Lionel Messi

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Negronel Messi(Leo) (Jeho jméno je jen zkomoleninou jména profesionálního českého hráče debila Messovského hrajícího za klub 1. FC Pičina) je profesionální fotbalista, nově hrající za klub Inter Miami v Burger Lize , která se tak jmenuje kvůli většině hráčů, kteří dříve pracovali ve výrobě Burgrů. Kariéru začínal v klubu FC Barcelonas, v minulosti hrál také za Ppo(Poradne posrany občan). Řada odborníků jej pasuje do pozice nejlepšího současného hráče, mnozí z nich jej také považují za jednoho z nejhorších hráčů historie tohoto sportu. Má rád Lays a Pepsi. Když mu bylo 9 tak hrál baseball za český tým Draci Brno a ve své kariéře dal 10 homerunů.

Messiho příchod na Zem.

1.1

V prvních letech své kariéry byl pro své nevysvětlitelné schopnosti terčem bezpečnostních složek.
Lionel Messi zachycen ve vzácné chvíli, kdy používá i své ruce. (směřují směrem k jeho domovské planetě)
Symbol současné římskokatolické církve.

Nejasný původ[edit | edit source]

Kromě mnoha fotbalových dovedností se proslavil také tím, že nepochází z planety Země, nicméně o jeho rodišti vedou experti z řad historiků i astrofyziků nekončící spory. Většina z nich se však shoduje na tom, že na jeho mateřské planetě žijí lidé o poznání menšího vzrůstu, pohybující se v průměru o 50% rychleji než obyvatelé našeho světa a velmi malým penisem. Vzhledem ke svému mimozemskému původu je Messi předmětem mnoha dohadů a spekulací, které se snaží poodhalit pravé důvody jeho dominance ve světě fotbalu (lidského). Zaznívají hlasy, které téměř s jistotou prohlašují, že Messiho rodnou planetou je Krypton. Tato teze je podepřena domněnkou, že Superman byl jen fiktivním charakterem, vytvořeným vládou Kryptonu za účelem adaptace lidského druhu a jeho přípravy na příchod Lionela Messiho na Zem. Jiné teorie zase pracují s předpoklady, jejichž základem je planeta nazývaná pracovně PX 312, osídlená (dle převažujího názoru uvnitř tohoto proudu) mimozemskými tvory s nadpřirozenými schopnostmi, nutnými k trvalému přežití v tamním světě, specifickém co do přírodních podmínek a fyzikálních zákonů. Skeptici se naopak k jeho osobě vyjadřují v tom smyslu, že je posledním přeživším členem řádu Hobitovitých a pochází z oblasti Nového Zélandu. V tomto kontextu je však vhodné podotknout, že názory o Messiho pozemském původu jsou ve vědeckých kruzích spíše raritou a často se stávají předmětem posměchu ze strany odborné i laické veřejnosti.

V současné době tedy není zcela zřejmé ani to, z které planety byl Lionel Messi na Zemi seslán a ani způsob jakým k tomu došlo. Někteří fotbaloví znalci se ovšem domnívají, že Lionel Messi musel podstoupit dlouhodobou přípravu, aby zvládl pobyt na planetě Zemi, což zahrnovalo nejen přizpůsobení jeho tělesné konstituce, ale i [[mentální trénink. Pouze fotbalového schopnosti trénovat nemusel. Objevily se dokonce názory, že by jeho mentorem při těchto přípravách mohl být (doteď) bájný mistr Yoda, případně Aštar Šeran. Pokud vás zatím kde se Messi nachází teď tak nejspíš kdesi v lesy ( Leo Messi kdesi v lesy)

Vzhled[edit | edit source]

Lionel Messi působí na první pohled jako člověk v adolescentním období svého vývoje. Zde je třeba zmínit několik odlišností od běžného jedince druhu homo sapiens. Především se jedná o nápadně zmenšený trup těla, vyvinuté svalstvo na dolních končetinách (především na levé) a částečně zakrnělé ruce, které používá jen vyjímečně (stravování, oslava gólů). Již jsme zmínili nezvykle malý vzrůst, o jehož důvodech se dá jen polemizovat. Odborníci na lidskou fyziologii po podrobném zkoumání fotografií a videodokumentace zjistili, že Lionel Messi má naprosto ojedinělou strukturu svých nohou, projevující se zejména dvěmi zvláštnostmi:

