Krok za krokem

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Krok za krokem
základní data
styl seriál key (žádný takový! vy Wárezovci!)
stát SRH
(stát Rosse Hedvíčka.. pardon Hedvicka)
rok éra Heverly Debils
délka je to zkrátka nekonečný
formát C: + enter
produkce Strýček Sam
Disneyho Rodinné Morální Klenoty, s.r.o.
námět will.i.am
a nějakej Majkl
scénář koupen za babku
režie není a ani nebude
hrají ti dva z Dallasu, stará blondýnka,
drzá mladá blondýnka, ten nesmělej,
ten nadutej, ta mrňavá a ten vlezlej

Krok za krokem je nová americká moderní léčebna nenapravitelných alkoholiků, která léčí metodou "krok za krokem" (učí alkoholiky co mají dělat a jak se zachovat v rauši hezky do podrobna po jednotlivých krocích) - pro srovnání, toto zařízení je něco jako "bohnice pro léčení alkoholiků". Ne, dělám si prd*[cenzůra]*el, ve skutečnosti se jedná o ďábelsky (ne)dobrej erotickej gore seriál, který je spin-off k Dallasu.

Synopsis[edit | edit source]

To takhle byla chladná Las Vegaská noc a Gil Grissom zrovna koketoval se Sarou Sidleovou, mezitím, kriminalistka a nicka Nick Stokes za ně dělal špinavou práci, kdy vyšetřoval kdo vlastně postřelil J.R. Erwinga....

Tak to se omlouvám...

Nepovídej, kdybych byl Dumbo Walesem, tak bych tě ani nezaložil...


No zkrátka a dobře, tenhle seriál je jak progresivní verze namydlené činohry Dallas kombinovaná se seriálema jako Ženatý... pod pantoflem, 2 Girls 1 Cup, A Night in Paris with Paris (mini série), Léčebna (TV seriál) a Beverly Hills Cop 90210. Jelikož obsahuje více explicitních záběrů a dialogů než v seriálech výše uvedených.

Zajímavosti (které stejně nikoho nezajímají)[edit | edit source]

  • Frank Lambert, ač je to k nevíře, se také podílel na nadnárodním zákonu Mimozemštanů o destrukci planety Země novým super-paprskometem, s panem Beerem.
  • Na začátku Kroku za krokem se dá zahlédnout moře. Toto moře je naprosto autenticky skutečné, ačkoliv spousta (pseudo-)znalců říká pravý opak. Na tomto stejném moři se také mimochodem potopil Titanic (který nevrazil do ledovce, ale do zábavního parku, jenomže nikdo z nalitých důstojníků nerozpoznal horskou dráhu od ledovce).

Postavy a obsazení[edit | edit source]

  • Více výbušných informací není uvedeno zde, ale zde.

Dabing[edit | edit source]

  • Dabérská firma Jančící Zedník a spol. obstarala pořádnej jak-se-patří zednářskej dabing z produkce Marie Polednicové (ta co odnáší zlobivé dětičky a čert to nebude; vedle polednice je čert jak dobrotivý anděl) a Vladimíra Iljiče Lenina (scénárista HD 4-D filmu "Jen počkej, Putine").

Seznam lidí se kterýma se Carol vyspala v minulosti, součastnosti a budoucnosti[edit | edit source]

  • V tomto seznamu je uvedena hrstka lidí, se kterýma se Carol někdy v životě vyspala.. dobrovolně .... tak i nedobrovolně (a/nebo o tom nevěděla).

Viz také[edit | edit source]

Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Krok za krokem na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png
Ts4333.jpg

Seriály:

30 případů Miloše ZemanaAkta XBatman: GothamDoktor HnůjDvě minuty nenávistiKriminálka Las VegasKrok za krokemLéčebna pro alergiky v růžové zahraděMickeyho klubíkNecyklopediansNemocnice na kraji městaPat a MatPerníkový tátaSamurai JackSex na vesniciSimpsonoviŠmoulovéThe Walking DeadTřicet případů Miloše ZemanaÚčetnické humoreskyVálka volůVčelka MájaZtraceniŽenatý... pod pantoflem

Večerníčky:

Für Volk, Rasse und HönigMotýl Onanuel a maková panenka

Reality show:

VykaleníBig BrothelProstřevo

Další důležité pořady:

Chcete být miliardářem?Česko Slovensko nemá talentPošta pro tebeTati, ožer mě