Motýl Onanuel a maková panenka

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Parsifal.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Motýl Onanuel a maková panenka jsou pohlavními postavami série večerníčků a literárního počinu Emanuela Vajtauera Motýl Emanuel. Na základě této informace je očividné, že se jedná o autobiografii, jelikož prostá záměna písmenek ve jménu postavy nedostatečně skrývá jméno autora.

Jako většina pořadů určených pro děti má poslání přiblížit reálný svět se všemi jeho stránkami malým divákům. Srozumitelnou formou, aby to ti hajzlíci pobrali.

Hlavní postavy při romantické plavbě po jezeře, za účelem dohody o pokrytí vzájemných potřeb (panenka potřebuje nové boty a Onanuel by si rád vrznul)

Pohlavní postavy[edit | edit source]

Motýl Onanuel[edit | edit source]

Motýl Onanuel je postarší floutek, proto nosí cylindr a hůlku. Podobně jako Meký Mesr má v ní drobné překvapení. Je nejprve majitelem výrobny drog, později je jeho povinností kontrola výnosů. Jakožto správný sexuální loudil obtěžuje makovou panenku, případně blízké objekty ženského pohlaví. Ve volném čase se na profesionální úrovni zabývá zápasem s anakondou.

Maková panenka[edit | edit source]

Maková panenka se stará o makové pole. Je tedy rolník, sedlák a kulak v jedné osobě. Když si neví rady sama, zajde pro radu ke staré chytré Makovici, kterou stáhne vo matroš a za pár minut už je chytrá jako rádio. Co se týče garderoby, je zde jasný odkaz na národní kroj obyvatel krušnohoří. Též červená minisukně odkazuje na místní příslušnost k Dubí u Teplic. Dlouhé černé vlasy taky říkají svoje a modré oči jsou důkazem, že konzumace omamných látek bylo už doopravdy dost.

Stará Makovice[edit | edit source]

Stará makovice je jediným výrobním zaměstnancem společnosti Makové pole, a.s. Zpracovává suroviny a vyrábí z nich zboží. Protože je zároveň pracovníkem výstupní kontroly, je fááákt chytrá a leccos už ví. To, že je permanentně v rauši lze ostatně snadno identifakovat už podle charakteristického kývavého pohybu.

Výcuc ze seznamu epizod[edit | edit source]

  • O makové panence a smutném Onanuelovi

Motýl Onanuel, znaven po tříhodinovém maratonu své oblíbené zábavy, zvažuje podnikání. Vzhledem ke známostem a kamarádovi z Afgánistánu zakládá makové pole se slovy: Aby bylo všem lidem na světě dobře. Při cestě na místní policejní stanici, kde si hodlá naklonit místního šerifa - brouka Prskavce si všímá na kraji silnice pohledné děvy. Nabízí jí práci. Panenka práci přijímá s radostí, neboť je již z fušky na silnici znavená. Onanuel se těší, že vyzkouší nové praktiky. Maková panenka ohodnotí velikost Onanuelovy výbavy a vysměje se mu. Onanuel podléhá depresi.

  • O makové panence a blesku Ámosovi

Maková panenka při cestě na diskotéku potkává mladíka Ámose, kterému přátelé říkají Blesk. Maková panenka po předešlé konzultaci se starou Makovicí mylně přepokládá, že se jedná o znak vysoké inteligence. Jak se ovšem ukáže, přezdívka se váže spíše k délce sexuální výdrže. Blesk se snaží kompenzovat zklamání makové panenky svou užitečností, leč neúspěšně. Vychytralý Onanuel, který nelibě nese konkurenta ve svém okolí mu podstrčí znecitlivující mast z medu. Ámos zjišťuje, že nyní vydrží mnohem déle, zavrhuje makovou panenku a odchází do světa pornofilmu.

  • O makové panence a tropickém motýlu Ibrahimovi

Onanuelův obchodní partner, motýl Ibrahim přijíždí převzít zboží. Sexuálně frustrovaná maková panenka podléhá jeho osobnímu kouzlu. Ibrahim malou eskapádičku vítá, což opět nelibě nese Onanuel. Ten ve vhodné chvíli pomocí lsti vyluxuje Ibrahimovo konto a pomocí bromu v kávě snižuje Ibrahimovo libido. Zlomený a ožebračený Ibrahim posléze opouští scénu.

  • O makové panence a tureckém měsíci

Akciová společnost Makové pole, a.s. je koupena investorem z Turecka. Investor přijíždí obhlédnout investici a příváží s sebou jako dárek jednu ze svých konkubín. Onanuel je z ní samosebou uplně hotovej, leč maková panenka je proti. Onanuelova pozornost se jí zamlouvá a nyní hrozí nebezpečí, že by mohl investovat své peníze do jiné. Žádný botičky, žádný dárečky. Zděšena představou, připraví dávku štěstí ještě silnější než obvykle, Turka i s tou rašplí sjede jak deku a práskne je agentovi CIA, který je odveze do Cařihradu.

  • O makové panence a dvou Emanuelech

Maková panenka byla opět konzultovat svou vaginální mykózu se starou Makovicí. Vymletá jak rygól vyjevuje Onanuelovi svou dávnou sexuální touhu - trojku se dvěma muži. Onanuel, hnán vidinou splnění svých tužeb rozjíždí akci. Za drahé peníze se nechává naklonovat. Nový Onanuel je naprosto identický, včetně nemilých povahových rysů. Dochází k souboji mezi Onanueli o makovou panenku. Nejprve pěstmi, poté bitka jako ze Star Wars za použití světelných rozkrokových tyčí. Maková panenka je taky pěkné kvítko, takže oba Onanuely sjede opiem a v rauši jim vysvětlí, že buď oba nebo nic. Onanuelové konečně pochopili, že šéfem je maková panenka, bojů zanechávají a plní se jejich tužby.

Necyklopediedetem.png

500 kilo jablek pro králeJá BarykádaJak Hudeček měnil až vyměnilMalý BobešMedvídek PúMotýl Onanuel a maková panenkaO kůzlátkáchO letadélku KakánětiO Odčervené KarkulceO šíleně smutném princiO třech prasátkáchOšklivé káčátkoPohádka o daníchPohádka o zemi krále KlidomilaPrincezna na sračkuPrincezna se zlatou hvězdou na čelePříručka pro pohádkového panovníkaSněhurka a sedm trpaslíkůSůl nad zlatoŠípková RůženkaTunel BlankaVčelí medvídciVečerníčekVo chytrym draku Zvonimírovi