Tati, ožer mě

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Logo úspěšné soutěže.

Rok 2011 se nesl ve znamení originálních televizních novinek. Jednu z nich připravila TV Prima ve spolupráci se slovenskou TV Jojoj. Řeč je o jedinečné reality show Tati, ožer mě.


Reklama na francouzskou verzi úspěšné reality show.

Šlo o geniální pořad o starostlivých tatíncích, kteří se domnívali, že jejich synové nejsou pořádní muži, bo nechlastajů. Tito otcové byli v masivní reklamní kampani vyzváni, aby své synáčky nabonzovali, aneb do soutěže přihlásili, ale tak, aby ti abstinující nebožáci nic netušili.

Průběh show byl pak jednoduchý, ale velice zábavný a pro diváky poutavý. Přihlášení synové jsou celé dny pronásledováni a různými osobami a pod různými záminkami jim je nabízena konzumace alkoholu. Pokaždé, když se "soutěžící" nechají přemluvit a alkohol přijmou, je nabízená dávka navýšena, což se děje tak dlouho, dokud není pronásledovaný totálně ožrán. Záběry vnucování lihovin jsou prokládány komentáři spokojených otců.


Po přesunutí z hlavního vysílacího času byla "soutěž" nahrazena neúpěšnou show Mami, ožeň mě. Na obrázku je její logo.

Soutěž byla velice úspěšná a sledovaná, její tvůrci se ji ale stále snažili různě zlepšovat - soutěžící někdy dostal alkohol naředěný projímadlem, jindy naopak mnohem silnější, než napovídala lahev. Nápoje často nabízely nevhodně či málo oblečené hostesky a v případě jednoho zapřisáhlého abstinenta byl dokonce vytvořen umělý alkoholový déšť, který zamořil široké okolí jeho bydliště. Není proto divu, že pořad musel být odsunut z hlavního vysílacího času až za desátou hodinu večerní a jako náhrada byla spuštěna mírumilovná show Mami, ožeň mě, která ale nebyla ani zdaleka tak oblíbená, měla mizernou sledovanost a brzy upadla v zapomnění.
Na závěr uvádíme několik obrázků ze show, díky které ji kritici a škarohlídi označili jako nevhodnou pro děti a mladistvé:

Ts4333.jpg

Seriály:

30 případů Miloše ZemanaAkta XBatman: GothamDoktor HnůjDvě minuty nenávistiKriminálka Las VegasKrok za krokemLéčebna pro alergiky v růžové zahraděMickeyho klubíkNecyklopediansNemocnice na kraji městaPat a MatPerníkový tátaSamurai JackSex na vesniciSimpsonoviŠmoulovéThe Walking DeadTřicet případů Miloše ZemanaÚčetnické humoreskyVálka volůVčelka MájaZtraceniŽenatý... pod pantoflem

Večerníčky:

Für Volk, Rasse und HönigMotýl Onanuel a maková panenka

Reality show:

VykaleníBig BrothelProstřevo

Další důležité pořady:

Chcete být miliardářem?Česko Slovensko nemá talentPošta pro tebeTati, ožer mě