Války

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Vznik válek[editovat | editovat zdroj]

Války vznikají tak, že pitomec velící jednomu národu řekne, že je debil pitomcovi velícímu druhému národu načež pitomec velící prvnímu národu zavelí pitomcovi velícímu armádě, aby zaútočil na národ, jemuž velí druhý pitomec. Druhý pitomec si to však nenechá líbit a zavelí pitomcovi velícímu tajné policii, aby zneškodnil pitomce velícího prvnímu národu. Pitomec velící prvnímu národu to však včas zjistí a zavelí armádě, aby se zbavila tajné policie pitomce velícího prvnímu národu. A takto se ti pitomci hádají až z toho vznikne světová válka. Jak říká Alan Karlsson (stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel): všechny spory vznikají na základě tvrzení ,,ty jsi blbec, ne ty jsi blbec"

Příčiny vzniku válek[editovat | editovat zdroj]

Příčiny vzniku válek jsou různé. Jedna z velmi častých příčin je, když pitomec velící jednomu národu udělá nějakou úplně zbytečnou chybu, nějaký hloupý omyl a pitomec velící druhému národu si to špatně vyloží. Další z příčin je třeba atentát na pitomce velícímu nějakému národu nebo nenávist jednoho národa pitomců vůči druhému národu pitomců.

Druhy válek[editovat | editovat zdroj]

  1. Válka domácí neboli rodinná
  2. válka sousedská
  3. válka světová
  4. válka atomová
  5. válka studená
  6. válka teplá
  7. válka internetová

1. Válka domácí (rodinná)[editovat | editovat zdroj]

Tato válka spočívá v tom, že starší pitomec neboli pitomec-rodič zadá nějaký těžký úkol mladšímu pitomcovi, který se ho následně rozhodne sabotovat. Staršího pitomce to naštve a rozhodne se mladšímu pitomci udělit trest. Mladší pitomec mu to však oplácí. A takto si udělují tresty a oplácejí si to pořád dokola.

2. Válka sousedská[editovat | editovat zdroj]

Je to válka, ve které nejčastěji první pitomec-soused například otráví psa druhého pitomce. Druhý pitomec ,proto otráví kočku prvního pitomce. První pitomec se naštve a posprejuje dům druhého pitomce načež druhý pitomec rozryje celou zahradu prvnímu pitomcovi. Tento typ války pitomců většinou válka sama o sobě, ale pouze spor, který následně končí u soudu a často se i pitomci dostanou do vězení.

3. Válka Světová[editovat | editovat zdroj]

Je to válka, ve které proti sobě stojí více než dva národy jimž vládnou pitomci. Tyto války jsou velmi komplikované, a proto je štěstí, že jsou pitomci tak chytře pitomí, tudíž byly jenom dvě tyto války. V té první proti sobě stáli pitomci ústředních mocností a pitomci států dohody. V té druhé proti sobě stál pitomec Stalin vládnoucí jedné straně a pitomec Hitler vládnoucí druhé straně.

4. Válka Atomová[editovat | editovat zdroj]

Válka Atomová ještě nikdy nebyla, i když k tomu párkrát nebylo daleko. Třeba v roce 1945 kdy pitomci velící americkému národu shodili dvě atomové bomby na pitomce Japonce. Každý pitomec na tomto světě si přeje, aby se tato válka nikdy neuskutečnila bohužel je však všem pitomcům jasné, že k to mu jednou dojde.

5. Válka studená[editovat | editovat zdroj]

Válka studená je normální válka, akorát se odehrává v mírném, subpolárním nebo polárním pásu.

6. Válka teplá[editovat | editovat zdroj]

Je to válka stejná jako každá jiná, akorát se odehrává v teplejších oblastech světa.

Ukončení válek[editovat | editovat zdroj]

Války jsou vlastně úplně zbytečné, protože vždy skončí tak, že pitomec vládnoucí prvnímu národu jež vyhlásil válku pitomcovi vládnoucímu druhému národu nakonec kapituluje.