Šípková Růženka

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Těšil ses na pohádku, prevíte? Nic takového! "Šípková Růženka" je seriózní vědecké dílo, které neobsahuje žádné obrázky, jenom holá fakta. Jenom holá fakta o otřesné pravdě, jak to bylo s Šípkovou Růženkou doopravdy. Opravdu, prachžádný obrázek zde není. Vidíš, prevíte?

Ve skutečnosti totiž šlo o aféru se sebevraždou zahradníka, kterou se snažili ututlat pomocí královské svatby. Naštěstí se ale našel hrdinný vědec z Vědeckého týmu Necyklopedie, který rozkryl celou, otřesnou pravdu.

Verze pro laickou veřejnost[edit | edit source]

Růža v haluškách bloumala kolem hradu. Páč měla depku, že jí nejde usnout, jak si celou noc klikala na myšku (u počítače, samozřejmě, ne, aby vás zas napadaly nějaké nepřístojné čuňačiny!). Když se jí zamotala budka, napíchla se na keř a fláklo to s ní. Přijel princ, viděl ji se tam válet, roztrhl ji blůzku a provedl nepřímou masáž srdce. Když se nabažil osahávání holých prsů výše uvedené, dal jí dýchání z úst do úst. Vlivem kouzelné vůně česneku v jeho dechu se dívčina probouzí a po nutných administrativních úkonech dochází ke svatbě.

Výňatek ze stručné zprávy chrabrého Necyklopedisty[edit | edit source]

Když se na to podíváme populárně naučně, Růžence se vlivem endogenních opioidů zhoršily motorické schopnosti. Tato skutečnost byla zejména patrná, když se, lovíc lelky, motala okolo budovy v péči památkového ústavu, tzv. hradu či zámku. Vlivem únavy z nevyspání, jak celou noc aktivně myslela na prince, si nešťastnou náhodou šlehla intravenózně dávku anestetik na přírodní, šípkové bázi, když zavadila o inkriminovaný hrot.

Ale ani princ na tom nebyl s inteligencí o moc lépe. Co udělal, když narazil na Růženku po akutním záchvatu narkolepsie? No, ani se nezamyslí, jestli náhodou Růženka nebere drogy. Jestli se třeba úmyslně nepředávkovala amfetaminem, který měla na předpis na léčení narkolepsie a únavového syndromu, a rovnou jí líbá. Kdyby totiž Růženka jela na drogách, patří do rizikové skupiny, od které by princ mohl celkem snadno získat některou sexuálně přenosnou nemoc.

Královský tiskový odbor sice vydal tiskové prohlášení, že si snoubenci vyměnili svůj první polibek až při svatebním obřadu, ale tomu přece nevěříme. Určitě spolu měli předmanželský sex, při kterém se jim v mozku zvyšovaly hladiny oxytocinu a vasopresinu. Důkazem je chování prince, když na sebe bral zvýšené riziko při líbání dívky, která leží jak zfetovaná na podlaze, ani neví o světě.

Navíc to Růženka nějakou dobu zřejmě táhla i se zahradníkem. Jakmile přišel na scénu princ, zahradník byl nemilosrdně odsunut na vedlejší kolej, a to ho psychicky zlomilo. Z psychické závislosti na Růžence, jako stimulantu mozkového centra slasti, zcela ztratil zájem o své okolí. Nejrychleji se to projevilo na růstu v té době již neudržovaných šípkových keřů. Nakonec ho našli v terminálním stádiu vedle prázdné krabičky nelegálně držených metamfetaminů. Díky podobnosti projevů si všichni ze začátku mysleli, že jde jenom o přechodně zlomené srdce, ze kterého se sám časem dostane. A nikdo už nedokázal vypěstovat takové růže jako on. Až po mnoha letech na tom místě vyrostla Ordinace v růžové zahradě, která těží z popularity Růženky dodnes.

Vzhledem k vážnému ohrožení pověsti člena královské rodiny se tímto vyšetřování nezastavilo. Jelikož k němu byla politická vůle, další vyšetřování vedlo k odhalení, že šlo o dílo stařenky dobročinného vzezření, bylinkářky, která přesně věděla, co dělá. Což odborníci označili za krajně neobvyklé.


Necyklopediedetem.png

500 kilo jablek pro králeJá BarykádaJak Hudeček měnil až vyměnilMalý BobešMedvídek PúMotýl Onanuel a maková panenkaO kůzlátkáchO letadélku KakánětiO Odčervené KarkulceO šíleně smutném princiO třech prasátkáchOšklivé káčátkoPohádka o daníchPohádka o zemi krále KlidomilaPrincezna na sračkuPrincezna se zlatou hvězdou na čelePříručka pro pohádkového panovníkaSněhurka a sedm trpaslíkůSůl nad zlatoŠípková RůženkaTunel BlankaVčelí medvídciVečerníčekVo chytrym draku Zvonimírovi