Mein Kampf

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec, který SPRASÍ tento článek?


Mein Kampf (česky Můj Kemp) je kniha obsahující rady a tipy pro všechny zálesáky, dobrodruhy a hlavně skauty. Navíc obsahuje nenávist vůči skautům jiné národnosti než německé. Autorem této knihy je známý zálesák a skaut Adolf Hitler.

Adolf Hitler[editovat | editovat zdroj]

Adolf Hitler byl skaut, který bojoval v První světové sušenkové válce. Prodával sušenky podomním prodejem. Ze své roty prodal nejvíce sušenek a vysloužil si německý sušenkový kříž. Německo ale nedokázalo prodávat sušenky tak rychle a úspěšně jako skauti z ostatních zemí, a proto prohrálo. Skaut Adolf byl z porážky zdrcený a obviňoval Židy ze zrady proti Německu. Později založil stranu Nejlepší skauti do anusu a prdele (NSDAP). Se svou stranou to dotáhl jako vůdce (Führer) všech skautů Německa. Začal rozvíjet průmyslové oblasti pro výrobu sušenek, začal tedy připravovat Německo na další válku.

Druhá světová sušenková válka[editovat | editovat zdroj]

Pan Hitler začal zakládat armádní útvary. Jedním z nich byl například SS (Super Sušenky). Tyto jednotky dokázaly péct velmi chutné sušenky. Dokázaly je také dobře a hlavně hbitě prodávat. Tyto jednotky spadaly pod WehrSnack, což byla armáda Německa.Do SS a WehrSnack mohli vstoupit jedině mladí a zkušení skauti,kteří uměli prodat sušenky komukoliv. 1. září 1939 začíná WehrSnack prodávat na území Polska sušenky. Polská ekonomika se po pár týdnech zhroutila. Polsko kapitulovalo. To samé se stalo i s Francií. Německé sušenky byly více chutné než francouzské, Francie kapitulovala. Později přesně 22.července 1941 začala operace Barbara chodí bosa. Němci zaútočili na SSSR (Svaz sušenkových socialistických retardů). Ze začátku byly německé sušenky velmi žádané. Němci si mysleli, že ruská ekonomika padne, ale Rusové vytvořili nový recept, mnohem chutnější než německý. Rusové poskytli recept i ostatním zemím a nakonec museli němečtí skauti 7. května 1945 kapitulovat. Adolf Hitler z nátlaku spáchal sebevraždu a sám tak zahájil vlastní hru bobříka věčného mlčení.

Skauti[editovat | editovat zdroj]

Skauti knihu velice rádi používali k přežití v divočině. Každý ssprávný skaut a zálesák musel knihu vlastnit.

Při založení tábora kniha doporučuje nejprve rozdělání „plápoláka“, tedy ohně.

Skautské vybavení[editovat | editovat zdroj]

Podle Hitlera je pro správné kempování potřebné následující:

  • spacák
  • židle
  • pažidka či podobná zelenina
  • kompas se střelkou ukazující směrem k Berlínu

Kempy[editovat | editovat zdroj]

Skauti měli hodně táborů po celém Německu. Mezi nejvíce oblíbené patřil Dachau a Mauthausen. Jak Německo začalo prodávat sušenky po Evropě, museli zakládat nové tábory pro skauty jiné národnosti. Mezi novými byl například Osvětim, velmi navštěvovaný tábor. Osvětim zažil přes milion skautíku, kteří plnili tzv. bobříky. Němci v těchto táborech dělali hlavně vedoucí. Skautíci se zde naučili disciplíně a výdrži. Dostat se do tábora nebyl žádný problém. Přímo do Osvětimi jezdil pravidelně vlak v luxusních kupéčcích. Za tento spoj můžeme poděkovat Obersturmbannführerovi Adolfu Eichmanovi. Bohužel kvůli špatným podmínkám byl kemp roku 1945 zavřen.