Skaut

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Skaut[edit | edit source]

Symbol poukazuje na rasismus mezi skauty

Skauting (z angl. scout – zvěd, průzkumník, pozorovatel. Skauti jsou divní tvorové vyskytují se na této planetě a není vyloučeno že i mimo ní. po vzoru papeže a jeho papamobilu si skauti nechaly vytvořit svůj vlastní vůz určený především pro táboření a to Škoda Fabia Scout. Skauting vychází z knihy Mein Kampf kterou každý skaut musí přečíst a ze základů Trampingu.

Hystorie[edit | edit source]

Skauting byl v minulosti pro své nenávistné vychovávání dětí zakázán, v dnešní době je však povolen a pedofilie mezi vedoucími a dětmi podporovaná.

Chování[edit | edit source]

Na první pohled se může zdát že jsou hodní a snaží se pomáhat ostatním, avšak po krátkém pátrání se dozvídáme že pořádají demonstrace a celostátní akce na kterých se především pije alkohol tráva a jiné drogy.

Akce[edit | edit source]

  • Obrok/Otrok - akce při které spoustu skautů přichází o panenství, či hledá jednorázovku
  • ZVaS - Závod vlčat a světlušek
  • MiQuik
  • Korbo - akce na které se chlastá a hulí
  • Zapalování betlémského ohně - každoroční akce kde dochází k podpalování měst Čech a vesnic Moravstánu betlémským ohněm
Švejk2.jpeg „O těch skautech rád slyším. Jednou v Mydlovarech u Zlivi, okres Hluboká, okresní hejtmanství České Budějovice, právě když jsme tam měli jednadevadesátí cvičení, udělali si sedláci z okolí hon na skauty v obecním lese, kteří se jim tam rozplemenili. Chytli tři. Ten nejmenší z nich, když ho svazovali, kvílel, píštěl a naříkal, že my, otužilí vojáci, jsme se na to nemohli dívat a raději jsme odešli stranou. Při tom svazování ti tři skauti pokousali osm sedláků. Potom na trápení u starosty, pod rákoskou, doznali, že není ani jedna louka v okolí, kterou by nebyli zváleli, když se vyhřívali na slunci, dále že ten lán žita nastojatě, právě před žněmi, u Ražic, vyhořel čirou náhodou, když si v žité pekli na rožni srnku, ku které se přikradli s noži v obecním lese. V jejich doupěti v lese našli přes půl metráku vohlodanejch kostí drůbeže i lesní zvěře, ohromný množství pecek z třešní, spoustu vohryzků z nezralejch jablek a jinejch dobrejch věcí“
I/5 - Švejk na policejním komisařství v Salmově ulici