Big Brothel

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Oficiální logo soutěže

Big Brothel, česky také Velkej bordel, později také, vzhledem k vulgaritě názvu přejmenován na Big Brother, je kanadská reality show, odehrávající se v lesní oblasti u nevelkého jezera, v komplexu několika vil. O vítězi rozhodují diváci, kteří hlasují, který ze soutěžících je nejšílenější.

Soutěžící[edit]

Zúčastnili se[edit]

Soutěžící Info
Blond Boy Adult Baby, jde o zhruba třicetiletého kluka, který si rád hraje na malé dítě, nosí pleny, obléká se jako mimino, a je velmi inteligentní.
Božka Velká favoritka, která se stala televizní hvězdou už dříve, konkrétně, se stala slavná díky reportáží v televizi Prima, díky které si jí režie všimla a pozvala ji.
Tourette's Guy Velmi charismatický muž, jehož slovní zásoba činí asi 200 slov, z nichž je nejméně 70% sprostých.
Michael O'Leary Bláznivý ředitel Ryanair, exhibicionista a magor.
How to basic Šílenec z How to basic, který přišel do vily všem navařit své kulinární jídla. Po jeho vaření vždy režie musí vyměnit celou kuchyň. V soutěží si přezdívá HejBíSí, a skrývá svůj obličej.
Brutos Tenhle tvrdej týpek přijel všechny rozsekat, tak bacha na něj!
Ralph Wiggum Těžkej frajer, kterej přijel do vily balit kundy na svoje mokré fleky na kalhotách.
Toma646 Vulgární a nervní editor české Wikipedie, opravdový psychopat, ale taky divokej pařmen, co všechno dovede pořádně rozject.

Tajně dosazení (jako soutěžící)[edit]

Soutěžící Info
Mickey mouse známá tvář ze seriálu Mickeyho klubík, byl do soutěže dosazen hlavně proto, aby roztočil mozkové závity soutěžících, a testoval, zda podlehnou jeho dobrému vlivu na pohodu ve vile.
Ladislav Urputný konzervativní moralista a ochránce dobrých mravů. Který byl do soutěže záměrně dosazen, aby provokoval soutěžící.

Příjezd soutěžících[edit]

Mnoho soutěžících je zahraničních, přičemž samotná soutěž se odehrává v kanadské Ontariu, v místě zvaném Lavigne. Například Brutos je němec, HejBíSí australan, Ralph pochází ze springfieldu, což je městečka u města Eugene v Oregonu, Toma646 je zase čech a další jsou také češi. Během cesty musela režie řešit několik věcí, HejBíSí například točil na palubě svoje další video: How to open doors during flight. Letadlo proto muselo nouzově přistát ve Francouzské Polynésii, a režie musela všechny náklady na nouzové přistání kompenzovat. Na letu LH470 zase Božko po vzletu rozjela v uličce přehlídku svých scvrklých švestkovitých prsou a Toma dal do držky letušce a shodou náhod, vedle nich seděla i Julča z metra, a ta jen tiše seděla, protože v letadle se konečně dočkala práva sedět. Do Toronta letí, protože si zaplatila kurz nadávání v angličtině. Na letišti každého soutěžícího už vyzvedlo auto, a aniž by to věděli, kamery je natáčely skrytě už v letadle. Po čtyřech hodinách dojeli všichni do úplné zakopané prdele, v lesích, kde stojí jen komplex několika vil.

První den[edit]

Autentické záběry z přípravy večeře. První den se všichni seznámili, Blond Boy našel společnou řeč s Tomou, ohledně tématu Šmoulové, Toma zase s HejBíSím, a rychle se vytvořila skupina Blond Boy, HejBíSí, Toma, Brutos a ks sobě ještě přibali Mickey mouse. Tourette's Guy zase vytvořil koalici s Božkou. O'Leary vzhledem ke své aroganci zůstal jen v koutě a povýšeně, si učůrával do kalhot.