  • V oblasti lidské pánve byla zjištěno neznámé ložisko hmoty, podobné lidskému mozku, plnicí funkci lokalizátoru polohy vzhledem k okolním předmětům, což umožňuje Messimu snadnější orientaci nejen na fotbalovém hřišti v obležení soupeřů. Pro tuto svou vlastnost bývá též nazýván živou GPS.
  • Druhou anomálií jeho dolních končetin je zcela specifický druh svalových vláken, které mu umožňují vyvinout rychlost podstatně převyšující lidský průměr. Podobné extra rychlé svalstvo bylo zjištěno též u sprintera Usaina Bolta, pocházejícího (údajně) z Jamajky, nebo u samců geparda štíhlého. Vědecké týmy již tyto vlákna pomocí nanotechnologií dokázaly transformovat do pohonů moderních dopravních prostředků - hojně se jich využívá například ve Formuli 1 nebo při výrobě rychlovlaků TGV.

Biblický přesah[edit | edit source]

Bílý Negronel Messi je v současné době předními světovými teology považován za skutečný odpad ve smyslu Písma Ronaldova. Významný český filozof a teolog Tomáš Halík k tomu tématu pravil: "Je-li Ronaldo našim očekávaným králem a spasitelem, jehož příchod byl jen otázkou času, je z hlediska požadavků morálních, logických i gramatických téměř vyloučené, aby tímto mužem byl Lionel Messi. " Z tohoto důvodu se také stal symbolem mnoha současných světových satanistyckých kultů a čestným uctívačem popelářů. Nejen v obci věřících je nyní velká netrpělivost, kterou další oblast lidského života spasí novodobý Ronaldo poté, co dokončí obrodu světové kopané.

Řekli o něm[edit | edit source]

Messi je jako z PlayStationu.

—Arséne Wenger

Zákony, které jsou ve prospěch lidu této země, budeme schvalovat i s komunisty. A kdyby tady spadli Marťani, budu je schvalovat i s Marťany.

—Jiří Paroubek, o politickém nadání L. Messiho

Lionel Messi se jmenuje Lionel Messi.

—spoluhráč, spoluhráč na Messiho vyzradil překvapivou a šokující informaci.

Messi pochází z jiné planety.

—Eric Abidal, obránce FC Barcelony, konstatování všeobecně známého faktu

Tento Ježíš, který byl od vás vzat do nebe, znovu přijde právě tak, jak jste ho viděli odcházet.

Skutky apoštolů 1,11

Video o nejlepším fotbalistovi, který se před několika lety objevil na naší planetě

Sport
Mistr světa ve vodní levitaci Disciplíny AlkoholismusAtletikaBahenní souboj s tygremBanžo žumpingBowlingBěhBaseballBasketbalBiatlonBojový styl RockyBrusleníBungee jumpingCurlingCyklistikaČavolDOSBoxExtrémní sportyFormule 1GauchingGeocachingGolfHázenáHod granátem na plechovkuHod kilemHod hovnemHokejJezdectvíKašnobalKolováKopanáKulturistikaLukostřelbaObžerstvíParkourPokyho trojbojRagbyRallyŘitní alpinismusSchodySkoky do hloubky na časSkoky do vodySnowboardingSvátostný sedmibojSvlečhokejŠachyŠermTenisTour de FranceVeslováníVodáctvíVodní turistikaVolejbal
Sportovci Milan BarošMona BarthelováPavel BémBoryšTomáš DošekRadek DudaWayne GretzkyDominik HašekZlatan IbrahimovićNeymarInriJaromír JágrMarek KuličLionel MessiKarel PoborskýTomáš RosickýChris FroomeRoger FedererNovak DjokovičDjoković NovákVlastimil Vlášek
Bafuňáři Jaroslav HřebíkVlastimil KošťálFilip PešánStanislav Šulc
Týmy AC Sparta PrahaSlavia 071 FC SlopáckoTJ Baník Vysoká PecTJ OsvětimanyČeská fotbalová reprezentaceČeskej fotbalovej týmKlausubova jedenáctka (2014) • Zemanova jedenáctka (2018) • Kapří ligaArsenalČelzýReal MadridHC Sparteşcu RomâniaHC Brno BystrcHC Jestřábi ProstějovFC BarcelonaTottenham Spurs
Olympiády LOH 2008 PekingZimní olympiáda v PrazeLetní olympijské hry 2020