Petr Pavel

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Ten, který má šanci změnit zemanskou tvrz v petropavlovskou pevnost.

- '
Petrpavel.jpg
Dobrý voják Petr Pavel v jedné ze svých bývalých uniforem
Biografické informace
Pohlaví Generál
Diagnóza zdatný převlékač uniforem
Barva očí Světlé
Vlasy Světlé
Narozen Vyšel rozkazem
Národnost česká
Přezdívka Pávek
Povolání Zastupující Protektorátu Čech a Morav

Petr Pavel, rusky Pjotr Josefovič Pavel (bukvama Петр Йозефович Павел), španělsky Pedro Pablo de pueblo Muchacho Negro, je český vysloužilý generál, pracující důchodce. Jeho hlavním povoláním je od 9. března 2023 zastupující US protektor a vedlejším povoláním prezident České republiky. Mezi jeho předky patří Mistr Jan Žižka, generál Laudon, generál Kutuzov a C.a k. polní maršálek Procházka. Původně ruský agent.

Petr Pavel se narodil jako vojenské miminko a dle rozkazu vyšel z matčina lůna 1. listopadu 1961 v Plané u Marienbadu. Jeho soudruh otec Josef byl vojenským zpravodajcem se specializací na elektronický průzkum, takže četl telegramy, které si mezi sebou posílalo NATO. Byl také blízkým přítelem Václava Havla a stal se častým účastníkem divokých mejdanů a pitek bývalých komunistů z Charty 77 u Havlových doma.

Malý Petřík zatoužil být po otci a tak nastoupil hned po školce, škole a gymplu do KSČ a do armády, aby sloužil lidu, bojoval za socialismus a komunismus a jako agent se měl vetřít na západ, což se později opravdu povedlo. Protože se však mrcha Sovětský svaz rozpadl a s ním i iluze o funkčnosti socialistickém zřízení, odhodil Pavel své chabé komunistické ideály, které by ho již neuživily a začal špiónit pro změnu pro NATO proti Rusku. V NATO špiónoval tak dobře, že si tam vyšpiónoval předsedu vojenského výboru NATO a nikdo nepřišel na to, že to je dvojitý nastrčený agent. Leckoho zato překvapilo, že NATO má i vojenský výbor. Po předsedání se Pjotr Josefovič uchýlil do ústraní, aby nemusel už nikdy s politiky mluvit.

Před-Před-prezidentské období

Přátelství jeho otce s Václavem Havlem před rokem 1989 se po komunistickém převratu v listopadu 1989, kdy jedni komunisté vystřídali ty předchozí, jeho synovi Petrovi vyplatilo. Když Petr Pavel bleskurychle vyměnil uniformu, Havel ho jmenoval generálem a dobrý voják Pavel se tak stal dalším bývalým komunistou, který se dostal po roce 1989 opět ke korytu podobně jako Dubček, Dientsbier, Šabata, Pithart, Komárek, Dlouhý, Rychetský a další.

Životní oporou Pavla se stala Eva Zelená, která je vnučkou Julia a Gusty Fučíkových. Její matka se narodila Fučíkovým v roce 1939 rok po jejich svatbě. Eva šla ve šlépějích svých prarodičů. Vstoupila do KSČ a aby měla babička Gusta radost, studovala na Vojenské politické akademii Klementa Gottwalda. Chtěla být politručkou a dodávat do armády jen ty správné kádry. Z komunistické strany pohotově vystoupila již 20. listopadu 1989. Babička byla naštěstí již dva roky po smrti, jinak by ji z toho trefil šlak.

V novém režimu to Eva dotáhla až na podplukovnici a do zastupitelstva v záhadné obci Černouček. Eva svému manželovi v soukromí v intimních chvílích říkala Pávku, což byla přezdívka, kterou pro něj trefně vymyslel přítel Václava Havla Marian Čalfa [1]. Generál Pavel si žil poklidným životem vysloužilého C.K. vojáka shodou okolností též v Černoučku, což je obec kousek od Roudnice nad Labem (ano, bohužel to opravdu existuje). Pěstoval charitativní činnost, vítal uprchlíky a vůbec užíval si všech radostí, které důchod přináší. Svoji statečnost a neohroženost projevoval v důchodu tím, že po setmění chodil v Černoučku neozbrojen do cikánského ghetta a tam přemlouval místní domorodce, aby vstoupili do řad Armády ČR. Sliboval jim vysoké platy a snadný, pohodlný život bez práce. Bohužel jeho snaha trochu zmírnit podstav české armády vyšla nadarmo. Vojáků máme stále tolik, že by bránili Středočeský kraj jen deset dní a navíc se generál často vracel v noci domů s podlitinami pod očima.

Nejoblíbenější kniha Petra Pavla je Sebedestrukce západu od Václava Klause. Nejoblíbenější knihou Pavlova předchůdce Miloše Zemana je zase román Ferdinanda Peroutky Hitler je gentleman, který vycházel na pokračování v padesátých letech v časopise Přítomnost na titulní straně vlevo dole.