První věc, na programu dne, je večeře, HejBíSí s Tomou se toho ujali, a hned první den shořela kuchyně. A tak jídlo prošlo patřičnou tepelnou úpravou, a HejBíSí ho jen vysypal na stůl a všichni začli žrát rukama, nejvíc si to užíval Blond Boy. Protože se ve všem patřičně, jak se na mimino sluší vyválel, a Tourette's Guy s Božkou porval o chleba protože toho režie moc nenakoupila, když na Tourette's Guya přistálo mražené kuře, konkrétně na jeho rozkrok, zmocnila se chleba Božka. Mickey Mouse řekl, že by bylo správné, aby si oba chleb rozdělili. V ten okamžik, Tourette's Guy vzal mražené kuře, a hodil ho po Mickey Mousovi, Mickey se ale sehnul a kuře proletělo tmavym sklem a pak jen někdo vykřikl: Stop! Kamera v hajzlu! Ralfa hned po večeři museli odvézt do nemocnice, protože si zastrčil do nosu fleshku s ukolébavkama, protože si je chtěl přehrát a tím pro něj soutěž skončila.

Když se všichni nažrali, ještě se večer seznamovali, a pak šli spát

2. den[edit]

Božka se rozjela Druhý den ráno, se režie rozhodla všechny divoce probudit. Dala totiž příkaz Ladislavovi, aby všem udělal budíček, a tak pustil nahlas hudbu. V tom se přiřítila Božka, a divoce to rozjela hned na dvoře, a začla kameramany sexuálně vyzývat. Ale jen do doby než přišel probuzený Toma, a bedny pochcal a ty dostaly zkrat. A Tourette's Guy zase vyběhl se řevem: „Běž do prdele! Běž do prdele!“ to protože za ní lezl po čtyřech Brutos, a říkal: „Tati, EE“ a evidentně šíleně smrděl. O'Leary jen povýšeně přišel na dvorek, a řekl, že je velkej boss a všichni ho budou poslouchat, Tourette's Guy ho samozřejmě poslechl co říká, a když to dořekl, popadl palmu i s květináčem, aby jí po něm švihl, ale v tom ha zbrzdily jeho kalhoty, které mu spadly a Tourette's Guy sebou fláknul přimo před nim, až palma vyletěla z květináče, O'Leary řekl, že odchází, že s takovýma bláznama už nechce být.

U oběda se přihlásil o slovo Ladislav, řekl, že by se měli všichni začít chovat jako dospělí, na to reagoval Brutos tím, že si hlasitě pšouknul a začal se smát už mu jídlo začalo padat z úst na klín, a na podlahu, a pak si jětě vysypal celý talíř špaget na hlavu a spustil ohlušující smích. Ladislav ještě velmi necitlivě to samé řekl Blond Boyovi, doslova se mu vysmál, že nosí pleny a Blond Boye se to silně dotklo. A vlastně všudypřítomná přítomnsot kamer mu zachránila život, protože kameramani si hnedka všimli, když se pokusil oběsit na splachovací šňůře, a i kdyby si toho nikdo nevšiml, stejně by se neoběsil, protože pod jeho vahou se celá nádrž urvala, a k tomu celej hajzl začla vyplavovat voda, a tak ho nakonec našli víc utopenýho, než oběšenýho a jen tak tak živího. Blond tedy také vypadl, a to ještě ani neskončil jeden týden, tedy doba, po které diváci rozhodují, koho vyřadit.

