Šmoulové (seriál)

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Šmoulové (druh).

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Šmoulové.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Šmoulové
základní data
styl nuda
stát Irsko
rok 1980
délka 20 - 25 min
formát katastrofální
produkce Justin Bieber
námět Pedo
scénář Pedo
režie Adolf Hitler
hrají Šmoulové, Gargamel...

Šmoulové jsou televizní seriál, který má přes 250 epizod. Seriál vytvořilo studio Hana Barbera, jehož majitelem a zakladatelem je Justin Bieber (v té době se jmenoval Hana Barberová a nikdo ještě netušil že ta roztomilá holčička je mužského pohlaví). Scénarista byl Pedo, nikoliv Pedofil jak někteří pitomci, zejména ti na Wikipedii tvrdí.

Děj[edit]

Jde o velice nudný seriál, u kterého nejspíš nudou brzo usnete, proto buďte ostražití, někteří méně inteligentní diváci si mnohdy stěžují, že se tak nudili, že usnuli a následně to při pádu ze židle narvali rovnou do televize, která zásah jejich hlavou mnohdy neustála. Nudnost příběhů je opravdu neskutečná, jednou Šmoulové řeší zásah svoji vesničky asteroidem, pak zas Gargamel kutí nějaký stroj který mu namlátí do hlavy a nakope do zadku, pak si jde pro nějaké kokotiny do kredence a nepořádek z celé kredence ho zasype, mezitím Šmoula Koumák se stane králem vesničky a Šmoulové mezi sebou proto rozjedou válku a po prohře Koumák letí rovnou na hlavu, zkrátka tož by se jeden fakt z té nudy zesral. Aby toho nebylo málo, Šmoulové jsou na sebe vzájemně takoví, že po zhlédnutí je z toho divákovi ještě týden špatně. Proto mějte při sledování po ruce vždy kýbl na blití. Děj je zasazen do nějaké zakopané prdele v Irském ostrově Ynyškupahoven, nebo co to kurva je. Jediná dobrá postava v seriále je Gargamel, kterého Šmoulové neustále napadají a snaží se ho ulovit, protože Taťka Šmoula potřebuje jeho trenky do svého kouzelného lektvaru. Gargamel je hodný a je jediným dobrým příkladem v seriálu, a mnohdy se z něj chce až vrečet, ty okamžiky, kdy Gargamel chytí Šmoulu a chystá se mu ukoustnout hlavu a ten zlý Šmoula ho chudáčka hryzne do prstu a uteče mu jsou velice dojemné.

Kritika[edit]

Šmoulové jsou kritizováni nejen kvuli vysoké nudnosti děje, ale také protože obsahujou nespočet násilných scén, běžné jsou boje s Azraelem, vzájemné potyčky mezi Šmoulama a Gargamelem a zkrátka postavy se tam jen rvou, rvou a rvou, pokud se děj zrovna netýká nějakého soupeření mezi Šmoulama a kýmkoliv, Šmoulové řeší problémy mezi sebou, které vznikasjí z jejich bezohledné, zlomyslné povahy. O něce méně je kritizován dabing, hlavně v tom, že v každém díle padne několik hrubých vulgarit.

Postavy[edit]

Šmoulové[edit]

 • Taťka Šmoula — Neschopný čaroděj, který se snaží neustále vytvářet nějaké lektvary a kouzlit, ale vždy to posere. Pokud mu aspoň jednou denně neodletí střecha od domu, tak je to štěstí, pokud nepodpálí laboratoř, lze mluvit o skutečně obrovském štěstí, je velmi snadno poznatelný, nosí červenou čepici, plenky, a jeho vousy jsou stejně nezaměnitelné jako jeho barevný dudlík a bryndák, které ho odlišují od Šmoulíčka.
 • Šmoulinka — Jedna z mála ženských ve vesničce, je tak nádherná že jen díky jejím vlasům se dá poznat, kde má obličej a kde má prdel.
 • Koumák — Nejinteligentnější, geniální Šmoula, jeho IQ dosahuje neuvěřitelných 30. Koumák je velký spisovatel a jeho knihy jako třeba Koumák střed vesmíru, Koumák vše umí nejlíp, Poslouchejte Koumáka a budete chytřejší a další jsou mezi Šmouly velice oblíbené, za jejich oblíbenností stojí nikoliv jejich obsah, ale jejich stránky, které jsou slabé a měkké a skvěle se hodí na výrabění papírových letadélek, na balení potravin a nebo na házenou.
 • Nešika – Nešika je prostě nešika, na co sáhne, to zkurví tak, jak to nikdo nedovede.
 • Fešák – Nejkrásnější Šmoula zamilovaný sám do sebe, svým ne zrovna dobrým vzhledem se vždy trápil, dokud mu Šmoulové nenalepili na zrcátko obrázek Šmoulinky.
 • Mlsoun – Šmoulí kuchař, všechno uvaří, sežere, pak to vysere, a pak to znova sežere a tentokrát to ale vybleje.
 • MimiNormální dospělý Šmoula, až na to že nosí plenky, bryndák a dudlík a chová se často jak mimi.
 • Kurvil – Všechny stroje co vykutí, se za chvíli pokurví.

Ostatní[edit]

 • Gargamel — Dobrácký čaroděj v černém hábitě a červených botách s nosem tak dlouhym, že by s nim mohl kdejaké kurvě vyprcat kundu a to je právě to na co balí baby.
 • Baltazar – Špekoun který se ani nedokaže ohnout, bydlí na zámku, je to strejda Gargamela a podle zdroje, by měl mít dceru Penisu právě s Gargamelem.
 • Hogata – Vítězka soutěže krásy, tedy v tom smyslu že by zvolena tou nejhnusnější soutěžící všech dob. Na její hlavě je toho stejně jako vevnitř, proto nosí paruku. Po Šmoulech jde protože z nich chce udělat lektvar který by ji dal krásu, ale Šmoulové ji dají leda tak stoličku pod nohy spadla a rozbila si tu blbou palici.
 • Chlorhydrys - Nádherná tlustá píča v tmavě modrém hábitě, která nenávidí lásku.
Ts4333.jpg

Seriály:

30 případů Miloše ZemanaAkta XBatman: GothamDoktor HnůjDvě minuty nenávistiKriminálka Las VegasKrok za krokemLéčebna pro alergiky v růžové zahraděMickeyho klubíkNecyklopediansNemocnice na kraji městaPat a MatPerníkový tátaSamurai JackSex na vesnici • čurák SimpsonoviŠmoulovéThe Walking DeadTřicet případů Miloše ZemanaÚčetnické humoreskyVálka volůVčelka MájaZtraceniŽenatý... pod pantoflem

Večerníčky:

Für Volk, Rasse und HönigMotýl Onanuel a maková panenka

Reality show:

VykaleníBig BrothelProstřevo

Další důležité pořady:

Chcete být miliardářem?Česko Slovensko nemá talentPošta pro tebeTati, ožer mě