Svůj vstup do KSČ a činnost před rokem 1989 označil za chybu. Nevěděl prý, jak to ve státech na západě funguje. Říkal dětem ve škole, že nevěděl, že na západě je svoboda, že si lidé mohou ve volbách vybrat z více politických stran. Zřejmě si myslel, že v Západním Německu je to stejné jako u nás. Proti komu a proti čemu chtěli tedy s tatínkem ve Varšavské smlouvě bojovat?

„Když se narodíte do něčeho, co kolem vás všude je, tak to berete jako standard. Jako prostě normální běžnou věc. Je tady jedna strana. Ta strana je tady prostě pro všechny a řídí všechno. Vy nemáte kde si získat informace o tom, že jinde to funguje tak, že tam mají deset politických stran, že si můžete vybrat, že můžete volit kterou chcete, že když se vám něco nelíbí, tak to můžete svobodně říkat.“

- Pavlova odpověď na otázku žáka ve škole jestli vstupoval do KSČ kvůli výhodám.

Bohužel, namísto psaní Necyklopedie, jako to dělá většina z nás, se nechal našeptávači ukecat na prezidentování, protože ve Washingtonu potřebovali na Pražském hradě někoho, kdy by jim šel na ruku stejně tak, jako šel na ruku Gustáv Husák Moskvě. On teda ze skromnosti tvrdí, že to byla jeho myšlenka, ale MY dobře víme, že ho přemluvila jeho manželka, protože to nikdo nechce dělat, jsou s tím štráchy, člověk se musí pořád holit a vypadat, že mu na lidech záleží a nejsou mu jedno.

Pavel Pavel ve výslužbě s chotí. Generál cituje ze Skautské příručky "Jak nahmatat ramínko podprsenky" a demonstruje nově nabyté znalosti.
Národní vdova Gusta Fučíková, babička Evy Pavlové.
Pávek bez problémů vyměnil rudou pěticípou hvězdu za modrobílou čtyřcípou.
K zálibám dobrého vojáka Pavla patří politická turistika.
Velkým vzorem prezidenta Pavla je Hurvínek.

Přímá volba prezidenta České republiky

Přímá volba prezidenta České republiky se děje takto. Určitá skupina lidí potřebuje mít na Pražském hradě svého člověka, který by jim vyhovoval a dělal to, co oni chtějí. Tato skupina vybere tři lidi, kteří mají naprosto stejné názory. Ti potvrdí svoji kandidaturu a ostatní je na České televizi, jejích komentátorech a na servilních fandících novinářích ve flanelových košilích. Jiní kandidáti mají, díky bohu, smůlu, protože jinak by v tom byl pěkný hokej. ČT, komentátoři a novináři stále mluví a píší většinou jen o těchto třech lidech. Je jim dán větší prostor v médiích. Tito tři lidé předstírají, že si navzájem konkurují a jdou proti sobě. Je to však jen komedie.

Ta určitá skupina lidí, která potřebuje mít na Pražském hradě svého člověka, spoléhá na to, že v důsledku propagandy a mediální masáže mozků ne moc přemýšlivých lidí se do druhého kola voleb jeden z trojice preferovaných kandidátů dostane. Je úplně jedno kdo. Všichni by dělali to samé. Jeden z trojice se tedy do druhého kola samozřejmě dostane. Ostatní neúspěšní kandidáti podle předem dohodnutého plánu podpoří v druhém kole toho, který se do druhého kola dostal. Když dvakrát kandidoval Miloš Zeman, byla tato volební strategie neúspěšná. Miloš Zeman byl sice mdlého těla, ale zato silný kandidát. Ve třetí přímé volbě se však již zadařilo, protože Zeman již Pámbů zaplať nemohl kandidovat a už nás bohužel asi nikdy neprotlačí na první stránky světových deníků. Na ty nás protlačí svými neuvěřitelnými výroky nyní Pavel. Zájmová skupina, která potřebovala "svého" člověka na Pražském hradě, dosáhla svého a to je dobře, protože bude o čem psát a něco do Aktualit musíme sem tam přidat.

Prezidentem Česko-Moravsko-Slezského Absurdistánu

„Nikdy nevěř generálovi, který radši vyhraje volby, než aby si moc uzurpoval tradičním vojenským pučem.“