Atmosféra ve vile je dost hustá a když se dozvěděla Božka co se stalo, řekla si, že to, že se Blond Boy pokusil oběsit může on a Ladislava sama prohnala po vile, trefila ho několikama květináčema, několika talířema, zbila mopem, a nakonec ho svázala, a rozhodla o pomstě. Mickey mouse se ho zastal, řekl, že to není správné řešení, vybíjet si na někom zpětně vztek, sotva to dořekl, rozletěly se dveře od hajzlu, z nich vylezl Tourette's Guy s kalhotama až na zemi a začal řvát: FUCK! FUCK! FUCK! I SAT ON WC AND I WET MY PANTS, BITCH, PISSSSS, DAMNT IT, BOB SUGET! a začal rozbíjet vše co mu přišlo pod ruku, urval ze zdi televizi, převrátil stoly, rozházel židle, povalil skříně, Mickey mouse se omluvil s tím, že si musí odskočit na diaper change a v době je ho nepřítomnosti se přidala k demolování i rozjasřená Božka a oba pokračovali, až se sesypala celá zeď. Božka zůstala ve vile, ale Tourette's Guy si to rozdal ještě s kamerama, tim nemyslím sexuálně, a vzápětí byl také vyřazen.

Pozdě večer Toma646 pustil na plné pecky hudbu, která vyřvávala, chvílema cosi rusky, chvílema, cosi polsky, a chvílema cosi do kurev. Před půlnocí se režie slušně dotázala, jestli nechtějí vypnout hudbu, a oni jim na to odvětili "Hovno!" Když se Toma převlékl do kostýmu Šmoulinky, vylezl na stůl, a začal tam křepčit, neodolala ani Ladislav, a řekl, že se taky odváže, konrétně, že si odváže kravatu. Božka se zas opila, a usnula na gauči, do kterého se pomočila. Dále se k Tomovi přidal Mickey Mouse, oba si na stole dali Hot dog dance, a ke konci už stůl, konkrétně jedna jeho noha neodolala, a oba spadli, Toma se ještě na poslední chvíli chytil lustru, ale strhl i ten, a najednou celou místnost zahalila tma. Večer se opět do ili vrátil Blond Boy, protože utekl z nemocnice, a sám přijel zpátky do vily.

3. den[edit]

Třetí den režie využila plné sestavy, a rozhodla se pro soutěžící vymyslet aktivity, první aktivita, kterou jim režie navrhla, je ztvárnit logo vily. Na záběrech je vidět, jak kolem druhé minuta začíná mezi soutěžícími bitka, kolem 2:30 už režie (ti ve vínových trikách) vyklízí místo a mezi tím (2:45) se rozpoutává divoká rvačka mezi Tomou a Blond Boyem, po které si jdou oba schladit hlavu do jezera.

Přes poledne, HejBíSí všem naservíroval zmrzlinu v bednách, v kterých vyměnil reproduktory za zmrzkinu, a protože byl Toma kompletně nahý, dala režie Tomoci kytaru, aby mohla začít natáčet, a Toma začal hrát kanadský hit číslo jedna na ní, který stačilo jen vypípat. Vzhledem k tomu, že režie všechny ráno probudila, na Tomovi je znát silná únava, a během hry několikrát málem spadl ze židle. Protože Toma svoje oblečení při včerejší párty hodil do mixéru, a udělal z něj koktejl s banánama, mlékem a rumem. Tomu bylo hlavně třeba nějak obléct, Blond Boy Tomovi nabídl pleny od Tykables, HejBíSí našel sukni, Brutos násadu na mop a Božka reflexní vestu s nápisem SHERIFF. Toma vzal všechno.

