Pleb

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Pleb (Plebus Generalis), více známý jako Neplatič Obecný, je druh člověka 21. století původem z České republiky, ale v průběhu let se stihl rozšířit i na Slovensko a do jiných států EU. Horké letní dny a zlá finanční situace jen podporuje jejich rozmnožování. Jelikož byla jejich populace z velké části tvořena hlavně muži, tak se postupem času vyvinuli v hermafrodity. Jejich přirozeným prostředím je výhradně Twitch. Existují i spekulace o tom, že Plebové původně žili na Youtube, a že na Twitch se přesunuli jen poměrně nedávno. Avšak jakékoliv důkazy, či podklady k těmto teoriím,jsou během několika sekund vymazány takzvanými Moderátory.

Stavba těla[edit | edit source]

Tomáš Pleb Chytil dorůstá do výšky 150 – 180 cm a dosahuje hmotnosti kolem 65 – 80 kg. Mladí jedinci (asi 80 % celkové populace) většinou nedosahují výšky ani 130 cm a hmotnost jim nepřesáhne 45 kg. Zato s jedinci staršími (asi 20 % celkové populace), kteří mohou dorůst až do výšky 220 cm a mohou vážit až 95 kg, si je neradno zahrávat. U většiny Plebí populace se v průběhu jejich dospívání vyvine takzvaný „Hawkingův syndrom“, při kterém se jim dokroutí prsty na rukou,což jim znemožní psát pravopisně správně.

Zjev[edit | edit source]

Je pleťové až světlohnědé barvy s krátkými blond vlasy a malými medvědími oušky. Právě tato ouška jim nedovolují dobře slyšet a proto často přeslechnou důležité informace což vede k hromadě opakujícich se otázek. To co jim příroda odebrala ze sluchu jim přidala v zraku. Plebové totiž maji velmi dobře vyvinuté oči jelikož dokáží spatřit i malé fialové objekty pod postelemi. Tma jim to však zhoršuje , no stále vidí na cca 50 metrů. Jejich končetiny jsou uspůsobené k práci s Chatem. Zatím co jejich ruce jsou velmi silné a pružné tak jejich nohy jsou celkem zaostalé. Vědci se domnívají že Plebové svoje nohy použíjí jen 3x v životě, a to po 1. Při narození po 2. Při prvním sednutí si za počítač a po 3. Kdy si svoje nohy zvednou aby si vytvořili improvizovaný stolík na jídlo a pití. Ruce byli primárně určené na psaní což ale většině plebům nepřekáži v tom aby se nimi uspokojovali či nimi bezdůvodne rozhazovali. Asi po 12 roku života jim začne rašit malé ochlupení a jakmile to zjistí tak začnout být velmi namyšlení a myslí si o sobě že už jsou dospělí (co se podle jejich mentální ůrovně říct nedá).

Rozmnožování a způsob života[edit | edit source]

Pleb Obecný žije převážně samotářsky no někdy se dokáže spojit s dalšími jedinci a vytvoří tak malou skupinku. Do větších skupin se sdružují jen v době páření, to začíná převážně v Květnu, ale během teplého počasí a zlé ekonomické situace i v Lednu či Únoru a trvá do Srpnu nebo až do Září. Pokud vidíme v "Chatu" více plebů naráz znamená to buď že se vypnul Sub-Chat nebo jim právě skončila Gravidita. Gravidita trvá přibližně 7 dní a plebnice či pleb rodí 4 až 8 mláďat. Mláďata se rodí plně zdegenerované a na rozdíl od mláďat Subů nedokážou psát či jakýmkoliv způsobem komunikovat. Krátce po narození se mladí plebové musí naučit základy pravopisu (co podle výzkumů nezvládne asi 75% mláďat).

Je to všežravec, přes léto požírá různé příspěvky z Facebooku a v zimě se živí převažne tím co ukradne v různých hospodách. Svoje území si značí sekretem. Mezi jeho přirozené predátory patří hlavně Sub Obyčejný (Platič Poctivý) a Moderátor (Klikač Banovací).

Díky zlým volbám, daňovým únikům, podvodům apod. se nejen zničila ekonomika ale také výrazně zvětšila populace plebů. Dříve byli na pokraji vyhynutí, hustota byla 200 plebů na 10 km² no v posledních letech se to zvětšilo na 2000 plebů na 5 km². Takto vysoká populace plebů vede k častému spamovaní v "Chatu" a následně k Sub-Only módu.

