Muž obecný

From Necyklopedie
(Redirected from Pan)
Jump to navigation Jump to search
Combo.png
VAROVÁNÍ - TRIGGER WARNING
Tento článek obsahuje sexistické narážky.
Pokud jste feministka / feminista / maskulinistka / maskulinista, může Vám způsobit psychické problémy.
Yin and Yang.svg

Tento článek na téma "Muž obecný"

pojednává o opačném tématu než článek Žena obecná.

„Muž se někdy potřebuje vyřádit, jinými slovy, potřebuje do něčeho píchnout.“

- Charles Darwin

„Nebo s něčím, Charlesi, ale nepřizná to.“

- Monika Lewinsky

„Ženy štve, že muži zapomínají. Muže štve, že si ženy vše pamatují.“

- Alois Alzheimer

„U zamilovaného muže pozorujeme obrovskou sílu, která chybí muži volnému; avšak volný muž má rozhled, jejž u muže zamilovaného marně hledáme.“

- Thomas Hardy

„Muž dokáže každou ženu dostat tam, kde ho ona chce mít.“

- Odvěká zkušenost
Masculus vulgaris s oddeklovaným hardvérem - pouze ilustrační foto, realita může být zatraceně odlišná

Muž obecný (lat. Homo debilis - Masculus vulgaris) je po orangutanovi druhý lidoop z čeledi šimpanzovitých s průměrnou inteligencí kávovaru. Society tvoří podle současné nálady, je celosvětově rozšířen a nebezpečně se množí. V období páření jsou velmi obratní, počet mláďat je regulován podle energie a intenzity surovosti jedince.

Můžete je týrat, mučit, zabíjet, skalpovat a střílet jak je libo, jelikož nejde o ohrožený druh a globálnímu přežití většiny organismů a samotného života na Zemi snížení jejich počtu velmi pomůže. K jídlu jsou výborní, avšak není jistota, že vám něco zbude, jelikož jde o velmi nenasytného tvora, většinou všežravého. Chuťově? Hm, jak kteří. Někteří jsou ale moc, moc sladcí!

Charakter[edit | edit source]

I takto může vypadat Muž obecný

Jinak nutno podotknout, že jejich základní charakterové vlastnosti jsou relativně špatné. Ti s vyspělejším charakterem mívají tendenci se neustále omlouvat, dokonce i když není za co. Jedinci horšího charakteru intenzivně popíjejí při sledování televize, osobují si právo přepínat kanály kdykoli je napadne a vyhrazují si používání rodinného automobilu pouze pro sebe.

Muž obecný často a hodně prdí, škrábe se na nejrůznějších částech těla, v noci chrápe. V domácnosti se věnuje hlavně již výše zmíněnému přepínání televizních kanálů, občasným opravám mechanických a elektrických zařízení (avšak ne vždy úspěšně). Poddruh Homo debilis ruralis si neustále hraje s cihlami nebo betonem, většinou do úplného zastavění pozemku (v zastavárně, to hlavně Homo Debilis Opilis ze kterého se pomocí soudní (r)evoluce někdy vyvyne Homo Homelessis) nebo do infarktu.Též toto pohlaví je nejčastěji spojované s plebem.

Ač jde o tvora, který se snaží vyhubit konkurenci (žena obecná), jisté je, že většinou spolu muž obecný a žena obecná žijí v symbióze a nemohou bez sebe prakticky existovat.

Muž obecný má pouze dvě emoce. Chtíč a hlad. VTN chovatelkám doporučuje nejprve pohmatem/vizuálně zjistit, zda-li není přítomna erekce. Není-li, je nutno ihned podat krmení, nebo pivo.

Na domácí práce se nehodí[edit | edit source]

Muz vysavac.gif

Náklady chovu[edit | edit source]

  • Krmení: Asi tři až čtyři hektolitry piva ročně, 100 až 200 kg vepřového bůčku, 50 až 100 sklenic kyselých okurek.
  • Oděv: Muž obecný téměř nepotřebuje, spokojí se s teplákovou soupravou nebo montérkami, kulturnější jedinci pokrývají své tělo kalhotami a tričky světových čínských značek. Existuje však zvláštní poddruh Homo debilis metropolitanus jehož chov je velmi nákladný jak z hlediska krmení, tak z hlediska odívání.
  • Kotec: Kotec není zpravidla nutný, stačí postarší pohovka, někteří jedinci se během dne zdržují v garáži, jiní v hospodě. Nocuje obvykle se ženou.

Výskyt[edit | edit source]

Kavárny, hospody, restauranty, bary, kasína, obýváky, sexbary, záchody a jiná chráněná území.

Viz také[edit | edit source]