Sport

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Sport může být i nebezpečný

Sport je široký pojem pro podvratnou činnost, kterou lidem do hlavy nasadila žido-bolševicko-ekoteroristická lóže za účelem zvýšení odbytu tištěných obrázků z pexesa.

„No sport“

- Winston Churchill

Sandální odhalení[edit]

Na posledním plenárním zasedání vědeckého týmu Necyklopedie jsme si položili otázku, proč se tolik lidí věnuje tak vášnivě sportu. Netrvalo dlouho a tento orgán dospěl ve svém výzkumu k vrcholu.

Jak již bylo předesláno, cílem sportu jest zvýšení odbytu obrázků kreslených postaviček z pexesa. Zejména zobrazení Motýla Onanuela a obézních včel mají extra hodnotu. Výrobce pexesa totiž vyrobil (díky vadnému odhadu poptávky na sčotu značky Ural 2) nadměrné množství sad těchto obrázků. Neuvědomiv si chybu včas, kdy se dala výroba těchto věcí zastavit ještě bez dalekosáhlých finančních důsledků (například vyhozením výrobní haly do povětří) - musel najít odbyt. Aby nebyl obviněn z manipulace s veřejností, šel na to chytře. Revidujme tedy proces:

  • Sportujete. Sport je fajn. Potíte se. Zapomenete se napít, dostaví se bolest hlavy. Bolí-li vás hlava, špatně se soustředíte. A spadnete například ze skály, to se při fotbale stává naprosto běžně.
  • Jste odvezeni do špitálu. Krom nadměrné spotřeby sádry za účelem vytvoření sádrového trpaslíka z vaší nohy dochází taktéž k plýtvání různých narkotik, aby vám bylo zase sluníčkově.
  • Ležíte ve špitálu. Máte-li pohlednou sestřičku, občas stojíte. Jinak nuda, šeď. Propustí vás ze špitálu, po obejmutí milované manželky a sousedových dětí odcházíte do svého bridžového klubu za účelem intelektuální debaty a nasátí nových mouder.
  • Vaši přátelé jsou ohromeni, padají jim čelisti. Vaše ego roste. Přátelé u rodinného krbu posléze vyprávějí o vašich hrdinských skutcích. Někteří skládají opery, jiní tklivě hrají na příklepové vrtačky celé balady.
  • Zvídavá dítka vašich fanoušků naslouchají a vše si pamatují. Rozhodnou se být jako vy. Vaše popularita roste a dostáváte drobné dárky zdarma, například kámen přes okno.
  • Výše zmíněné oddenky rozkoše se pokoušejí taktéž sportovat. Opět zapomenutý pitný režim, opět dezorientace a odvoz k místnímu šamanovi. Dítě pláče, když mu lékař laskavě a vlídně amputuje nohu.
  • Dítě dostává obrázek s Rumcajsem. Dítě pychne a pod dojmem zážitku obdarování jde ostatním dětem příkladem v propagaci "zdravého pohybu".

Sandální odhalení - dodatek[edit]

Při revizi celého řetězce "kdo-koho-kdy-zač-kam-kolikrát" jsme narazili na fakt, že z celé věci tyje ještě někdo. A tím někdo myslíme Ministerstvo práce. To totiž pro účely výroby papírků s infantilními karikaturami pohádkových postaviček zaměstnává dělníky v lesích, aby tam káceli stromy, do papíren je vozili a tak zvedali HDP, fetiš všech politiků.

Sandální odhalení - dodatek dodatku[edit]

Co se stane s místem, odkud je vytěžen les, drazí přátelé? Stane se z něj louka. Co se dá dělat na takové louce? Dá se na ní hrát třeba Fotbal.

Tak vidíte.

Sandální odhalení - dodatek dodatku dodatku[edit]

Na uvolněném místě jest možno pěstovat též nejnebezpečnější zvíře Severní polokoule - krávu. V souvislosti s tím je v televizi pravidelně zařazováno pásmo filmů z Divokého západu, aby byla dítka patřičně motivována ke hraní si s těmito tvory. Protože se jedná zpravidla o kolektivní zábavu, odbyt obrázků roste. Zde je také třeba zmínit Sandálový sport, který se pěstuje pouze v českých zemích, pro něj jsou nejvhodnější bílé ponožky do sandálů, ostatní svět jen tiše závidí.

Dobrá rada nad zlato[edit]

Dočetl-li vážený čtenář až sem, jest nabíledni, že jeví o pohyb zájem. Žádáme jej tedy, aby se neukvapoval a nepropadal v sport jen tak bez rozumu. V nabídce jest přepestrá nabídka různých druhů pohybu, není třeba hned přemýšlet nad radikálními formami, kterýmžto zejména Gaučink jest.

Neodolá-li zvídavý čtenář ani přes naše varování svodům, nechť ráčí v následující nabídku pohlédnouti.

Sport
Mistr světa ve vodní levitaci Disciplíny AlkoholismusAtletikaBahenní souboj s tygremBanžo žumpingBěhBaseballBasketbalBiatlonBojový styl RockyBrusleníBungee jumpingCyklistikaČavolDOSBoxExtrémní sportyFormule 1GauchingGeocachingGolfHázenáHod granátem na plechovkuHod kilemHod hovnemHokejJezdectvíKašnobalKolováKopanáKulturistikaLukostřelbaObžerstvíParkourPokyho trojbojRagbyRallyŘitní alpinismusSchodySkoky do hloubky na časSkoky do vodySnowboardingSvátostný sedmibojŠachyŠermTenisTour de FranceVodáctvíVodní turistikaVolejbal
Sportovci Milan BarošMona BarthelováPavel BémBoryšTomáš DošekRadek DudaWayne GretzkyDominik HašekZlatan IbrahimovićNeymarInriJaromír JágrMarek KuličLionel MessiKarel PoborskýTomáš RosickýChris FroomeRoger FedererNovak DjokovičDjoković NovákVlastimil Vlášek
Bafuňáři Jaroslav HřebíkVlastimil KošťálStanislav Šulc
Týmy AC Sparta PrahaSlavia 071 FC SlopáckoTJ Baník Vysoká PecTJ OsvětimanyČeská fotbalová reprezentaceČeskej fotbalovej týmKlausubova jedenáctka (2014) • Zemanova jedenáctka (2018) • Kapří ligaArsenalČelzýReal MadridHC Sparteşcu RomâniaHC Brno BystrcHC Jestřábi ProstějovFC Barcelona
Olympiády LOH 2008 PekingZimní olympiáda v PrazeLetní olympijské hry 2020