Třetí den se také režie rozhodla spustit hlasování, nejvíc sms bylo pro Blond Boye a Toma646. Nejméně dostal Brutus, a tak vilu opustil. Večer se Toma jaksi začal zajímat o Božku, přestože od nástupu do vily a ni několik let před ním se nemyla, a přesto si porozuměli, především díky své podobně potřeštěné povaze, Toma ji nejdřív totálně ožral, a když už se ani neudržela na židli, odtáhnul ji za nohy k bazénu, kam jí hodil a skočil za ní, Božka se probrala, a když mu ukázala svoje kozy, tak se ji rovnou na ně poblil, Božka se urazila a oba se začali v bazénu mlátit, Blond Boy zase začal balit HejbíSího, HejBíSí mu dal jasně najevo, že nestojí o vztah s ním a postrašil ho, že jestli ho nenechá, rozerve mu prdel tou největší klobásou v lednici, až bude spát. Ladislav se hned pustil do Blond Boya, aby mu hnedka osvětlil, že homosexualita je nemoc, zvrácenost a at svoji zvrácenost nepředvádí v televizi, víc toho nedořekl, protože vzápětí přišel Toma, odtáhl ho k radiátoru a přivázal k němu za kravatu, Toma se na něj ještě vyprázdnil a v ten okamžik řekl Ladislav, že končí a jde do prdele. Mickey se držel přes den v ústraní, ted ale přišel, a řekl Blond Boyovi aby s ním šel do pokoje, co se dělo potom, musela už režie vycenzurovat.

4. den[edit]

Čtvrtý den režie dala k dispozici soutěžícím nového pomocníka, Padručnoho, což je ten budík z Mickeyho klubíku, který dodává myškavěci. Režie, aby nastolila tu správnou situaci k jeho využití, záměrně ucpala kanalizaci, pozvala si na to speciálně, jak se v to na západě dělá, odborníka, a toho nenapdl lepší nápad, než naházet do kanalizace kazety se záznamama, a právě to je ten důvod, proč se odvysílané epizody reality show zachovaly jen na datových uložištích a podobných serverech, a tak nakonec režii nezbylo, než odsud všechny dříve natočené epizody postahovat a tak pirátsví opět zachránilo situaci, kdy ochránilo dílo před demencí vlastního autora. Ale zpět do vily, hajzl se skutečně ucpal, režie ale musí stejně vyřešit další věc, a to jak zajistit, aby si toho soutěžící všimli, režiséra napadlo, snížit přísun plen, to pomohlo, ale jen z bláta do louže, protože 3 si začli ulevovat všude, jen ne do záchoda, což je i důvod, proč shořel přímotop a proč HejBíSí dostal zásah elektrickým proudem, a musel odejít ze soutěžě. A Božka je natolik líná, že si klidně uleví skrz kalhoty. Co se stalo s hajzlem, si všimla Božka teprve až když šla pro suroviny na oběd.

A najednou se ozval jakýsí vysoký, mechanický hlásek a objevil, se on, Padručnyj, Mickey mouse se s ním s radostí přivítal, a vysvětlil všem, jak Padručnyj pracuje. Padručnyj zobrazil nábor 4 řech myškavěcí, na jejichž místě jsou otazníky, a řekl, že jim dodá přesně, co si řeknou.

První nápad dostala Božka: Padručnyj, požalusta, daj mne chuepylesos o co si řekla to dostala, tedy vysavač, pustila na plný výhon, a konec hadice strčila do hajzlu, sotva to udělala, ozvala se hlasitá praskavá rána a z vysavače se začal valit kouř. Co poté Božka říkala o Padručnym, v češtině, naštěstí Padručnyj nerozuměl, protože je nastavený na ruský jazyk, ale režie tomu rozuměla a tak celý její proslov k Padručnomu musela vypípat, zkurvený vysavač šla hned vyhodit oknem, a ani okno se přitom neobtěžovala otevřít. Blond Boy to vyřešil tím, že Padručnoho poprosil o pampersy, a Toma se jako frajer vrhnul do hajzlu po hlavě, jaksi se tam ale uvíznul, a za chvilu volal už pomoc, přiběhl Mickey s Padručnym a Miceky mouse ho chytl za bok, táhl a táhl, až se hajzl urval, ale to nic nemění na situaci, že Toma má hlavu stále v hajzlu, respektive hajzl na ní, a tak Mickey mouse žekl Padručnomu: Molot požalusta.a rozsekal tedy hajzl kladivem. Toma nakonec ještě, když ho Mickey vysvobodil, požádal o sekyru, na místě hajzlu kompletně rozsekal podlahu, a když se vrátil, slavnostně s Mikkim prohlásil: Kdo chce zkusit první náš novej bidet? Božka řekla: Je dobře, že jste udělali bidet, ale tady taky něco teče, když sem na tudle židli usedla, ještě tu nebyla ani kapka, a ted je pod ní úplná kaluž.

