Padručnyj

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Padručnyj
Stupeň ohrožení
běžný
Vědecká klasifikace
Říše: věci (Remalia)
Třída: živé věci (Viveremalia)
Řád: roboti (Robotes)
Čeleď: roboti s duší (Animaremae)
Rod: ušatci (Toodlesnae)
Druh: Padručnyj (Toodles)
Binomické jméno
Oh Toodles


„Подручный всегда рядом“

- Padručnyj

Padručnyj (česky Подручный, čínsky Toodles, v televizi Nova Hej Ouško) je živá věc s jednou specifickou vlastností, vlastní duší, myšlením a vědomím a velmi vysokou inteligencí. Byl vivinut v Mickeyho klubíku profesorem von Drejkem speciálně jako pomocník, který předem ví jaké věci budete potřebovat, protože má jasnovidecké schopnosti a na zavolání vám tyto věci přinese.

Objevení[edit]

Padručnyj si ve světě získal popularitu poté, co o tomto skvělém vynálezu napsala wikipedie, poté co se jeden editor vydal do Mickeyho Klubíka, aby o něm napsal obyčejný článek, ačkoliv Padručnyj viděl tohoto nejmenovaného editora české Wikipedie, traduje se, že to byl Toma646, a hned mu ukázal nabor věcí, které bude potřebovat, k tomu aby o něm napsal článek do Wikipedie, šlo o notebook, wi-fi router, teleskopický obušek, a tajnou myškavěc, později se ukázalo, že šlo o mapu Brna, kterou využil, když šel zmlátit wikipedisty na wikisraz, protože jeho článek smazali, načež se v hospodě zmocnil notebooku jednoho admina, článek obnovil, a ten se začal šířit internetem. A zanedlouho se v Mickeyho klubíku objevili první zájemci, kteří by koupit plány na výrobu Područnoho. Zajímavostí je i to, že za tento čin Toma646 získal členství v Mickeyho klubíku, ovšem v něm se nachází jen mimo natáčení, aktuálně se s ním však režie dohodla, že když absolvuje léčení v psychiatrické léčebně, tak v něm bude moci účinkovat také.

Výroba[edit]

Výroba Područnoho je složitý proces ale plány profesora von Drejka jsou dokonalé a první Područni hned skvěle fungovali, dnes si Područnuho, nebo Područnuju, což je holčiči verze, můžete koupit i v Alze, díky tomu že Mickey mouse a profesor von Drejk dali do smlouvy podmínku, že Područnyj se bude prodávat za přiměřenou cenu, lze si ho zakoupit od 19999 .

Popis[edit]

Padručnyj tak trochu připomíná hodiny s ušima, ale místo ciferníku má lcd displej na kterém má regulérní obličej, a pokud ho zrovna potřebujete, aby vám dodal nějakou věc, zobrazí vám na něm výběr vybraných věcí, které můžete vybrat. Předtím je však třeba zavolat „Padručnyj“, podle čeho pozná, že potřebujete jeho pomoc. Padručnyj také dokáže mluvit a proměnit se v prakticky cokoliv, levitace je pro něho smaozřejmost, a také vládne velkou silou, takže vás dokáže vytáhnou, když spadnete třeba do potoka. Padručnyj vás také vždy dokáže povzbudit protože je vždy velice veselý a přátelský.

Zajímavosti[edit]

  • Neurážejte Padručnoho, jinak si najde jiného majitele
  • Pokud se ho rozhodnete rozbít/zabít, bude to u vás vypadat jako u How to Basic, protože se každé ráně vyhne, a pak vám zdrhne.
  • Padručnaja zachránila svoji majitelku, hajzlbábu, vytáhla ji když se začala topit v ucpané mušli.
  • Milošovi Padručnyj pomáhá hledat Becherovky po domě.
  • Padručnyj nepotřebuje ani jíst, ani dobíjet, používá technologii perpetum mobile
  • Padručnoho nedokázali rozbít ani Pat a Mat.

Odkazy[edit]