ze slovenska.
 • Český dabing - Jeden kritik utekl z oknem, další hodil židli po reproduktorech, třetí si zacpal uši a byl nalezen pod stolem, zbylí dva byli v takovém psychickém rozpoložení, že utrhaly opěrky u svých sedadel.
 • Anglický dabing - První kritik začal rozbíjet reproduktory sekyrou, druhý, ten co zalezl pod stůl, tam zůstal ještě týden, třetí začal kinosál polévat benzínem a v okamžiku kdy se chystal rozžehnout zapalovač, čtvrtý utrhl napájecí kabel promítačky a kdyby se v ten okamžik nevypl zvuk, tak se na něm už dávno oběsil.

Je jedno jaký dabing posloucháte, stejně jsou všechny postiženy SVEN faktorem

Reference[edit | edit source]

Ts4333.jpg

Seriály:

30 případů Miloše ZemanaAkta XBatman: GothamDoktor HnůjDvě minuty nenávistiKriminálka Las VegasKrok za krokemLéčebna pro alergiky v růžové zahraděMickeyho klubíkNecyklopediansNemocnice na kraji městaPat a MatPerníkový tátaSamurai JackSex na vesniciSimpsonoviŠmoulovéThe Walking DeadTřicet případů Miloše ZemanaÚčetnické humoreskyVálka volůVčelka MájaZtraceniŽenatý... pod pantoflem

Večerníčky:

Für Volk, Rasse und HönigMotýl Onanuel a maková panenka

Reality show:

VykaleníBig BrothelProstřevo

Další důležité pořady:

Chcete být miliardářem?Česko Slovensko nemá talentPošta pro tebeTati, ožer mě