Večer si Božka když vycházela z koupelny, svoje dlouhé vyplandané cecky skřípla ve dveřích a musela jet do nemocnice, kde jí zjistili, jiné nemoci a proto si jí tam nechali.

5. den[edit]

Patý den je relativně klidnější, zbyli už jen Blond, Mickey mouse, Toma646 a Padručnyj, na druhou stranu, ve vile zavládl klid a pohoda a soužití začlo připomínat jakousi idiylku, proto režie do vily vpustila 3 skinheady, aby trošku poklidnou atmosféru rozvířili. Prvního potkali v kuchyni Tomu, ten po nich začal házet nože, prkna, palice, a nakonec i hasičák a z něj začala po všech směrech létat pěna, skini se lekli a radši zašli za Blond Boyem, zrovna ho našli jak spí v ložnici, probudili ho se slovama: Vstávej chlapečku! Blond Boy se srdceryvně rozplakal, pak ho jeden stáhnul na zem a když uviděli obrovský mokrý flek na jeho pyžamu se znašně vypolstrovanou částí kolem rozkroku, zůstali stát v šoku, a rozkoktali se a pak vyběhli z místnosti, kde potkali Mickeyho, což v nich vyvolalo jakési určité vzpomínky, a všichni se najednou rozbrečeli, toto k jejich štěstí štáb nenatočil, protože ten sám utíkal, protože Toma646 dostal záchvat, popadl sekyru, a celý štáb zrovna honí kolem vily. Nakonec musela přijet policie, Toma odchytit, a odvézt ho do nejbližšího blázince. Jediné co se zbylí soutěží dozvěděli, že Toma při příjmu zdemoloval celou ordinaci, a režiséra zadržela policie, pro jeho najmutí skinů. A proto pátý den večer byla celá soutěž ukončena, a vítězem vyhlášen Blond Boy, jelikož Mickey byl jen jakýsi smluvený komparzista. Jako vítěz dostal 100000 kanadských dolarů + doživotní zásobování plenama.

Osud vily[edit]

Po odjezdu soutěžících, si režisér při sezení na WC jen tak z nudy pročetl a smlouvu, kterou si před podepsáním nepřečetl, a našel bod: Vila je pronajata a musí být vrácena v původním stavu. Jako jediné řešení ho napéadlo vilu srovnat se zemí, a na jejím místě postavit novou. Když štáb vilu vracel pronajímateli, pronajímatel dal celou televizi k soudu, protože vilu nevrátila v původním stavu, ale v ještě lepším, a z toho se vytvořila další kauza, když soudce dostal pokutu za urážku účastníka soudu, konkrétně za větu: Pane žalobce, takového debila, jako jste vy, jsem ještě neviděl.

Ts4333.jpg

Seriály:

30 případů Miloše ZemanaAkta XBatman: GothamDoktor HnůjDvě minuty nenávistiKriminálka Las VegasKrok za krokemLéčebna pro alergiky v růžové zahraděMickeyho klubíkNecyklopediansNemocnice na kraji městaPat a MatPerníkový tátaSamurai JackSex na vesnici • čurák SimpsonoviŠmoulovéThe Walking DeadTřicet případů Miloše ZemanaÚčetnické humoreskyVálka volůVčelka MájaZtraceniŽenatý... pod pantoflem

Večerníčky:

Für Volk, Rasse und HönigMotýl Onanuel a maková panenka

Reality show:

VykaleníBig BrothelProstřevo

Další důležité pořady:

Chcete být miliardářem?Česko Slovensko nemá talentPošta pro tebeTati, ožer mě