Chcete být miliardářem?

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Milionář.jpg

Chcete být miliardářem? byla dnes již zapomenutá televizní soutěž moderovaná Václavem Klausem na televizní stanici TV Vašek. Oproti konkurenční Chcete být milionářem? televize Nova moderovaná Vladimírem Čechem, Martinem Preissem nebo někým úplně jiným měla výhry řádově vyšší.

Po částečném odhalení pozadí celé soutěže následovalo ukončení celého pořadu a vlastně i celé TV Vašek. Ukončil ji skandál, kdy se potvrdilo, že někteří soutěžící znali otázky dopředu, zatímco někteří ne.

Slavné otázky[edit]

  • „Jak lze nejlépe vyjebat s minoritními akcionáři?“
Slovenský soutěžící Patrik Tkáč byl nucen zvolit nápovědu Zavolat příteli na telefonu, ale spolu s kamarádem Ivanem Jakabovičem přišli otázce na kloub.


Ts4333.jpg

Seriály:

30 případů Miloše ZemanaAkta XBatman: GothamDoktor HnůjDvě minuty nenávistiKriminálka Las VegasKrok za krokemLéčebna pro alergiky v růžové zahraděMickeyho klubíkNecyklopediansNemocnice na kraji městaPat a MatPerníkový tátaSamurai JackSex na vesnici • čurák SimpsonoviŠmoulovéThe Walking DeadTřicet případů Miloše ZemanaÚčetnické humoreskyVálka volůVčelka MájaZtraceniŽenatý... pod pantoflem

Večerníčky:

Für Volk, Rasse und HönigMotýl Onanuel a maková panenka

Reality show:

VykaleníBig BrothelProstřevo

Další důležité pořady:

Chcete být miliardářem?Česko Slovensko nemá talentPošta pro tebeTati, ožer mě