Ocet

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Ocet rozpouští chemtrails i umělé bouřkové mraky.

Chcete se chránit proti chemickému koktejlu na obloze, extrémnímu počasí - přívalovým srážkám, kroupám, vichru, tornádům, kalamitám? Octujte! Všechny potřebné informace a zkušenosti najdete v článcích pod tématem Octování.

Jakmile uvidíte, že se nad vaší hlavou stahují hrozivé mraky, použijte ocet! Místo přívalového deště a krup bude jen příjemný "zalejvák". Informace pocházejí z videokanálu (v angličtině)[1] a z vlastních zkušeností. Nepochybně to funguje, budete se divit!

Jak ničit chemtrails octem?[edit | edit source]

Toto je chemtrailsový kanál, který se velice liší od ostatních. Má poselství a téma: chemtrails je možno ničit a jsou ničeny obyčejnými lidmi, kteří používají bezpečný protijed dostupný v každém potravinářství: OCET! Ten obsahuje kyselé výpary, které zničí hrůzné alkalinové BARIUM sprejované letadly americké vlády do všech koutků světa. Toto antidotum pomáhá. Kouzlo je založeno na vysoce reaktivní povaze baria. Přišel jsem na toto antidotum náhodou, ale rozpouštím jím chemtrails kdekoliv už po dva roky. Důkazem rozpouštění chemtrails je video v tomto kanálu. Ničení chemtrails je legální a bezpečné. Může se to dělat v každém věku. Je to docela snadné a výsledky jsou úžasné. Air Force jsou úplní blbci! Obyčejný ocet může rozpustit plnou oblohu jejich drahých toxických jedů. Taky jste na ně naštvaní? Já ano. Tak něco udělejte. Aspoň to zkuste, uvidíte, že se vám to bude líbit. Podívejte se na moje video: Jak zabít chemtrails. Děkuji, že jste navštívíli nejtvrdší a nejvražednější kanál o chemtrails. Není to vzrušující? Toto je kanál, o kterém jste snili. Buďte vítáni a pojďme společně ve svém volnu zabíjet chemtrails.

Návod na ničení chemtrails octem[edit | edit source]

 • Zbraní číslo 1 je OCET (z celkem asi 5 zbraní). Je třeba dostat do vzduchu co nejvíce octa.
 • Ocet můžete vypařovat do chemtrails z pánví, šálků atd. Udržujte je čisté a udržujte je plné!!!
 • Namočte do octa ručníky a pověste je na prádelní šňůry!
 • Jakmile příště uvidíte chemtrails, stříkejte na ně ocet ze sprejovací láhve plné bílého octa.
 • Můžete použít vypařovač, který bude odpařovat ocet do venkovního vzduchu ve dne v noci.
 • Takhle to dělám já – rychlé řešení problému chemtrails: Protože chci vidět, jak se chemtrails rozpouštějí od obzoru k obzoru. Všechny! Výsledek je skutečně rychlý. Vezměte přikrývku, dejte ji do prádelního koše a nasákněte ji galonem bílého octa (3,7 l). Položte koš na zadní sedadlo auta, otevřete všechna okna, prohánějte chemoplány, jezděte přímo na chemtrails. (Funguje to nejlépe při rychlosti 90 km/h.) Udělejte toho, kolik můžete – hodně či málo.
 • Co můžete očekávat (a co vám ukážeme na videích): rozpouštění, rozplývání, mizení chemtrails.
 • Bojujte za celosvětové zničení chemtrails!

Přidávám metody OrgoNet[edit | edit source]

 • V horkém dni, když se začnou stahovat chemické hrady, zakupte lahvinku octa za 10,- a vylejte kamkoli, na rozehřátou dlažbu, na silnici, do díry v silnici, co vás napadne. Ocet jen zasyčí a bude ve vzduchu - a uvidíte tu modrou díru na obloze a jak se klimatechnologie snaží tu díru zakrýt. Když se jim to podaří, sprchne, ale nebude to přívalák, nýbrž inteligentní déšť. Voda, která by umělým řízením spadla jako příval na malé území, se pěkně rozloží na větší území a dostane se na všechny.
 • Další dobrá metoda je varná konvice s octem na parapetu/na balkóně.
 • A ještě další: jedete autem? Namočte hadr do octa a vložte pod zadní stěrač ... parádní účinek.

Proč ocet funguje? Vysvětlení meteorologa[edit | edit source]

Ocet určitě hodně pomáhá, a funguje to na jednoduchém principu.

Octová pára velmi silně ionizuje vzduch kolem - vytváří množství nabitých částic. Díky různým reakcím kyseliny octové se vzduchem a vodní párou získají tyto nabité části poměrně velkou energii a tak stoupají vzhůru a téměř řetězovou reakcí nabíjí okolní částice. Přispívá k tomu výrazně také rychlé snižování tlaku a teploty se vzrůstající výškou (nižší teplota = menší energie částic) a tím pádem mají nabité částice oproti okolí stále větší energii a dokáží tak řetězovým způsobem zionizovat obrovské množství vzduchu. A jakmile se tato "řetězová reakce" dostane až do mraku, který byl vytvořen umělým nasprejováním kondenzačních jader, tak se nabijí jádra i kapičky vody kolem nich; a voda se z kapiček vypaří do plynného skupenství, aniž by kapky spadly na zem.

A tak se rozpustí umělá vysoká oblačnost a dokáže to i zmírnit sprejováním podporované bouřky... A díky výše popsaným reakcím na to stačí několik litrů octa.

I-zavinac.jpg Článek čerpá z díla
Porod kniha2.jpg
http://orgo-net.blogspot.cz/p/nepravidelny-denicek-chemtrails.html