Rodič obecný

From Necyklopedie
(Redirected from Dospělí)
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Hrůzovládce.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Rodič obecný bývá většinou mužského a ženského pohlaví. Většinou mají dítě, které po dobu jejich života terorizují. Ano, je to smutné, ale je to pravda, už bychom si to měli připustit a měli bychom se vzbouřit!!! ANO MY BYCHOM SE MĚLI VZBOUŘIT! MY PUBERŤÁCI OBECNÍ A PUBOŠI KLÁTIVÍ jak nás tito tyrani nazvali!

Tento živočich je velice zvláštní svým chováním, tedy zvláště samice které musejí mít pořád vše "uklizené"... Samci si na tato zvláštní opatření moc nepotrpí a proto mají svůj brloh v podobném stavu jako puberťák obecný. Většina nás je v létě vykopnutá z baráku na letní koncentrační tábory. A máme ty nejhorší spolu pubert´áky obecný. Matka obecná vám posílá dopisy jak moc jí chybíte aleee není to pravda s vínopíjkou obecnou je doma a popíjí víno.... otec obecný je mezitím v hospodě a pije pivo s pivopíjkem obecným. vedoucí obecný vás budí každý ráno v 6:00 protože se nudí..... vždy mě naštvou. Poté se vracíte do vašeho rozbořeného domu a vidíte svého podvíživeného plyšáka obecného... vynadáte rodičům že ho nenakrmili... rodiče se vás potom zeptají jaké to bylo v koncentračním táboře a stejně vás neposlouchají.

MUSÍME SE VZBOUŘIT TOTO NENÍ NORMÁLNÍ ŽIVOT PUBERT´ÁKA OBECNÉHO TOTO NE !!!!!

Po tomto zážitku vás pošlou do školy a vy se na koncentračním táboře bouchnete do hlavy a tak jste pubrt´áci švihloobecný proto kreslíte SYMBOL SVĚTLA (>:3) toto je on ____  zkuste si tam najít kamarády ( další pubert´áky obecný) pokud se s vámi nikdo nechce bavit máte smůlu OŠKLIVKY zalezte zpátky do své díry ve druhé lavici!!
                                                                             /\         |
                                                                              |_________________|

smiřte se s tím budte silní a učte se dobře ANGLYŠTINU at se domluvíte na své dovolené na kterou nikdy mít nebudete HNED SE ROZLUČTE SE SVÍMI SNY!! xdd

Stavba těla[edit]

Jde o živočicha který má na přední části těla (většinou ji nazývají hlavou) mírné ochlupení které nosí ostříhané na krátko nebo dokonce do hola, tahle neskutečnost se ovšem týká jen samců, samice mají většinou vlasy dlouhé, obarvené a stažené do "ohonu" nebo do jiného prazvláštně vypadajícího tvaru, který pyšně nazývají účesem.

Zbarvení kůže a ochlupení[edit]

Kůže bývá většinou opálená do hněda někdy dokonce do černa! Rodiče obecní se "opalují" a myslí si, že jim to přidá na kráse. Ochlupení mívá různé nepřirozené barvy, mezi které patří například žlutá (říkají jí blond), červená, hnědá, nebo dokonce oranžová! toto ochlupení má různé délky, které mohou dosahovat u samců 10 cm, u samic až půl metru. Ženy jsou na své ochlupení hrdé a snaží se o ně pečovat, ovšem s jejich inteligencí to nijak neprospívá.

Oči a jejich barva[edit]

Oči většinou bývají podivně podbarvené bílou barvou kterou Rodiče obecní nazývají bělmo. Barva očí není nikdy jasná, neboť si ji dospěláci nenechávají na delší dobu, barva se mění podle nálady a podle příležitostí.

Potrava a její typy[edit]

Rodiče jsou všežraví, ale u jistých mentálně postižených jedinců se dá nalézt jistá nechuť k masu, čemuž se říká vegetariánství. Tito jedinci jsou patrně postiženi nějakou neblahou příhodou z dětství, kdy bylo sežráno jejich roztomilé zvířátko.

Technologie rodičovství[edit]

Z technických důvodů může být skutečným rodičem - tedy tím, kdo rodí - pouze jeden. Této úlohy se vždy ráda zhostí matka (a to je dobře, otec pak má více času na lov, sběr a zabezpečování rodiny vůbec). Ostatně, ženy k tomu mají už od přírody taková pěkná udělátka zvaná rodidla.

Urazte se též pomocí článků :[edit]


Rodina sticker.jpg
AlimentBůhDítěMafieManželstvíMužSouložSvatbaTchýněŽenaOtecMatkaBabičkaPra...babička