Paštika

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Paštika s krycím barvivem.

Paštika je poddruhem puberťáka. Vyskytují se většinou samičky, samečci paštik bývají vzácní. Hojně se vyskytují na středních školách, případně na druhém stupni základních škol. Zvýšená koncentrace bývá na dívčích toaletách. Drží se v hejnech, smečkách, nebo v párech.

Vzhled[edit]

Také Adina Mandlová byla paštikou své doby.

Hlavním znakem paštiky je tlustá vrstva krycího barviva zvaného make-up, zejména v obličejové části, na čele, čenichu, tvářích a bradě, která je dokonalou imitací paštiky. V některých případech může připomínat i pomazánku. Účelem tohoto maskování je zřejmě ochrana ostatních lidských bytostí před šokem ze skutečného zjevu paštičina obličeje. Na strategických místech (zvláště kolem očí a na pyscích) bývá make-up doplněn dalšími vrstvami barev.

Osrstění[edit]

Důkaz paštičí mutace v Černobylu. V tamní školce byla bezprostředně po havárii nalezena malůvka která zobrazuje veverku, medvěda a zajíce po mutaci. To dokazuje že mutace postihuje i bezbrannou zvěř.

Většinu srsti si paštiky holí, pouze na hlavě ji nechávají narůst dlouhou a barví si ji do odstínů žluté, červené, černé nebo hnědé. Srst na hlavě vysušují čínskými plamenomety, aby je vzápětí napustili chemikáliemi neznámé konzistence. Srst kolem očí se naopak snaží uměle prodlužovat a obalovat nánosy barev, zatímco srsti nad očima se snaží zbavovat a nahrazovat jí nánosy dalších barev odlišných odstínů od podkladní.

Stavba těla[edit]

Vyskytuje se ve všech typech postav od hubené až po plnoštíhlou, v paštičích smečkách se cení velká prsa, proto si paštiky často pomáhají molitanem či smotanými ponožkami.

Drápy[edit]

Drápy mívají tito živočichové dlouhé a podobně jako vlasy si je barví různými barvami od jedovatě zelené po neonově růžovou. Zvlášť pokročilé paštiky nosí drápy z plastiku. Paštiky s pocitem nevýrazného vzhledu barvu drápů doplňují různými třpytky, kamínky a kytičkami.

Ošacení[edit]

Paštiky potřebují k životu drahé značkové oblečení. Bez něj chřadnou, trpí depresemi a pocity méněcennosti a beznaděje. Mezi jejich typické oblečení patří:

  • Boty na vysokém podpatku
  • Trička s hlubokým výstřihem
  • Kulichy (nošené zásadně ve vnitřních prostorách)
  • Sluneční brýle (v zimě)
  • Úzké kalhoty, které nedostatečně zakrývají pozadí
  • Sukně o délce přibližně 5 cm

Dále paštiky nosí značné množství prstýnkú, náramků a náhrdelníků, o váze 1–5 kilo.

Chování[edit]

Mezi typické projevy paštik patří špulení rtů (styl kačer), kroucení zadkem a mrkání umělými řasami. Mají-li u sebe fotoaparát, fotí se se vším v dosahu deseti metrů, nejraději s puberťáky mužského pohlaví. 83 % zvukového projevu těchto zvířat obsahuje hlasité hihňání, většinou za účelem flirtu (který uplatňují na všechno, co má dvě nohy). Největším životním přáním paštiky je způsobit zklamání co nejvíce puberťákům a přimět k žárlivosti co nejvíce samiček jí podobných.

Odkazy[edit]