- lidová moudrost

Petr Pavel se tedy takto dostal na Pražský hrad. Volili ho pouze věřící lidé. Ne však věřící ve smyslu náboženském, ale lidé bezmezně věřící zprávám ČT a lačně hltající slova politických komentátorů, kteří jim vysvětlují, co si mají myslet. Bez komentátorů, kteří všichni v ČT říkají to samé, by byli tito nebožáci úplně bezradní. Prostý lid tento a s ním samozřejmě představitelé USA a NATO při ohlášení výhry generála Pavla jásal, otvíral šampaňské, vylézal v podlikačkách na balkony a řval, jako bychom vyhráli v hokeji nad Jihoafrickou republikou. Mnozí byli v tu chvíli ochotni dát se naverbovat ministryní Černochovou do armády a sloužit generálu Pavlovi do roztrhání těla, což by se v případě výhry Andreje Babiše opravdu nestalo. Katolický farář židovského původu Tomáš Halík radostí celý bez sebe, nechal ve Staronové synagoze jako díkůvzdání sloužit mši. Té se mimořádně zúčastnili i takoví lidé jako Petr Fiala, Michael Žantovský, Marek Benda, Tomáš Pojar a Zdeněk Svěrák, kteří, i když mají židovské kořeny, udělali výjimku. Jinak totiž chodí na bohoslužbu o šábesu. Pouze několik uvědomělých seniorů a pár jedinců, kteří ve Fortuně vsadili na výhru Andreje Babiše křičelo vzteky, spílalo marketingovému týmu neúspěšného kandidáta, prokopávalo televizory s koláčovými grafy a sem tam i uronilo kroupu. Divná doba, tenhleten 28. ledenec léta Páně 2023. Lid se rozdělil na dvě části. Dezoláty a dementy. Dezoláti volili Babiše a dementi dobrého vojáka Pavla.

Leč je to tak, lid oslavoval a ještě více oslavoval, když se potom ukázalo, že hned druhý den, tedy 29. ledna 2023, vyšlo Slunce už o dvě minuty dříve než v den voleb. Taková to byla změna. Ale není zlato všechno, co se třpytí (někdy je to stříbro, platina, sklo anebo dokonce sůl), nově zvolený prezident začal hned druhý den pracovat tak, že zvedal telefony různým papalášům z celého světa. Nechal se slyšet, že pozve známého pedofila a příživníka dalajlámu (to tady dlouho nebylo), sejde se s hongkongskou opozicí (to tady ještě nebylo) a pozve Černochovou do Černoučku. Telefonoval také s Gretou Thunbergovou a s papežem. Gretu zval na prohlídku elektrárny Prunéřov a Frantu do Betlémské kaple. Odpovídal na zprávy na Twitteru a dokonce i komunikoval s tou pakáží novinářskou, jak je označovala Jeho Zchátralost Mlhoš I.. Chystá se také do Kyjeva. Je totiž normální a nikomu to není divné, že do hlavního města státu, ve kterém zuří rok válka se může bez obav jezdit vlakem. Byl tam Petr Fialskij, nejvyšší představitélé EU i dokonce i americký senior Biden, který se proslavil svým hlasitým prděním. Své větry nahlas vypouštěl v jedné online debatě a pak před vévodkyní Camillou a to dokonce na klimatické konferenci v Glasgow, za což byl ekology kritizován. Po zvolení Petra Pavla nastanou zásadní změny. Bazilika sv. Petra a Pavla na Vyšehradě bude přejmenována na Baziliku Petra Pavla a náměstí I. P. Pavlova v Praze na náměstí P. Pavla. Pro pražáky se však nic nemění. Stále to bude pro ně Pavlák.

Pavel, jako gesto dobré vůle blahosklonného zastupujícího US protektora nasdílel novinářům dokonce svůj kalendář schůzek, čímž se potvrdilo, že mu radí někdo od IT. Jest na bíledni, že jsme opravdu vstoupili do roku Zajíce (podle Čínského lunárního kalendáře) a požehnané století Ovocného netopýra je již opravdu, ale opravdu, za námi. V USA, v NATO a ve vládě Petra Fialy se konečně dočkali. Teď si v České republice mohou bez zábran dělat co chtějí.

Prezidenti ČSR, ČSSR, ČSFR, ČR a zemí Koruny České, Moravské a Slizka
Masaryk.jpg
Masaryk
Edvard Beneš.jpg
Beneš
Hacha.jpg
Hácha
Kléma.jpg
Gottwald
Zápotocký.jpg
Zápotocký
Tonnynewotney.jpg
Novotný
Ludvík Svoboda.jpg
Svoboda
Sudruh gustav husak.jpg
Husák
Vaclav havel.jpg
Havel
Klaus v.jpg
Klaus
Zeman-spek.jpg
Zeman
Petrpavel.jpg
Pavel
Politici

Andrej BabišIvan BartošJaroslav BaštaPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekDominik FeriPetr FialaJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelKarel HavlíčekGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíMichael KocábKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekRoman PrymulaMiloslav RoznerPetr PavelKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergAlena SchillerováŠtěpán SlovákBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýJosef TošovskýTomáš VandasAdam VojtěchLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováAugusto PinochetPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinOlaf ŠulcDonald TrumpChristian WulffAdolf HitlerAštar Zeman

Politici-animace.gif
  1. To byl ten s tou přehazovačkou, pamatujete? Byl také autorem tzv. Pendrekového zákona z r. 1969.