VW Golf I

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
VW Golf I na golfu

VW Golf I je auto. Není ničím výjimečné oproti jiným vozům určeným na převoz lidí, prasopsů a drobného bordelu. Kromě nároků na palivo – kromě standardní nafty jezdí i na různé oleje a údajně i na Leninovu moč. Protože poslední zbytek Leninovy moči je uchováván v Muzeu výzkumu radioaktivity Spolkové federativní socialistické republiky Vatikán, které ji úporně odmítá vydat, nepodařilo se toto tvrzení potvrdit ani vyvrátit. Vozidlo také drží dva rekordy ve spotřebě – nejmenší a nejvyšší na světě.

Rekord v nejnižší spotřebě[edit]

Rekordu dosáhl jistý nejmenovaný idiot při velmi náročné cestě z Hulína do Kroměříže. Neuvědomil si, že Golf při plné nádrži ukazuje polovinu nádrže, při půlce nádrže prázdnou nádrž, a při prázdné nádrži plnou nádrž. Uvědomte si, že něco takového by si mohl neuvědomit jen neuvědomělý idiot. Takže v půlce cesty zjistil, že má prázdnou nádrž. Na jízdní vlastnosti to ovšem nemělo vliv, auto jelo dál jako splašené. Jediný problém byl v tom, že odmítalo akcelerovat a jet do kopce, takže v Kroměříži zastavilo na prvním kopci. Tedy výsledek: na více než 4 km auto spotřebovalo 0,0 litrů. Z toho plyne průměrná spotřeba od dojití naftoleje 0,0 l/100 km.

Němečtí inženýři už údajně pracují na tom, aby Golf mohl bez paliva jet i do kopce a akcelerovat. Shánějí na to zvláštní odrůdu celeru – ak-Celer.

Rekord v nejvyšší spotřebě[edit]

Tohoto rekordu dosáhl ten samý nejmenovaný idiot při velmi náročné cestě po Kroměříži. Pokud Golf funguje dobře, nestartuje samotným otočením klíčku. To, že Golf funguje dobře, se pozná tak, že nestartuje, dokud nevyšroubujete šroub z čerpadla a nenalijete trochu paliva přímo do čerpadla. Pokud chcete dosáhnout rekord ve spotřebě, nesmíte pak čerpadlo zašroubovat. Takto tento idiot spotřeboval při zhruba osmikilometrové cestě plnou nádrž, cca 40 l, což činí průměrnou spotřebu 500 l/100 km.


RumunskoX1.jpg Auta
MoskvičŠkoda 1000MBŠkoda Fabia ScoutŠkoda FavoritŠkoda FeliciaŠkoda JátyŠkoda PopularŠkoda SuperCTrabant AussichtVW Golf IVW Golf IIŽigulík