Princezna na sračku

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Hlavní hrdinka v lyrickém ztvárnění Nádorního divadla
Google uncyc.jpg Princezna na sračku na googleTohle je nejlepší článek na téma „Princezna na sračku“ na celým internetu.

Princezna na sračku je útlá pohádková publikace určená dětem. Humornou formou se snaží děti připravit na nelehké zkoušky, jež je čekají při hledání vhodného partnera na cestu životem. Stejně jako u ostatních výpotků lidové slovesnosti je autor neznámý, ovšem lecjaké indicie naznačují, že zmíněný pracoval v plynárenském průmyslu, či vlastnil továrnu na luštěniny.

Postavy[edit | edit source]

Hlavní postavou je princezna, to dá rozum, sic je v titulu knihy. Druhou hlavní postavou je princ, což je vykutálený zbohatlický synek, který hledá sobě vhodnou roštěnku na zplození potomstva. Další z důležitých, ovšem již nikoli hlavních postav je pantáta král, který floutka nutí do chomoutu. Královna hraje pouze zanedbatelnou roli, sice se jedná o království šovinstické a tudíž do toho nemá co kecat.

Do výčtu osob, okolo kterých se děj točí patří ještě moudrá rádkyně, toho času princova kojná. Z hlediska literárního je ovšem nejdůležitější královský šašek s obřím penisem.

Obsah díla[edit | edit source]

Princ se dovalí s kamarádama z tahu. Je frustrován, neboť ani při posledním nájezdu na místní nevěstinec, internát zdravotní školy a hřbitov se mu nepodařilo nalézt vhodnou partnerku. Nečiní tak z vlastní vůle, neboť se mu líbí královský podkoní Jakub, který nosí zaříznuté trenky a na bradě mu raší vousy, ale pan otec král jej nutí do svatby, aby mohl konečně nechat úkladně otrávit manželku a odjet se svou partou na ryby.

V království se schyluje k bouřce. Koná se večeře při svíčkách, neboť ten hodný pán z ČEZu, co se stavil minulý týden s fasciklem nezaplacených faktur, splnil svůj slib a nechal zámek odpojit od elektřiny. Pantáta král dlouze kárá svého potomka, který sleduje po očku obsluhujícího jinocha. Uprostřed bouře se ozve bušení na vrata.

Do zámku vstupuje vlhká osoba, nejisté chůze, která tvrdí, že zabloudila cestou ze školy. Jak se později ukáže, příčinou bloudnění není ztráta dvoukoláku s navigací ruské výroby jak tvrdila, ale láhev Okeny, umně schovaná za lemem kalhotek po babičce. Osoba se představuje jako princezna, což úřadujícímu šéfovi království přivodí radost. Společně s kojnou kují pikle, jak dostat prince s princeznou do pelechu.

Moudrá rádkyně, která bystře rozpoznala vlohy příchozí pro konzumaci alkoholu, podsouvá princezně jeden džber vodky za druhým s vysvětlením, že v zámku je zima, neboť se letos neurodilo dřevo a není co pálit. Aby nebylo nic nápadné, král s královnou se přidávají s přípitkem. Kojná posléze podstrčí princovi Viagru do pokrmu, aby byla pleticha pojištěna.

Po několika rundách je královna odvlečena za nohu do svého budoáru, páč je nalitá jak žigulík. Princ využívá zmatku při utírání zvratků a vytrácí se do stájí za objektem svých temných tužeb. Princezna, zmožena patnáctým vědrem domácí samohonky upadá do deliria. Král v obavách kontroluje životní funkce pohmatem na tříslech princezny a protože již ke stáru špatně vidí, pokleká před ní. Žigulík přibublává ze svých komnat a spatří krále, kterak mluví k věci. Trefuje jí šlak a číšník ji rovnou vyhazuje do komunálního odpadu, protože se s ní už nechce nikam vláčet. Do hodovního sálu zvesela přihopkává princ ruku v ruce s podkoním, který si drží hýždě. Oznamuje pantátovi odjezd na stáž do teplých krajin, načež si posadí podkoního na štangli a odjíždějí.

Král propadá depresím, protože z výletu do Norska na rybačku nic nebude. Pak si ale řekne, že když má fracka z krku a manžu kleplo, tak už vlastně nikam nemusí. Pod vlivem alkoholu a nově nabyté svobody znásilňuje princeznu. Princezna v deliriu si myslí, že jede na koni, takže spolupracuje. Moudrá rádkyně využívá královy slabosti a podepisuje si zvýšení platu o sto procent. Po zralé úvaze přidává ještě třináctý plat, stravenky a opci na kupku hnoje.

Ráno se princezna probudí celá otlačená a naříká, že se moc nevyspala, páč ji něco tlačilo. Král se usmívá pod fousy a žádá ji o ruku. Princezna odmítá, protože co by s takovým starým dědkem dělala. Po pátém vědru pálenice náhle mění názor a koná se svatba. Král je ve slavnostním rouchu a princeznu přivezou na trakaři. Sňatek stvrzuje otiskem palce, neboť její schopnost artikulace je z důvodu nachlazení poněkud omezena. Kněz čte srdečný pozdrav od prince z Kuby.

Královský šašek si kupuje výtisk barevného časopisu se zaměřením na anatomii žen a zavírá se do svého ajnclíku.


Necyklopediedetem.png

500 kilo jablek pro králeJá BarykádaJak Hudeček měnil až vyměnilMalý BobešMedvídek PúMotýl Onanuel a maková panenkaO kůzlátkáchO letadélku KakánětiO Odčervené KarkulceO šíleně smutném princiO třech prasátkáchOšklivé káčátkoPohádka o daníchPohádka o zemi krále KlidomilaPrincezna na sračkuPrincezna se zlatou hvězdou na čelePříručka pro pohádkového panovníkaSněhurka a sedm trpaslíkůSůl nad zlatoŠípková RůženkaTunel BlankaVčelí medvídciVečerníčekVo chytrym draku Zvonimírovi