Pleb a Sub[edit | edit source]

Tyto dva druhy mezi sebou vedou odjakživa válku. Už záznamy z Antického Řecka se zmiňují o primitivní rase mentálů útočící na karavany "Intelektuálú". V ťechto rukopisech se píše o tom, jak primitivní rasa z hor (Plebové) zaútočila na jednu z karavan "Intelektuálú" (Subů). V této bitce se prý mělo setkat až 600 plebů kteří napadli 50 Subů. Dále se tu zmiňují o tlustém muži, kterého pojmenovali "Cartman". Tento muž měl údajně se svým štítem a zeleným mečíkem odehnat tyto Pleby zpět do hor a zachránit tak Suby. Za tento hrdinský čin ho po útěku plebové začali přezdívat "Zasraný Cartman".

Dále tu máme spisy z roku 1961, kdy vstoupil první Sub na Měsíc. Podle vědecké zprávy se tam měli setkat s jistým druhem pleba. Tento druh má dosahovat výšky až 240 cm a hmotnosti do 120 kg. Díky svým mohutným rukám také dostal přezdívku "Armstrong". No na Měsíci našli Subové i vrak Vesmírné lodi. To, co tam měli najít, měl prý být Humanoid vzhledem podobající se Subům. Krátce potom co ho převezli na loď se Humanoid probral a podal jednomu členovi posádky audiolog. Po jeho přehrátí zjistili že Humanoid byl vyslán z neznámé planety na Zem aby tam pomohl s bojem proti "Armstrongům" (Plebům). Po návratu na Zem předal Humanoid Subům sérum, které jak zjistili mělo za účinek to že postupne vyhubovalo vše živé s čím přišlo do kontaktu. Toto sérum bylo později využito ve 2. Subovské válce proti Plebům, kde bylo umístěno v raketách, které zničili město "Černo-Blil". Humanoid dostal krátce po přistaní přezdívku "SpaceMan".

Někteří však věří, že tito tzv. "Poslové" jsou jen součástí jakési skupiny Mečíkářů. Tato skupina byla pravděpodobně založena už 8000 před Radovanem. Úmysly této skupiny jsou neznáme avšak existují důkazy o tom že členové jsou od malička cvičení v boji proti Plebům. Z toho soudíme že se primárne zajímala v boji proti Plebímu druhu. Podle spisů byli ti nejlepší z nejlepších odměněni "Zeleným Mečíkem" který měl symbolizovat jejich sílu a moudrost. O tomto spolku však nemáme další informace, něco bylo zapomenuto, něco zmizelo v análech historie a něco zničily nájezdy plebů.

Hierarchie[edit | edit source]

Plebové si postupem času vytvořili jakousi hierarchii kterou striktne dodržují. Tato hierarchie se začína prosazovat už v jejich mladých letech kdy se stanou "praktykancem" a postupně se dostanou až na hodnost "harówka". Zde máte kompletní hierarchii.

Normální Hierarchie <---------------> Vojenská Hierarchie

1 - 5 let = Praktykanec ----- 1 - 2 roky služby = Metal-Ukradl

6 - 10 let = Czeladnik ----- 3 - 4 roky služby = Call-Dutý

11 - 15 let = Kiddoczek ----- 5 - 6 let služby = Blejt-Field

16 - 20 let = Ochlupczik ----- 7 - 8 let služby = Tajtn-Fool

21 - 30 let = Kalatuszek ----- 9 - 10 let služby = Tým-Šelest

Druhy[edit | edit source]

Pleb kidovitý - vyznačuje se vyřváváním nesouvislých vět které nedávaji smysl nikomu kdo není původem tohoto druhu . Jeho zvláštní schopností je přirozená intuice na hledání matčiných kreditních karet.

Pleb držgrešlus - vyznačuje se oblečením většinou vietnamského původu . Jeho zvláštní schopností je instinkt který ho umí přivést k bezplatnému internetovému připojení .

Pleb přemýšlivý - vyznačuje se prázdnou peněženkou a prázdným bankovním účtem . Jeho zvláštní schopností je , že si umí zařídit zahraniční VPN takže může streamerovi poslat donate v bitech .