Skaut

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Skaut[edit | edit source]

Symbol poukazuje na rasismus mezi skauty

Skauting (z angl. scout – zvěd, průzkumník, pozorovatel. Skauti jsou divní tvorové vyskytující se na této planetě a není vyloučeno že i mimo ní. Po vzoru papeže a jeho papamobilu si skauti nechali vytvořit svůj vlastní vůz určený především pro táboření a to Škoda Fabia Scout. Skauting vychází z knihy Mein Kampf, kterou každý skaut musí přečíst a ze základů Trampingu.

Skautský zákon[edit | edit source]

Skauti mají zákon který musí plně dodržovat. V případě nedodržení budou zatčeni Stb (Skautská bezpečnost). Následně proběhne soud a v případě viny budou popraveni jednotkou SS (Super sušenky).

Skautský zákon zní:

 1. Skaut je pravdomluvný ke všem státním orálům.
 2. Skaut je věrný a oddaný (takže schopen spáchat kamikaze nálet).
 3. Skaut je neprospěšný a škodí jiným.
 4. Skaut je nepřítelem všech lidí dobré vůle a soudruhem každého skauta.
 5. Skaut je totální hovado.
 6. Skaut je ničitelem všeho.
 7. Skaut je poslušný Vůdci.
 8. Skaut je veselé mysli (zvlášť, když hulí a pije, viz. Chování).
 9. Skaut je hospododárný.
 10. Skaut je čistý v myšlenkách, činech i skutcích (jinak může být špinavý, jak chce).

Hystorie[edit | edit source]

Skauting byl v minulosti pro své nenávistné vychovávání dětí zakázán, v dnešní době je však povolen a pedofilie mezi vedoucími a dětmi podporovaná.

Chování[edit | edit source]

Na první pohled se může zdát, že jsou hodní a snaží se pomáhat ostatním, avšak po krátkém pátrání se dozvídáme, že pořádají demonstrace a celostátní akce, na kterých se především pije alkohol, užívá tráva a jiné drogy.

Akce[edit | edit source]

 • Obrok/Otrok - akce, při které spoustu skautů přichází o panenství, či hledá jednorázovku
 • ZVaS - Závod vlčat a světlušek
 • MiQuik
 • Korbo - akce, na které se chlastá a hulí
 • Zapalování betlémského ohně - každoroční akce, kde dochází k podpalování měst Čech a vesnic Moravstánu betlémským ohněm
 • Jamboree - zde se tato havěť nashromáždí a vytváří plány na ovládnutí světa
Švejk2.jpeg „O těch skautech rád slyším. Jednou v Mydlovarech u Zlivi, okres Hluboká, okresní hejtmanství České Budějovice, právě když jsme tam měli jednadevadesátí cvičení, udělali si sedláci z okolí hon na skauty v obecním lese, kteří se jim tam rozplemenili. Chytli tři. Ten nejmenší z nich, když ho svazovali, kvílel, píštěl a naříkal, že my, otužilí vojáci, jsme se na to nemohli dívat a raději jsme odešli stranou. Při tom svazování ti tři skauti pokousali osm sedláků. Potom na trápení u starosty, pod rákoskou, doznali, že není ani jedna louka v okolí, kterou by nebyli zváleli, když se vyhřívali na slunci, dále, že ten lán žita nastojatě, právě před žněmi, u Ražic, vyhořel čirou náhodou, když si v žitě pekli na rožni srnku, ku které se přikradli s noži v obecním lese. V jejich doupěti v lese našli přes půl metráku vohlodanejch kostí drůbeže i lesní zvěře, ohromný množství pecek z třešní, spoustu vohryzků z nezralejch jablek a jinejch dobrejch věcí“
I/5 - Švejk na policejním komisařství v Salmově ulici