Malý Bobeš

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Malý Bobeš je historický román přinášející svědectví o tzv. Lepších časech.

Originální přebal knihy pátého vydání české mutace z roku 1962 je vyvedeno plnobarevně, jak bylo v té době zvykem

Autorem této naučné pudlikace je Chozé Věroslav Pleva. První vydání bylo už za krále Klacka, tedy v době, kdy byla i duha černobílá a Helenka Vondráčková byla ještě pohledná babča. Pisálek ji vydal, aby měl něco do úst a mohl posléze hýřit s horizontálními tanečnicemi v šantánu. Při tvorbě spoléhal na autentické osobní zážitky sestřenice divadelní šatnářky bytné bratrance, toho času si přivydělávajícího jako potulný kolportér mezi vilami poválečného pražského Beverly Hills - Vítkova. Proto jsou všechny informace v brožurce brány jako ověřené a badatelé ji často referují jako zdroj vysokého napětí. Doposud se nenašel smělec, který by se opovážil o věrohodnosti pochybovat.

Za svůj morální přesah v boji proti obezitě obyvatel byla několikrát dekorována cenou Amnesia Litera a její cena snížena tak, aby si ji někdo koupil alespoň na podpal. Je jedním z význačných děl českých autorů a je často překládána do cizích jazyků. Naposledy vyšel překlad do němčiny pod avantgardním názvem Der Kleine Kaker a Visual Basicu pod názvem LCase(Bobes). Radikální knihomolské křídlo týmu Necyklopedie v současnosti intenzivně pracuje na překladu do novobarokní češtiny, aby jej mohla číst současná děcka v metru, ve studovnách či normálně na schodech v ghettu.

Kniha byla sepsána po nocích při svitu louče v Černoučku na Roudnicku, okres Litoměřice, což je shodou okolností místo, kde bydlel Petr Pavel, než se stal v roce 2023 prezidentem ČR.

Výcuc[edit | edit source]


Mladý namyšlený floutek z vyšších společenských vrstev celoživotně baží po Kosteleckých uzeninách a neustále somruje na matce škváru na svou oblíbenou pochoutku. Matka si rve vlasy, celé noci nespí a jen tak bloumá, je jako dělo bez duše, roní slzy, naříká, štká a sem tam si i plákne, že ji rozežranost a touha po orálním uspokojení jejího potomka přivede na mizinu. Jelikož má ovšem Bobeš, což je překvapivě jméno hlavní osoby v knize, velká kukadla jako zrcadla, plachý úsměv a má taky v šuplíku nemálo lechtivých fotografií matky v objetí s místním řezníkova bratrance syna, o kterém celá ulice říká, že je Ital, ale ve skutečnosti je oholený Rom, který díky náhlému milostnému vzplanutí k místnímu lazebníkovi přišel ke svůdnému kníru, jenž si kroutí vzhůru a po nocích tajně při svíci onduluje, ale jinak krade slepice úplně stejně, jako ten prdelatý pohůnek staré Blažkové, co má dole v ulici krámek s drogistickým zbožím a po nocích chodí tajně šmírovat mladou Klárku, starosty to dceru, které již ve třinácti (což je prvočíslo) letech povyrostla prsa z velikosti jedna na jedna a tři čtvrtě a taky má krásné havraní vlasy, jak ji předloni ošplouchlo to auto s asfaltem, co srazilo toho poťapaného profesora, který má obstarožní kolo ještě z války a doma sbírku motýlů, má matku v hrsti a ta sype chechtáky jen to zvoní, páč by to měla spočítaný.

Matka v zoufalství a marné touze po mamonu za úplňku obětuje při satanském rituálu sousedovic černou kočku. Zanedlouho se zjeví fešný pojišťovák a po několika probdělých nocích nad díly Sokrata a Aristoteleho ji požádá o horní končetinu a orgán o půl metru níže. Načež ona ochotně přikývne, zanedlouho s ním stojí celá v bílém a společně s pojišťovákem získává i několik akcií Agrofertu, které ji díky dotacím finančně zajišťují. Svému drahému dítku posléze objedná francouzskou domácí učitelku a sama si nechá udělat silikonové balony a vrhá se do víru banketů a hromadných orgií na veřejných toaletách. Pojišťovák posléze propadá depresi a defrauduje firemní kasu, prodává ledvinu, čepec, bachor i slez a po západu slunce po pavlačích krade trepky, aby nákladný život své ženy utáhl.

Domácí učitelka je ve skutečnosti převlečený dealer moučkového cukru, jenž v nezletilém dítku vypěstuje závislost a posléze jej zneužívá. Čímž je chlapcova touha po párku ukojena a třísvazkový román může skončit happy endem jak z amerického filmu.


Vzhledem k hodnotě informací v této knize obsažených, jest tato zařazena jako povinná četba. Což je dobře, protože dítka se snáze dovědí, jak uspokojit svou touhu po sójou nastavených uzenářských výrobcích.

Necyklopediedetem.png

500 kilo jablek pro králeJá BarykádaJak Hudeček měnil až vyměnilMalý BobešMedvídek PúMotýl Onanuel a maková panenkaO kůzlátkáchO letadélku KakánětiO Odčervené KarkulceO šíleně smutném princiO třech prasátkáchOšklivé káčátkoPohádka o daníchPohádka o zemi krále KlidomilaPrincezna na sračkuPrincezna se zlatou hvězdou na čelePříručka pro pohádkového panovníkaSněhurka a sedm trpaslíkůSůl nad zlatoŠípková RůženkaTunel BlankaVčelí medvídciVečerníčekVo chytrym draku Zvonimírovi