CIA

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

CIA je zkratka amerického, státem financovaného zábavního holdingu Chilli in Action, které se proslavilo po celém světě.

Vznik[edit]

Samotný počátek holdingu jest opředen závojem tajemství, mýtů a legend. Vzhledem k faktu, že se jako datum vzniku uvádí den, kdy Abraháma Lincolna (prezident, ne to vozítko) picli v tyjátru, existují stoprocentně ověřené konspirační teorie, že prvním úkolem agentury bylo odstranění samotného zakladatele, aby mohl šlehnout s prezidentováním a odjet na rybačku do Norska. Ve světle dnešních komických výkonů českého prezidenta se tato myšlenka jeví jako vskutku zajímavá a inspirativní.

Sídlo[edit]

Podle dostupných informací se sídlo nachází ve Virginii, ve městě Langley. Jak uvádí spřátelená hejslovácká studnice moudrosti, toto město je zajímavé především tím, že zde chcíp nejen pes, ale i orel. Při osobní kotrole předkládaných informací jsme ještě objevili, že tu dávají lišky dobrou noc a místní dodržky.

Zajímavost v názvu[edit]

Původně se (zpočátku velmi skromný) podnik měl jmenovat American Institute of Cirkuses, zkracovaný do AIC. Bohužel, díky foneticky podobnému názvu sexuálně přenosné choroby zaměstnanci nebyli s to sehnati sobě partnerku na večerní nácvik Spartakiády. Všezaměstnancový koncil posléze odhlasoval poněkud pikantní název agentury, který již styku s cvičenkami a cvičenci nebrání.

Činnost[edit]

Agentura byla od začátku zakládána jako tajný spolek, srovnatelný snad jen se společností Iluminati, správců italského veřejného osvětlení, proto není snadné zjistit plný záběr holdingu. Oficiální informace uvádějí jako hlavní náplň činnosti následující:

Slavní zaměstnanci[edit]

Veřejná vystoupení[edit]

Zaměstnanci této agentury jsou pravidelě viděni, jak vedou automobil s papaláši. Tento automobil je totiž zcela nesvéprávný a proto je nutné jej doprovázet. Jsou to ti černě odění, neviditelní muži s tmavými brýlemi a naslouchátky v uších. Jinak je dost komplikované je ve volné přírodě potkat.

Chcete-li si je ale pozvat domů, například na párty s přáteli, doporučujeme začít nosit turban, mluvit arabštinou a vycpat si záchranou vestu balíčky s trhavinou.