Jak Hudeček měnil až vyměnil

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Digitální fotoaparát.png Tomuto článku sa nedostává fotka. Kdo béváte het, bléskněte to.


Jeden bohatý politik se koupal v řece. Tu se, v důsledku propadu tunelu Blanka, strhl silný proud a politik se začal topit. Naštěstí jel kolem na kole Tomáš Hudeček.

Ten skočil do vody a politika vytáhl. „Za to, že jsi mi zachránil život, věnuji ti tento kus zlata velký jak Klausova hlava,“ řekl politik a věnoval Hudečkovi kus zlata veliký jak Klausova hlava.

Hudeček se vracel domů, když potkal Miroslava Kalouska. „Kam jdeš s tím kusem zlata? Nechceš ho vyměnit za tohohle vola?“ ptal se Kalousek a dal Hudečkovi Bohuslava Svobodu.

Hudeček šel dál a potal Ivo Rittiga. „Nechceš toho vola vyměnit za 250 nových tramvají?“ zeptal se ho Ivoš. Hudeček vyměnil a šel dál.

Tu potkal Romana Janouška a ten se ho ptá: „Nechceš ty tramvaje vyměnit za krávu?“ Tak Hudeček vyměnil tramvaje za krávu.

Pak potkal Andreje Babiše a ten se ho ptá: „Nechceš tu krávu vyměnit za Adrianu Krnáčovou?“ A Hudeček vyměnil. Pak potkal Vlasáka a ten mu řekl: „Vyměním s tebou Adrianu Krnáčovou za slepici. Slepice jako slepice.“ A tak Hudeček zase vyměnil.

Potom potkal Karla Schwarzenberga a ten mu řekl: „Co bys dělal se slepicí. Já bych ti za ní dal Opencard.“ A tak Hudeček vyměnil.

Když se Hudeček vracel domů, bylo to již o půlnoci, skončila té Opencard platnost, takže Hudeček měl nic.

Necyklopediedetem.png

500 kilo jablek pro králeJá BarykádaJak Hudeček měnil až vyměnilMalý BobešMedvídek PúMotýl Onanuel a maková panenkaO kůzlátkáchO letadélku KakánětiO Odčervené KarkulceO šíleně smutném princiO třech prasátkáchOšklivé káčátkoPohádka o daníchPohádka o zemi krále KlidomilaPrincezna na sračkuPrincezna se zlatou hvězdou na čelePříručka pro pohádkového panovníkaSněhurka a sedm trpaslíkůSůl nad zlatoŠípková RůženkaTunel BlankaVčelí medvídciVečerníčekVo chytrym draku Zvonimírovi