Škoda Fabia Scout

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
I takhle musí Škoda Fabia Scout posloužit (v době expozice této fotografie Škoda Fabia Scout ještě neexistovala)

„Skaut je skladný.“

- Jedenáctý bod skautského zákona

„Skaut je nepromokavý.“

- Dvanáctý bod skautského zákona

„Skaut je stopořivý.“

- Devátý bod skautského zákona

Škoda Fabia Scout (čti: skaut) je automobil určený pro skauty. Když existuje papamobil jenom pro jednoho papeže a když si muslimové kdysi chtěli udělat speciální muslimský automobil pouze pro jeden a půl miliardy muslimů s kompasem ukazujícím k Mekce [1], manažerstvo Škody se konečně rozhodlo vytvořit automobil pro 40 milionů skautů na celém světě.

Vývoj[edit | edit source]

Abych pravdu napsal, Škoda Fabia Scout je skoro úplně stejná jako obyčejná Škoda Fabia a navíc ji ještě nikdo neviděl, protože se ještě nevyrábí ani neprodává, proto ani na Necyklopedii o ní nejsou podrobnější informace. Začne se vyrábět v době krize jen kvůli větší reklamě a taky kvůli tomu, že bude mít jistý odbyt; vždyď je na světě 40 milionů skautů, a navíc když měli jednou manželé Baden-Powelovi svatbu, každý skaut dal jedno penny a koupili za to Baden-Powelovým nové auto, takže přinejmenšim tímto způsobem se jich pár prodá. Bude mít (to auto) velký kufr pro šestnáct stolitrových baťohů, dozadu se bude moct přidělat vozejk a dovnitř se vleze množina vlčat nebo X skautů, pojede to na benzín i na dřevoplyn ze smrkových soušek (chudáci skotští nebo súdánští skauti, u nich smrky nerostou), vůz bude také ozasen kulometem na vrhání sušenek (podle skautské knihy Mein Kampf). Jo a bude taky dodržovat skautský zákon jako všichni skauti, tzn. že to auto bude (mimo jiné) hospodárné, skladné, nepromokavé, veselé mysli a čisté (ale jen v myšlenkách, slovech a skutcích; jinak se může na mytí klidně vykašlat). Víc se o tomto autě ještě neví.

Výroba[edit | edit source]

Ještě se nevyrábí.


Ještě ho nikdo nikdy neviděl, takže se neví, jak Škoda Fabia Scout vypadá.

Co si o tom myslí Chuck Norris?[edit | edit source]

Chuck Norris si o tom nemyslí nic, protože není skaut.


RumunskoX1.jpg Auta
MoskvičŠkoda 1000MBŠkoda Fabia ScoutŠkoda FavoritŠkoda FeliciaŠkoda JátyŠkoda PopularŠkoda SuperCTrabant AussichtVW Golf IVW Golf IIŽigulík